خرید ترند در خیابان ادوارد

لباس خنثی از سر تا پا لباسی است که در چند سال اخیر محبوبیت آن سر به فلک کشیده و قرار است سال 2021 تفاوتی نداشته باشد. این روند بین فصلی را می توان در همه جا مشاهده کرد ، از باند های مد بالا گرفته تا ظاهری باهوش در سبک خیابانی و جای تعجب نیست که چرا ما آن را خیلی دوست داریم. خنثی ها احساسی بی انتها به هر لباسی ارائه می دهند و خواهید دید که بارها و بارها از این سبک های متنوع استفاده می کنید. با این حال ، هنگام استفاده از مواد خنثی ، آسان است که به همان ترکیب های قدیمی مراجعه کنید ، بنابراین آنابل نکات مهم خود را در مورد نحوه نگه داشتن آن در این فصل بد بو ارائه می دهد.

“مواد خنثی همیشه یک انتخاب مطمئن و شیک خواهد بود ، با این وجود برای جالب نگه داشتن امور لازم است که از بافت ها و رنگ های متنوع استفاده کنید. پولک ، راه راه ، رافیا ، پارچه کتانی ، گل و ترمه گزینه های خوبی برای تلاش برای بلند کردن # پایه خنثی از خنثی هستند ، “می گوید سبک سبک. و ما نمی توانستیم بیشتر توافق کنیم! زمستان زمان مناسب برای آزمایش همه قطعات لمسی شگفت انگیز است که به فروشگاه ها ضربه می زند ، مانند این قاطرهای ساخته شده از پیتر شپارد.

نکته کلیدی با نگاه کاملاً خنثی این است که بدانید چه رنگ هایی برای شما بهتر است. رنگ های گرم پوست در رنگ های ملایم مانند استخوان یا بلغور جو دوسر شگفت انگیز به نظر می رسند ، در حالی که رنگ پوست روشن تر باید رنگ های عمیق تری مانند برنزه یا حتی یک شکلات غنی (یکی از داغترین رنگ های فصل را انتخاب کنید).

لوازم جانبی همچنین هنگام نوشیدن مواد خنثی شما بسیار مهم هستند. کالاهای اصلی خود را با کیف های شکل متفاوت و کفش های چشم نواز که فوراً ظاهر آن را به روز می کنند ، مد روز نگه دارید. این کیف دستی پرنعمت تام فورد از Designer Archives نمونه عالی است! به نظر ما هیچ چیز بهتر از برخی از جواهرات طلای درخشان با مواد خنثی جفت نمی شود ، و شما حتی می توانید روی یک لب قرمز پررنگ ظاهر شوید – همانطور که آنابل می گوید ، این لمس عالی است.

برای الهام بیشتر ، این روند را از خیابان ادوارد در زیر خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>