جلسه یکشنبه کامونا کانتینا ، حاشیه های بی انتها و تاکوها اینجاست

شیکا های هولا! تنظیم کنید تا پیام گروه را بزنید و بعد از ظهرهای یکشنبه را مسدود کنید ، زیرا Comuna Cantina Margs & Moves را راه اندازی می کند – یک بسته دو ساعته tacos و margaritas بدون ماه برای ماه جولای. اولی

لب های خود را به دور تاکوهای مکزیکی پر از عطر و طعم بپیچید ، از جمله هالومی ترد با کلم خرد شده ، ماهی نارگیل ترد با گوآکامول ، کلم اصلاح شده و سالسای آناناس ، گوشت گاو تند با سالسا و ریکوتای اصلاح شده ، گل کلم خرد شده با کوئینای ترد ، گل گاوزبان وگان و وان ، و گوشت خوک را با سیب سبز تراشیده بیرون کشید. تشنه؟ همه را با نمره نامحدود مارگاریتا در بهترین طعم ها مانند کلاسیک ، نارگیل ، هندوانه یا چیلی بشویید. انتخاب خود را انجام دهید ، دور ما را بچرخانید!

به لطف مجموعه های زنده دی جی ، احساسات خوب را تا آستانه زنده نگه دارید ، زیرا در کوکتل ها ، لقمه های عالی و حتی همراهی بهتر حل خواهید شد. فراموش نکنید که کفش های رقص BYO را بخرید – ما هفته آینده را دوست داریم!

بنابراین ، اگر یک یا دو خدمه برای یک یا دو حاشیه پایین آورده اید ، مطمئن شوید که مکان خود را در اینجا در Comuna City ایمن کرده اید. به سلامتی ، ما آنجا را ملاقات خواهیم کرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>