خرید ترند در QueensPlaza

از هر خانم پیشرو مد بپرسید که کمد لباس غیرقابل بحث وی چه مواردی است ، و تقریباً می توانید تضمین کنید که یک بلیزر و شلوار جین باعث برش می شود. و برای کسانی که ممکن است به کمی تعمیرات اساسی کمد لباس احتیاج داشته باشند ، اجازه دهید این روند الهام بخش مورد نیاز شما برای زمستان 2021 باشد!

به گفته آنابل ، یک بلیزر ساده و در عین حال بیانیه ، نکته بسیار خوبی برای گفتگو است و نیاز به تأمل زیادی ندارد – فقط آن را روی شلوار جین و سه راهی ، یا حتی LBD بیندازید ، و دیگر خوب نیست! آنابل می گوید: “در حالی که کمد لباس من بیشتر از افراد خنثی تشکیل شده است ، اما در روزهایی که احساس نمی کنم ، یک قطعه مد جسورانه را انتخاب می کنم تا روحیه ام را بالا ببرد.” بلوزرهای بیانیه قطعه خاصی برای زمستان امسال هستند و با دیدن آن چیز خوبی می شناسید – هر چیز با رنگ ، الگو ، بافت یا شکل پررنگ باید هنگام بازدید از QueensPlaza در بالای لیست خرید شما باشد – جایی که سطح 1 میزبان طراحان استرالیایی است. و در حالی که ممکن است تحت تأثیر بیانیه بودن این بلیزر قرار گرفته باشید ، بیایید دلیل کارکرد آن را بشکنیم!

یک شلوار جین کلاسیک پایه صبا کاملاً چاپلوس است و چیزی است که اکثر خانم ها از قبل صاحب آن هستند. با افزودن یک پاشنه ساده مشکی ، جلوه را بالا ببرید – نکته اصلی در اینجا این است که هیچ سر و صدای اضافی اضافه نکنید. تمام توجهات باید به قسمت بیانیه شما باشد! برای زمستان ، ما پیشنهاد می کنیم که کل ظاهر را با یک پیراهن سفید ساختار یافته در زیر بچینید – این لباس از Viktoria & Woods بی انتها است (Psst! Viktoria & Woods منحصر به QueensPlaza در Queensland است). به راحتی آستین ژاکت خود را بریزید و اجازه دهید پیراهن از زیر آن به بیرون نگاه کند – این باعث تعادل و هماهنگی کل ظاهر شما می شود. برای جواهرات ، حدس زده اید ، ساده آن را حفظ کنید! دسته ای از حلقه های ناز یا دستبند همه آنچه شما نیاز دارید است.

آنابل همچنین پیشنهاد می کند این روند را با لباس ، دامن یا تاپ نیز امتحان کنید. آنابل می گوید: “یک قطعه مد جسورانه باید نقطه شروع شما هنگام خوابیدن باشد و حداقل زمان برای لباس پوشیدن داشته باشید.” به علاوه ، این یک لحظه مهم برای هر دو کار و بازی ایجاد خواهد کرد!

برای الهام بیشتر ، روند را از خرده فروشان QueensPlaza در زیر خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>