حمل و نقل به تل آویو و بازی کوکتل خود را در این بار جدید دره انجام دهید

فارغ التحصیلان شب آخر متحد شوید! تیم پشت ZA ZA TA Bar & Kitchen (یکی از محبوب ترین رستوران های فقط گیاهخواران در بریزبن) به تازگی از کوکتل بار جدید خود رونمایی کرده است تا شما را به دنیای عجیب و غریب تل آویو منتقل کند – که رسما در جمعه 19 مارس افتتاح می شود. و خدا را شکر ، همانطور که با تغییر فصل ، ما مشتاق یک سفر فرهنگی هستیم.

کازبا مکانی برای فرار از زندگی عادی ، از همبستگی بین رفقای همکارش به دنیا آمد. مدیر غذا و نوشیدنی جارد تیبو ، متصدی موسیقی اندرو لوئیس ، سرآشپز اجرایی مشهور اسرائیلی روی نر و طراح داخلی برنده جایزه ، لوچتی کرل ، کوکتل های نمایشی بریزبن را در کنار غذاهای خیابانی تل آویو سرو می کنند.

در اینجا نوشیدنی های دلخراشی پیدا نخواهید کرد ، هیچ سیری! Kazba جایی است که کوکتل ها با شام می آیند و یک نمایش. هر تیپل توسط جارد تیبو گورو کوکتل گردآوری شده است ، عینک مخصوص به خود را دارد و یک بخش کامل به “در دود” اختصاص دارد. برای یک تغییر تل آویو در Sazerac کلاسیک ، تیم Kazba پیشنهاد می کند که ترکیبی از دود چوب سیب از گیاه ماسار ، چاودار za’atar ، تلخی های پچو ، دمرا و پوست لیمو وجود داشته باشد.

کوکتل با یخ خشک

اگر کوکتل ها کافی نبودند ، غذای محقر کازبا دلیل احترام به ادای احترام به طعم های ساده صحنه غذاهای خیابانی منطقه ، دلیلی بر خوب ماندن در شب است. سرآشپز اجرایی Roy Ner با استفاده از طعم زغال چوب و آتش چوب قرار است لقمه های گیاهی دلپذیری را از اواخر شب مانند فلافل کنجد سرخ شده با ترشی های تهی و آمبا و دونات های خوش طعم هالومی با انار و مربای چیلی ارائه دهد.

دست برداشتن شیرینی شیرین از بشقاب

در میان سر و صدا از طعم و مزه ها ، محیطی است که شما را کاملاً با نصف جهان دور می کند. از طراحان داخلی برنده جوایز ، لوچتی کرل ، فضای داخلی الهام گرفته از ویکتوریا که باعث جذابیت کوکتل دهه 1940 می شود ، می آید. نگه داشتن آن کمی نزدیکتر به خانه جزئیات مربوط به معماری سنتی کوئینزلند است که به صورت لایه لایه در نقش و نگار روح قرار گرفته است.

صادقانه بگویم ، ما نمی توانیم منتظر بمانیم ، و در حال رفتن به زیارت اواخر شب در قلب دره در محوطه Emporium هستیم تا امشب طعم تل آویو را بچشیم. بیشتر می آیند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>