جمعه های دهه هشتاد دوباره در Blackbird Bar And Grill برمی گردند

سلام ، فوق العاده عجیب و غریب! آیا می خواهید با کسی برقصید؟ آیا با یک دختر بالای شهر حرکت می کنید؟ دیگر باور نمی کنید جمعه های دهه هشتاد در Blackbird Bar and Grill برگشته اند!

بنابراین ، بیلی جین و آیلین دوستان خود را بگیرید ، و هفته کاری را به روش صحیح و با بازدیدهای قدیمی ، نیش های دلپذیر و معاملات حماسی نوشیدنی کنار رودخانه به پایان برسانید.

باسن آنها را تکان دهید و از ساعت 4 تا 9 بعد از ظهر سم های خود را مرتب کنید و آهنگ های نوستالژیک افسانه هایی مانند Bon Jovi ، Duran Duran ، Queen ، Journey و غیره را بردارید ، سپس نفس خود را بگیرید ، یک پیمانه ریز کنید ، و گوه خود را با یک معامله غذای قاتل پر کنید. چون می دانیم مثل گرگ گرسنه ای!

ساعت جمعه در اوایل جمعه هرگز به معنای واقعی کلاهبرداری نبوده است. آن را بیرون از دفتر بزنید ، و در شکوه شروع آخر هفته منتظر انتظار خود باشید که با 10/10 لرزش شروع می شود. ما با یا بدون شما به Blackbird Bar and Grill می رویم تا تمام شب (کل شب) برقصیم. شبی را بسازید که یکی از غرفه های پر زرق و برق گتسبی آنها را اینجا بخاطر بسپارید و رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>