حلقه نامزدی سنتی به دست می آید

طرح این س isال آسان است – زانو بزنید ، “آیا با من ازدواج می کنی؟” ، و کار ما تمام شد! ترفند واقعی یافتن یک حلقه نامزدی خیره کننده است که نه تنها عشق شما را در بر می گیرد ، بلکه دست چپ شما را در تمام روز و هر روز درخشان نگه می دارد.

استرس دارید؟ نباش جدیدترین خانه حلقه های نامزدی واقعاً استثنایی بریزبن – KAVALRI – همه چیزهایی را که باید بدانید روی میز قرار می دهد ، از مهارت عالی ، طراحی های استثنایی گرفته تا حتی علائم دلار. شوخی ندارد – این مارک جواهرات یکی از معدود مواردی است که شفافیت کامل را در مورد قیمت گذاری حلقه های نامزدی و عروسی و همچنین الماس های طبیعی و آزمایشگاهی آنها فراهم می کند. گذشته از این که قلب خود را با یک برچسب قیمت پنهان که لژیون هایی از بودجه شماست ، بشکنید ، گذشته است. با تشکر از KAVALRI ، شما می توانید تحقیقات خود را از طریق راحتی در خانه خود در وب سایت آنها انجام دهید ، که دارای قابلیت جستجوی الماس کامل و فیلم های 360 درجه با کیفیت بالا است. دوست داشتن آسان است!

از آنجا ، به نمایشگاه تازه بریزبن خود در کوئین استریت بروید ، و اجازه دهید متخصصان دوستانه یک تجربه خرید نسیم را تجربه کنند که با درک همه نیازهای شما شروع می شود ، و با یک قطعه عالی در دستان کوچک داغ شما به پایان می رسد. آن قطعه چه شکلی است؟ ما با مدیر ، تام بوی ، در مورد استفاده های مدرن از حلقه های نامزدی سنتی صحبت کردیم تا بتوانید برای این مناسبت خشمگین شوید!

در حال حاضر چه سبکی از حلقه های نامزدی رایج است؟

حلقه های نامزدی الماس به شکل بیضی در حال حاضر روند بسیار خوبی دارند. حلقه های نامزدی سه سنگی نیز مد هستند ، سبک هایی شامل یک الماس گرد یا بیضی شکل به همراه دو الماس بزرگ گلابی یا بیضی شکل به یک سبک مورد پسند تبدیل می شوند.

محبوب ترین سبک حلقه نامزدی در تمام دوران ها کدام است؟

به عنوان یک طراحی بی انتها ، محبوب ترین آن احتمالاً حلقه نامزدی یک نفره کلاسیک با یک الماس مرکز درخشان گرد است. این سبک را می توان به عنوان رایج ترین طرح انگشتر و شکل الماس در نظر گرفت. در طول نسل ها ، این سبک شهرت خود را در ظرافت سنتی حفظ کرده و همچنان مورد توجه قرار گرفته است. امروزه ، یک نفره کلاسیک با تعدادی سبک منحصر به فرد و جلوه های مدرن ارائه می شود. مجموعه ما با افتخار مجموعه ای زیبا و زیبا از حلقه های نامزدی الماس یک نفره را به نمایش می گذارد.

چگونه سبک های حلقه ای کلاسیک در طول سال ها تغییر شکل داده اند؟

تغییرات طراحی و لمس های مدرن جذابیت بیشتر حلقه های نامزدی به سبک کلاسیک را بیشتر کرده است. یک انتخاب محبوب اکنون یک نفره با هاله مخفی است که پایه ساق را می پیچد. این برق پنهان عنصری زیبا و منحصر به فرد را به انگشتر اضافه می کند. از این سبک های انگشتر می توان کلاسیک مدرن نام برد زیرا عناصر هر دو را ترکیب می کند.

حلقه نامزدی مدرن را چگونه توصیف می کنید؟

انگشتر نامزدی مدرن یا معاصر ، طرح های انگشتر است که اخیراً ظهور کرده اند و اغلب شامل ویژگی های طراحی فراتر از یک حلقه سنتی مانند یک نفره کلاسیک است. نامزدهای مدرن اغلب بارزترین سبک های معاصر حلقه مانند سنگ های کناری و هاله ها را نشان می دهند ، اما همچنین می توانند لمس های ظریف تری داشته باشند که در آن طرح های کلاسیک دارای عنصر مدرنی هستند. نمونه آن یک نفره است که دارای یک الماس بیضی به جای یک الماس درخشان گرد به عنوان سنگ مرکز است. یکی دیگر از طراحی های مدرن محبوب ، انگشتر کامل پاو است که در آن تنظیمات کاملاً با الماس انجام می شود و حتی درخشش بیشتری به حلقه اضافه می کند.

چگونه می توانید یک حلقه نامزدی سنتی را مدرن کنید؟

محبوب ترین طرح های مدرن ما در حال حاضر دارای یک الماس گرد یا بیضی شکل روی یک باند نازک از الماس های پاوه / شاخک است. این سبک ها به یک حلقه نامزدی کلاسیک الماس با طراحی معاصر و بی انتها ادای احترام می کنند.

طیف گسترده ای از طرح های انگشتر و جواهرات خیره کننده KAVALRI را اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>