جشنواره طراحی هنری بریزبن (BAD) در سال 2021 بازگشت

گردنبندها ، گردنبندهای سیاه و دودهای هنری را از گرد و غبار پاک کنید و بر روی هنر زبان خود بیاندازید ، برای جشنواره طراحی هنری بریزبن (معروف به بد) ، برای یک ماه نمایشگاه های پویا ، کارگاه های استودیویی ، گفتگوها ، تورها و موارد دیگر در سراسر کشور شروع می شود شهر رنگارنگ.

ابتکاری از موزه بریزبن (MoB) ، BAD قهرمانان حرکت و تکان دهنده های جامعه هنر و طراحی ما در بریزبن است. از روز جمعه 7 مه شروع می شود و تا روز یکشنبه 30 مه ادامه دارد ، شهرهای بریزبن ، مناطق حاشیه ای و حومه شهرها در چهار آخر هفته آخر هفته مملو از حوادث فعال می شوند.

این برنامه با نمایش بیش از 60 مکان ، برخورد مداخلات در فضای باز توسط هنرمندان و طراحان کوئینزلند است ، با شاهکارهای خلاقانه در غیر منتظره ترین مکان ها.

این یک فریاد مهم یک جشنواره است و تعداد زیادی برای غرق شدن در آن وجود دارد – به همین دلیل شما را به استفاده از کلماتی مانند “انتزاعی” و “کنار هم” برای توصیف تجربیات خود تحریک می کنند (به شما هشدار داده شده است).

در چهار آخر هفته چهارم مه ، به پنج دسته تقسیم شده است ، BAD در CBD آغاز می شود ، با نصب و نمایشگاه های پاپ آپ ، فعالیت های هنری بداهه نوازی زنده و اشغال کامل مکان ها از 7 تا 9 مه.

برای دومین آخر هفته دنباله ای از آثار را به سمت دره دنبال کنید ، جایی که هنر معاصر به لطف گروه سازندگان و طراحان ماهر با “craftivism” درگیر می شود. با وجود فضاهای شگفت آور که از خیابان Brunswick به خیابان جیمز روشن می شود ، 14 تا 16 مه به بهترین شکل یک بار اضافی حسی خواهد بود.

در آخر هفته سوم به Northside سفر کنید ، جایی که خاک اره ، خاک رس و شکلات مورد توجه قرار خواهد گرفت ، از 21 تا 23 مه به ایجاد استودیوها ، گالری ها و فضاهای خوشایند از نظر زیبایی ، خالقان و نانوایان ، جابجایی ها و شیکرها نفوذ می کنند.

برای چهارمین و آخر هفته آخر هفته ، وست اند و ساوت بریزبن قرار است با گشت و گذار در گالری شبانه ، گفتگوهای هنرمندان و موسیقی بومی ، پیش بینی ها و اجراهای میدان شهر فیش لاین ، زنده شوند.

و اگر هنوز هم مهارت های هنری کافی برای شما نیست ، مطمئناً “BAD in the burbs” شما را رفع می کند. از تپه سرخ گرفته تا سنت لوسیا ، نورث گیت تا یرونگا و سراسر آن ساحل رودخانه ، چیزهای بیشتری برای کشف وجود دارد. همه چیزهایی را که باید در مورد این جشنواره bangin ‘BAD بدانید اینجا پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>