جلسات شخصی سازی سبک در خیابان کوئین استریت با آنابل فالکو

تا به حال به یک سفر خرید رفته اید و تحت تأثیر رنگ ها ، اشکال ، الگوها ، بافت ها و قیمت های مختلف قرار گرفته اید؟ تو تنها نیستی! برای کسانی که ممکن است کمی از هوش در بخش خرید وحشت زده شوند ، ارزش یک تجربه خرید شخصی و صمیمی را دارد. وارد شوید: جلسات یک ظاهر طراحی شخصی در Queen Street Mall.

توسط آنابل فالکو ، سفیر مد Queen Street Mall ، از اول ژوئیه می توانید برای قرار ملاقات های یک به یک رزرو کنید ، جایی که آنابل با استفاده از سالها تجربه خود ، شما را از طریق سر و صدا راهنمایی می کند و شما را به سمت “متناسب” هدایت می کند از رویاهایت

آنابل با بیش از 10 سال تجربه صنعت در زمینه روزنامه نگاری مد ، رویدادها ، روابط عمومی ، بازاریابی و یک ظاهر طراحی شده ، از افراد مشهور روی فرش قرمز گرفته تا مد لباس های روزمره که نیاز به به روزرسانی کمد لباس دارند ، مدل داده است. از همه مهمتر ، او یک مادر محلی دو نفره است (اگر سگ سوسیس او را شامل شوید ، چیلی!) و فلسفه مد او ساده است – به نظر او سبک = اعتماد به نفس!

وقتی برای یک جلسه استایل شخصی با آنابل رزرو می کنید ، آماده شوید تا ظاهر مناسب را برای هر موقعیتی درست کنید. خواه یک رویداد خاص باشد ، مانند یک جشن تولد یا سالگرد خیمه شب بازی ، یا حتی فقط یک تعمیرات اساسی لباس کار ، آنابل شما را پوشش داده است.

با قرارهای ملاقات فردی و گروهی ، چرا خود را با یک روز غر زدن دوست ندارید؟ یا شاید ، برای یک مراسم خاص مانند مهمانی مرغ رزرو کنید؟ بهترین قسمت این است – فشار صفر برای خرید در روز وجود دارد. آنابل در شناختن شما و سبک شخصی شما بسیار مهم است ، بنابراین تمرکز او همیشه در یافتن مواردی خواهد بود که باعث احساس شگفت انگیز و اعتماد به نفس شما می شود ، چه از داخل و چه از بیرون.

برای رزرو یک جلسه استایل شخصی ، به bnecity.com.au/style بروید

و برای شانس خود برای برنده شدن در یک جلسه استایل شخصی + کارت هدیه 800 دلاری ، وارد اینجا شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>