خرید ترند در مرکز مایر

لباس سنتی را فراموش کنید ، در این فصل ، همه چیز در مورد “تاکسیدوی جدید” است. ظاهری کاملاً در خانه برای یک شام شگفت انگیز در شهر ، یک مراسم پر زرق و برق یا یک جشن خاص با دوستان. با این ظاهر عالی و پیشرفته ، می توانید شلوارهای کوتاه را در خانه بگذارید و به جای آن کفش های خارق العاده ای به نمایش بگذارید!

در سال های اخیر ، لباس تاکیدو در فرهنگ پاپ ظاهر شده است ، زنان شیک مانند Bianca Jagger ، Blake Lively و Gwyneth Paltrow ظاهر را به خود جلب کرده و آن را به دنیای مد بالا کشانده اند. در واقع لباس مناسب عصر جدید یکی از روندهای مورد علاقه آنابل برای فیلتر کردن باند های بین المللی است. آنابل می گوید: “خیاطی مردانه کار روزمره من است و لباس همیشه مورد علاقه من بوده است.” و دلیل این امر این است که لباس های کلاسیک ، شیک و قدرتمند همیشه باعث زیبایی و زیبایی شما می شوند. خیاطی تیز ، خطوط تمیز و حداقل سر و صدا به این معنی است که شما می توانید با افزودن جواهرات و لوازم جانبی ، ظاهر آن را کم و زیاد کنید.

آنابل می گوید: “لباس مناسب ، کلاسیک ، شیک و قدرتمند باعث می شود که به نظر برسید و احساس خوبی داشته باشید.” و برای کسانی که به یک پیچ و تاب زنانه تر نیاز دارند ، این لباس نارنجی Sass & Bide از Myer گزینه ای خارق العاده است. به دنبال جزئیات کلیدی مانند شانه های ساختاری ، برچسب های براق و برش گردن V باشید. یک پارچه ابریشمی ، کمربند برای محکم کردن کمر و دکمه های پارچه ای همگی جلوه را افزایش می دهد و باعث مناسب تر بودن آن در شب می شود.

وقتی نوبت به یک ظاهر طراحی می رسد ، برای زیبایی بیشتر خانم ها ، به دنبال پاشنه های تخیلی ، مرواریدها ، جزئیات توری ، یک کلاچ ظریف و یک لب قرمز باشید تا به آن شخصیت فوق العاده ای ببخشد. با این حال ، اگر بیشتر در سمت آندروژنی اشتباه می کنید ، چرا آن را با لایه هایی از زنجیرهای طلا از Lovisa ، یک پمپ چاپ پلنگ از ویتنر (دقیقاً همانطور که آنابل در اینجا انجام داده است) ، و یک نگاه دودی نگاه نکنید. بهترین قسمت در مورد کت و شلوار این است که لازم نیست کهنه و خسته کننده باشد – این یک پایه و اساس تمیز برای شما فراهم می کند تا واقعاً به شخصیت خود جلوه دهید.

این روند را از خرده فروشان The Myer Center در زیر خریداری کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>