خرید ترند در Wintergarden

خوب ، ما آن را صدا می کنیم! مد سودگرایی پاسخ امسال به لباس روز زمستانی است. لباس ورزشی برای سال 2020 چه بود ، لباس تا 2021 است. اشتیاق ما به لباس های کاربردی و در عین حال شیک از زمان پدر و دزدکی حرکت کردن پدر سال گذشته کاهش نیافته است ، اما اکنون ما در حال ارتقا to به چکمه های شکم و لباس های بیرونی ساختاریا هستیم تا در عین حال عملی وقتی نوبت به لباس آرایی لباس روزتان می رسد ، آنابل می داند که راحتی مهم است ، به همین دلیل مد سوداوری یکی از مهمترین روندهای این فصل اوست.

روند سودمندی روشی است که قبلاً دیده ایم ، با این حال ، آنچه در گذشته از شلوارهای باری بد و جلیقه های نظامی دهه 90 بود ، اکنون به چیزی زیبا و فوق مدرن تبدیل شده است. همانطور که آنابل می گوید ، “هیچ رازی نیست که لباس مناسب و خیاطی مردانه در این فصل گرم باشد ، و انتخاب کفش و لوازم جانبی در فصل جدید نیز تحت تأثیر این روند است.” هنگام مدل سازی برای این روند ، ما مخزن آجدار و مسابقه ای کلاسیک را دوست داریم – Dissh برای اصول اساسی ما مهم است – لایه ای با یک لباس کاملا برش خورده ، کت سنگراری نظامی و یک عینک آفتابی ساختاری برای لباس نهایی. و طبق گفته های آنابل “چکمه های چاق (مانند اینها از زارا) ، کمربندهای چرمی ، کیف های ساختاری و جواهرات فلزی با درخشش بالا” ، لوازمی هستند که باید کاملاً امتحان کنند تا کاملاً هر لباس سازگارانه ای را ظریف جلوه دهند.

ما وقتی این موها را با موهای صاف و براق و صاف جفت می کنیم یا در یک نان بدون مزاحمت و بدون سر و صدا قرار می گیریم ، این ظاهر را دوست داریم. آرایش ظریف را با پایه و لب انتخاب کنید ، با این حال ، با چشم مشخص تر ، کمی قدرت را در پشت نگاه خود قرار دهید. در اینجا منابع زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند این فضای فرمان را به سبک خود منتقل کنید. همه چیز ، از بیوه سیاه مارول گرفته تا کیم ممکن و البته اوج مد پس از آخرالزمانی ، ماتریکس ، همه ذات مد فایده گرایی را کاملاً به تصویر می کشد. اجازه دهید بانوی رئیس داخلی شما در این فصل با این سبک های “جهان را به خود بگیرد”!

برای الهام بیشتر ، این روند را از خرده فروشان Wintergarden در زیر بخرید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>