جشنواره Noosa Eat & Drink در ژوئن امسال به سال 2021 بازگشته است

جشنواره Noosa Eat & Drink برگشته است ، عزیزم ، برای اینکه شما در سال 2021 حفاری کنید!

اگر چیزهای مفید زندگی را دوست دارید – آفتاب ، آسمان آبی ، سواحل معروف و غذای فصلی خوشمزه – این آخر هفته دهان پر از آب و هوا با همه موارد فوق و موارد دیگر است. تصور کنید چهار روز ناهار ، خنده ، شراب ، ناهار خوری و غذاهای دلپذیر از شناخته شده ترین شخصیت ها و سرآشپزهای استرالیا در ژوئن امسال – همه اینها با هوای شور شما را در نوسای زیبا احاطه کرده است!

به رویدادهای سفارشی رستوران بپردازید ، لذت مزه مزه مزه با شکلات ، آبلیموها و غذاهای شیرین از Noosa Beer و کارخانه شکلات Noosa ، در یک ناهار طولانی در محبوب ترین نوار منطقه – خیابان Hastings – که به میزبانی مت پرستون و کری مک کالوم برگزار می شود ، استراحت کنید. ، هنگام صرف صبحانه در ساحل با امضای Noosa Main Beach نوک تیز حباب بزنید یا برای یک جلسه کامل یکشنبه ای با اسپریتز و غذاهای دریایی بنشینید. این فقط طعمی است از آنچه در آخر هفته دلپذیر و لذتبخش با همه چیز Noosa ارائه می دهد.

عشق عاشقانه سیری ناپذیر شما برای محصولات تازه و شراب خوشمزه با مجموعه ای از مشهورترین آشپزهای کشور به خوبی راضی خواهد شد. از مت موران ، کالین فاسنیج ، مت پرستون ، آلاستر مک لئود ، گری مهیگان ، آنا پلیویو و … سوار غذاهای آشپزی و همکاری هایی می شوید که قبلاً ندیده اید. به طعم های جنوب آسیا ، غذاهای سلطنتی تایلند ، پیتزای خمیر مایه ، غذاهای دریایی دیدنی ، دسرهای جسور ، غذاهای محلی و طعم های اروپایی فکر کنید – مطمئناً با هر جوانه ای از هر گوشه جهان آشپزی مطابقت دارد!

با یک نوشیدنی در دست و اوقات خوب تضمین شده ، یک آخر هفته واقعاً فراموش نشدنی را در میان پس زمینه زیبا سواحل Noosa ، مناطق داخلی و زندگی محلی محلی خود رقم بزنید.

از روز پنجشنبه 10 – یکشنبه 13 ژوئن ، با این موارد وارد شوید:

  • ناهارهای طولانی
  • موی سر ساحلی
  • تظاهرات آشپزی
  • وقایع رستوران سفارشی
  • آشپزهای مشهور
  • مهمانی زیر ستاره ها

بلیط فروشی سریع! اینجا رزرو کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>