جشنواره بریزبن برای سال 2021 بازگشت و از همیشه روشن تر است

Chuck ya sunnies on چرا که مورد انتظارترین رویداد رودخانه سیتی دوباره روشن شده تا سال 2021!

جشنواره بریزبن در حال جلب همه توقف ها برای یک درخشان بریزبن برنامه ای از رویدادها و تجربیاتی که از 3 تا 25 سپتامبر باعث آرواره و دوربین شما می شود. ترکیب هیجان انگیز شهر را به یک زمین بازی خارق العاده از محصولات برتر ، همکاری های برتر ، اجراهای برنده جوایز و اوقات خوب همه جانبه تبدیل خواهد کرد. او که 63 شرکت کوئینزلند و بیش از 1000 هنرمند محلی را در جشنواره 23 روزه به نمایش می گذارد ، امسال واقعاً سرحال است و 223 مکان حیرت انگیز در اطراف شهر را تصاحب می کند. به معنای واقعی کلمه نمی توانید آن را از دست بدهید!

South Bank و Northshore میزبان یک تجربه هنر شناور لذت بخش ، هنر قایق Brisbane خواهند بود ، که تخیلات را در یک فضای رویایی تعاملی از قوس های بادی ، شخصیت های عجیب و غریب و سمفونی های اثیری قرار می دهد. Art Boat در بریزبن همچنین دارای اجراهای زنده و یک نوار پاپ آپ خواهد بود ، ahoy!

هر کسی که در دو سال گذشته عضو یک باشگاه کتاب بوده است ، همچنین از دانستن اینکه ترنت دالتون پسر جهانی را قورت می دهد به عنوان بخشی از جشنواره اولین نمایش خود را انجام خواهد داد. این رمان پرفروش از 30 آگوست تا 3 اکتبر آغاز می شود و در صحنه زنده می شود تا شما را به یک سفر جادویی از جنون ، زیبایی ، وحشیگری ، شادی و دلشکستگی بکشاند. خودت رو بند بند!

همه ماجراهای شما را گرسنه خواهد کرد ، بنابراین به قسمت South Bank Parklands ، جایی که باغ BOQ Festival در انتظار شماست ، بروید – دنیای شگفت انگیز غذا ، شراب ، سرگرمی و کشف. بین میله های دو پاپ آپ پرسه بزنید ، توسط مجریان سرگردان خیره شوید و حباب های کروم درخشان را با شگفتی های آکروباتیک دنبال کنید. Psst… آیا ذکر کردیم که رایگان است؟

این فقط نوک کوه یخ است که یک دستور کار واقعاً مملو از مربا را تشکیل می دهد. دیوید کمبل آهنگ های شیرینی را نوسان خواهد داد ، یک شهر نقره ای که آکروبات ها به آن می گویند خانه در سواحل ما فرود خواهد آمد ، Street Serenades هوا را پر خواهد کرد و یک جشن تشریفاتی از داستان های بومی شما را متحیر خواهد کرد. همچنین در یک پارک تئاتر تبدیل به سگ که یک قسمت نمایش سگ است ، دو قسمت TED Talk و سه قسمت آلبوم عکس خانوادگی ، احترام زیادی به دوستان چهار پا ما احترام می گذارد. مجذوب شدی؟ حدس می زنید باید بروید!

اوه و البته ریور فایر ، اما شما این را می دانید.

برنامه کامل جشنواره بریزبن را اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>