خرید ترند در شهر بریزبن

منگنه های کلاسیکی که اکثر ما در کمد لباس های خود داریم وجود دارد که دوست داریم یک تمرین خوب ارائه دهیم – سه راهی گردن خدمه ، کفش ورزشی راحت و گوشواره حلقه ای طلای ساده از جمله پارچه های فرسوده ما برای تطبیق پذیری و سهولت پوشیدن هستند. همانطور که آنابل می گوید ، “هیچ چیز دیگری بیش از یک” اساسی “خوب دوست ندارم – وقتی یک کمد لباس پر از مد ، اما کلاسیک داشته باشید ، گزینه های لباس بی پایان هستند.” وقتی صحبت از اطمینان به سختی می شود ، مهم این است که در اصول با کیفیت خوب سرمایه گذاری کنید که شما را از یکشنبه های شلخته ، به جلسات تجاری اتاق هیئت مدیره برساند.

بنابراین ، بیایید از پیراهن بالا شروع کنیم. آنابل می گوید که oversized نام بازی در این فصل است ، بنابراین وقتی صحبت از تی های راحت می شود ، برش جیبی را انتخاب کنید که به زیبایی از شلوارها یا دامن های متناسب خارج شود. مواد برای دستیابی به یک عمر خوب از اصول اساسی شما مهم هستند ، به همین دلیل ما عاشق تی های ارگانیک پنبه ای Ceres Life هستیم ، مارک جدیدی که اکنون در دیوید جونز موجود است. آنها بسیار نرم بر روی پوست احساس می شوند ، بسیار تنفس می کنند و ماندگاری خوبی دارند! این تی ها در زیر یک بلیزر بزرگ بسیار شیک به نظر می رسند که همچنین یکی از محصولات اصلی آنابل است که همه به شما سرمایه گذاری می کنند! دوباره ، سراغ چیزی با کمی حالت جعبه ای بروید که روال آن باشد و می تواند با سهولت از شرکتی به حالت عادی برگردد. بعلاوه ، همیشه می توانید از نوک کمربند چرمی آنابل روی بلازر استفاده کنید تا در صورت انتخاب کمر خود را محکم کنید!

وقتی صحبت از کفش و لوازم جانبی شما می شود ، هیچ دلیلی ندارد که مراسم آخر هفته شما نتواند شما را مجبور به کار در سبک و راحتی نیز کند! یک کفش ورزشی چاق می تواند به همان اندازه که شلوار جین گشاد شما است ، زیر شلوار پا گسترده نیز افسانه به نظر برسد. ظاهرتان را با یک پیراهن دکمه دار و کت ساختاری مناسب برای ترکیب عالی کار و بازی جلوه دهید.

برای الهام بیشتر ، روند را در این خرده فروشان شهر بریزبن خریداری کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>