جیجی Pop-Up جدید Homestyle هوارد اسمیت واروز است

جیجی – آخرین پاپ آپ هوارد اسمیت واروز – مانند این است که نانای خود را در شهر داشته باشید و مطمئن شوید که غذایی خوشمزه ، مفید و با عشق تهیه می کنید. کالایی را که در طول روز با پخت و پز به سبک خانگی روی کوره و همچنین قهوه و شیرینی همراهتان می آورد ، اگر به دنبال پاتوق معروف رودخانه هستید ، هفته شما را رقم می زند.

این محیط برای دوستداران غذای خانگی بی نظیر است زیرا شما در حیاط جذاب یونجه نشسته اید و از تازه ترین غذاهای دریایی ، گوشت ها ، سبزیجات شگفت انگیز و سالادهایی پذیرایی می کنید که همه با لیمو و روغن زیتون سرو می شوند.

فقط تازه ترین و مفیدترین غذاها می توانند به این کوره مدیترانه ای راه پیدا کنند ، از جمله ماهی شمشیر کبابی ، سالاد قبرسی ، کوکوی کمر بره ، سیب زمینی پخته شده در عنبر ، مرغ مریلند و – جا درست کنید – کیک شکلاتی با خامه. BRB ، آب خوردن!

پاپ آپ Rivershed Cafe اکنون برای مدت محدودی باز است و قهوه و شیرینی را دوشنبه – یکشنبه ، 6 صبح – 2 بعد از ظهر و یک منوی کامل جمعه – یکشنبه ، 11 صبح – دیر سرو می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>