توپ گالا Gambaro Moët & Chandon در ماه مه به بریزبن برمی گردد

ما همیشه می توانیم بر روی Gambaro حساب کنیم تا یک رویداد مجلل ارائه دهیم. به همین دلیل است که ما در حال پاشنه پا هستیم ، زیرا آنها در سال 2021 توپ گالا Möet & Chandon را بازگردانند!

جمعه 28 مه ، رستوران غذاهای دریایی Gambaro در خیابان Caxton میزبان یک شب سرگرمی هیجان انگیز ، موسیقی زنده ، رقص و کاناپه های دلپذیر است. از سال 2015 ، Gambaro با Möet & Chandon همکاری کرده است تا یکی از بهترین رویدادهای گره کراوات بریزبن را ارائه دهد ، ضمن جمع آوری پول برای صندوق کودکان پیک ایمیل.

با ورود به فرش قرمز خود در این مراسم پر ستاره ، احساس مشهوری در هالیوود خواهید کرد و در یک بسته سه ساعته Möet & Chandon شام خواهید خورد. شاید مجبور شوید از ناهار صرف نظر کنید تا جایی برای انتخاب خوشمزه کاناپه گامبارو ، ایستگاه های آشپزخانه ، ایستگاه غذاهای دریایی گامبارو ، ایستگاه Black Hide ، نوار ماکارونی Persone و بوفه دسر فراهم شود. وقتی حباب خود را پر کردید ، انتخاب 4.5 ساعت کوکتل ، آبجو ، شراب و نوشیدنی های الکلی به شما کمک می کند تا کاملاً رو به رو شوید. به علاوه ، همه اینها برای هر نفر فقط 250 دلار است!

بخشی از هر بلیط خریداری شده ، به علاوه کلیه عواید حراج زنده که شبانه برگزار می شود ، به هدف اهدا می شود. من به آن نان تست خواهم کرد!

بلیط های رویداد خود را از اینجا خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>