جشنواره یونانی پانییری باز می گردد تا بهترین فرهنگ یونان را در سال 2021 به نمایش بگذارد

اوپا جشنواره یونانی Paniyiri بازگشته و میهمانی برگزار می کند تا همه چیز یونانی را جشن بگیرد!

از 22 تا 23 مه ، محوطه کلوپ یونان چهل و پنجمین جشنواره بریزبن پانییری را با تجارب حضوری ، مجازی و پخش مستقیم پخش می کند.

همه موارد دلخواه جشنواره امسال برگردانده می شوند ، از جمله یک برنامه اختصاصی تظاهرات آشپزی (هم به صورت زنده و هم به صورت مستقیم) با حضور آشپزهای مشهور ، آشپزهای یونانی و برنامه های محلی بریسی.

علاوه بر پخت و پز ، غذای زیادی با هالوومی ، موساکا ، سوولاکی ، ژیروسکوپ ، ییروس و کالاماری وجود خواهد داشت و به دنبال آن کالاهای شیرین مانند باقلوا و لوکوماده ها می خورید.

اطمینان حاصل کنید که مخزن خود را پر می کنید ، زیرا در اثر عبور یک عسل از طریق عسل ، شما با انگشتان چسبیده به سمت بالا کشیده می شوید و دور می شوید. فقط ممکن است مجبور شوید یک دور از بلوک خود را انجام دهید و برای کمک به یک ثانیه چرخش کنید!

رقصندگان یونانی مورد علاقه بریزبن در این جشنواره حضور خواهند داشت و به اجرای موسیقی رقص های سنتی یونان می پردازند. همچنین می توانید مجموعه های رقص و موسیقی را به صورت مستقیم پخش کنید.

رستوران Nostimo در The Greek Club همچنین Paniyiri را در ماه مه با ویژه ناهار و شام جشن خواهد گرفت. ورود به The Greek Club در آخر هفته در کنار برخی از رویدادهای بلیط رایگان خواهد بود. بلیط ها از 3 مه ساعت 9 صبح به فروش می رسند ، بنابراین تمام جزئیات را اینجا ببینید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>