جشنواره هنر خیابانی بریزبن در ماه مه به شهر ما برمی گردد

کلمات در خیابان ، پیپ ها: بریسی قرار است ماه آینده با رنگ آمیزی زنده شود ، به لطف دستان با استعداد هنرمندان محلی و بین المللی که آماده رنگ آمیزی شهر هستند.

از 1 تا 16هفتم در ماه مه ، بیش از 39 اثر نقاشی دیواری به عنوان بخشی از جشنواره هنر خیابانی بریزبن (BSAF) در سراسر شهر و حومه اطراف به نمایش در خواهد آمد ، مکان های نمادین از جمله نمایشگاه های بریزبن ، Wickham ، South Bank ، که به زودی مورد بازسازی تئاتر پرنسس قرار می گیرد ، تغییر شکل می دهند. و فرودگاه بریزبن.

اما امسال ، هنر تنها چیزی نیست که می توان در سراسر شهر پرشکوه رنگارنگ ما گشت و گذار کرد. در اجراهای موسیقی زنده (درامز BYO) ، گفتگوهای هنرمندان ، نمایشگاه ها ، کارگاه های آموزشی در هر سنی (آه ، شما کارگاه ها را دوست دارید ، بله؟) و حتی تورهای دوچرخه سواری با دوچرخه سواری شرکت کنید! عطر و طعم شما هرچه باشد ، چیزی مناسب همه است.

اوه ، و برای کسانی که هیجان یک سواری را دوست دارند ، BASF با BMW همکاری می کند تا برخی از اتومبیل های کاملا خیره کننده را که به لطف هنرمندان Sofles و Tori-Jay Mordey ارائه می شود ، به نمایش بگذارد. این دو جفت خیره کننده ، مسواک زدن ، رنگ آمیزی با اسپری و طراحی M3 و M4 Coupé به کارهای هنری روی چرخ خواهند بود. جاروب ، جارو!

خاطرات خود را علامت گذاری کنید ، kiddos ، در شانزده روز BSAF چیزهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>