جرعه جرعه Slingsby Gin اکنون در قفسه های بریزبن موجود است

سلام و درود از شهر آبگرم Harrogate ، انگلستان ، شخصی به نام ویلیام اسلینگسبی بود. پس از کشف آب چشمه طبیعی موجود در چاه تویت هاروگیت حاوی خواص دارویی ، کشف ویلیام مردم را از اطراف به این شهر زیبا آورد ، جایی که آنها “آبها را می بردند” تا از مزایای آن بهره مند شوند.

این کشف ویلیام بود که منجر به ایجاد Slingsby Gin شد که اخیراً توسط صاحبان مشاغل Essence of Harrogate آنتونی و ملانی بیکر به بازار استرالیا معرفی شد – با تمرکز بر آوردن جهانی به محلی.

جین لوکس نه تنها حاوی آب چشمه هاروگیت است بلکه با بهترین گیاهان تهیه شده است – 24 دقیق. با وجود همه چیز از گریپ فروت و ریواس ، گرفته تا یاسمن ، آویشن و گل محمدی ، اسلینگسبی جین مترادف با طبیعت زیبا و ترمیمی هاروگیت است ، و اکنون برای لذت بردن از آن در اینجا در بریزبن به زیبایی بسته بندی شده است.

با توجه به فضای آرام شهرمان ، تعجب آور نیست که ما از تجملات اندک زندگی قدردانی می کنیم – یک کوکتل جین خوب! زندگی برای لذت بردن از روحیه تجملاتی که Slingsby Gin است بسیار کوتاه است. با بیش از 70 جایزه بین المللی ، از FOMO صرف نظر کنید و یک بطری روشن را در Essence of Harrogate یا برخی از چهره های آشنا بریسی به صورت آنلاین پیدا کنید: Cru Bar & Cellar ، Hellenika ، Gerard’s Bistro ، Dutch Courage ، SK Steak & Oyster و The Gresham.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>