جشنواره بستنی بریزبن بازگشت

من جیغ می کشم ، شما جیغ می کشید – شما تمرین را می دانید. همیشه محبوب جشنواره بستنی بریزبن دوباره برای شیرین کردن West Village برای چهارمین سال بازگشته است ، بنابراین اگر به لاکتوز حساس هستید ، هم اکنون شروع به آماده سازی کنید.

با خشنودی همه چیزهای سرد و خنک ، جشنواره شاهد شنبه 20 مارس و یکشنبه 21 مارس به یک لذت مطلق تبدیل می شود. طیف وسیعی از فروشندگان کالاها را از ژلاتو سنتی گرفته تا رولهای بستنی ، عنکبوت و همه چیز در این بین به فروش می رسانند. بسیاری از سرگرمی های زنده وجود دارد که می توانید از آن دیدن کنید ، یک نوار پاپ آپ برای یک انتخاب بلند و بی پروا ، و از آنجا که بستنی به راحتی فتوژنیک ترین دسر است ، مطمئن باشید در هر گوشه و کنار فرصت های قابل توجهی وجود دارد.

جشنواره بستنی بریزبن ، رویدادهای بریزبن ، دسرهای بریزبن ، بستنی

phototonyphillips.com

بعلاوه ، برای اولین بار ، جشنواره بستنی بریزبن با یک جلسه گرگ و میش در روز شنبه ، فرصتی برای لذت بردن از یک کلاه شبانه به شما می دهد! مثل همیشه ، ورود رایگان است اما به لطف همسر قدیمی COVID ، پیش ثبت نام در یکی از هفت جلسه دو ساعته الزامی است (که واقعاً به این معنی است که شما به خود فرصتی برای chillax می دهید). ثبت نام اینجا شکافتن لیس!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>