جشنواره مد بریزبن در ماه اوت بازگردد

با مسافرتهای بین المللی که کارتهای فعلی را از دست داده اند ، رویاهای ما برای حضور در هفته مد میلان ، پاریس یا نیویورک خیالی بسیار خوب و دور از ذهن هستند. اما ، وقتی یک در بسته می شود ، در دیگری باز می شود! خانمها و آقایان ، بریزبن در شرف تبدیل شدن به یک پایتخت مد است ، زمانی که جشنواره مد بریزبن در ماه اوت آینده بازگشت.

بنابراین ، کمد لباس بهاری خود را امسال کمی زودتر تمیز کنید – این فرصتی است که شما می توانید دوباره تصویر خود را ابداع کنید و فضای مناسبی برای ظاهر جدید فصل ایجاد کنید.

پس از یک سال مرخصی در سال 2020 ، تیم پشت این رویداد منحصر به فرد نوید بازگشت متوقف کننده نمایش را می دهد. فستیوال مد بریزبن با درخشان ساختن طراحی مد محلی ، استعدادهای خلاق در حال ظهور و برخی از برچسب های ملی مورد پسند استرالیا ، رونق مورد نیاز صنعت خلاق را فراهم می کند.

میدان جورج کینگ در شهر بریزبن صحنه این رویداد سالانه را فراهم می کند و به جشنواره اجازه می دهد بزرگترین باند خود را تاکنون برگزار کند. از دوشنبه 23 آگوست تا چهارشنبه 25 آگوست ، مهمانان مد پیش رو می توانند یک برنامه مملو از مربا را انتظار داشته باشند ، با 440 ظاهر منحصر به فرد که از سه باند پرواز به صحنه می آیند.

این برنامه با نمایش مد Treasury Brisbane آغاز می شود که شامل چهره هایی از علاقه مندی های فرقه استرالیا ، Aje ، Ginger & Smart ، Caliber ، Bianca Spender و JETS Australia و همچنین برچسب های بین المللی و ملی از David Jones ، Samantha Ogilvie و Camargue است. .

در روز سه شنبه ، از طریق نمایشگاه گروه Next Gen به مهمانان طعم آینده مد استرالیا پرداخته می شود. نمایش طراحان مد ظهور Kimbralou ، TAFE Queensland Brisbane ، QUT Fashion ، #SELFLOVE CLVB ، JAREAWEE ، Jonathan Usi ، KG BOLD (دبیرستان دولتی کلوین گروو) ، Joteo ، Maven Label ، CHAMANI و Moreno Marcos.

برگزاری این جشنواره از محبوب ترین خرده فروشان کوئینزلند از جمله White Label Noba ، Sacha Drake ، Naudic ، URBBANA ، Bonita Collective ، Maiocchi ، Gina Kim ، Sonia Stradiotto Couture ، Annalisse Designs ، Wil Valor و Calexico خواهد بود.

پس از نمایش نهایی ، از مهمانان دعوت می شود تا همه چیز را در جشنواره رسمی مد بریزبن پس از مهمانی ، به میزبانی خزانه داری بریزبن جشن بگیرند.

آژانس توسعه اقتصادی بریزبن که قبلاً به عنوان جشنواره مد مرسدس بنز شناخته می شد ، اولین بار در سال 2021 به عنوان شریک اصلی جدید جشنواره معرفی می شود.

بلیط ها از 55 دلار شروع می شوند و اکنون در دسترس هستند – برای ایمن سازی یک صندلی ردیف اول این رویداد غیرقابل قبول ، اینجا را بگیرید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>