تجربه ای را در نوار VIP جدید Brisbane Lions ، Gabba Grounds کسب کنید

وارد Comp شوید

وقت آن است که دسته دختران را غوغا کنید و یک روز خارق العاده از پا و پای بستن به شما و دوستانتان بپردازید! سوراخ آبیاری کاملاً جدید Brisbane Lions ، #ThisIsGG ، روش جدیدی را برای گذراندن یک روز باشکوه در پای پیاده راه اندازی کرده است – با کوکتل در دست!

موقعیت جدید آنها (همراه با وسایل مدرن و دکوراسیون مرسوم ، مد روز) شما را به تجربه ای عالی که فقط در گابا یافت می شود منتقل می کند. Footy فقط برای بچه ها نیست – و نه فقط برای یک سطل چیپس داغ یا آن راه رفتن ناجور در صندلی ها با یک پارو آبجو تازه – GGs مکانی است که می توانید در محیط اطراف خود به سبک آن بپردازید.

چیزی که واقعاً مختص #ThisIsGG است (جدا از تنظیم اتاقهای استراحت) ، کوکتل ها هستند – مراقبت از آقای سازگار! تاکنون هرگز کوکتل ها بخشی از پیشنهادات Gabba نبوده اند! این فقط روشی دیگر است که خانه شیرهای بریزبن امسال کارهای مختلفی را انجام می دهد. با راه اندازی جدید نوار مهیج داخلی خود ، GGs چهار بلیط به اتاق VIP و همچنین یک شب اقامت در هتل X می دهد ، بنابراین می توانید یک آخر هفته را از روز بازی بعدی بسازید! وقت آن است که بچه ها را در خانه رها کنید ، یک مهمانی بپوشید و فرصتی داشته باشید که با بازی اختصاصی GG کمی متفاوت با خدمه خود در آن شرکت کنید.

با توجه به مسابقات شناور AFL ، در صورت بروزرسانی مسابقه Round 5 Brisbane Lions v Essendon در روز شنبه 17 آوریل ، شیرهای بریزبن برای انتقال بازی و محل اقامت با برنده تماس خواهند گرفت.

خرابی جایزه

خرابی جایزه

  • 4 بلیط GG برای بازی Brisbane Lions v Essendon شنبه 17 آوریل در ساعت 19.25 بعد از ظهر با ارزش 440 دلار.
  • تمام مواد غذایی و نوشیدنی تحت پوشش (حداکثر 800 دلار).
  • بسته GG روز قبل از بازی (4 بسته White Claw 4 بسته 95.96 دلار) و بسته کوکتل Mr Consistent (ارزش 110 دلار).
  • محل اقامت یک شب در هتل X (2 اتاق دوقلو برای شنبه 17 آوریل) 800 دلار است.

ارزش کل جایزه: بیش از 2000 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>