تاتو لوازم آرایشی Preah Love اکنون Bulimba را به خانه صدا می زند

ما را بشنوید: انتخاب یک هنرمند خال کوبی آرایشی بسیار شبیه انتخاب جراح است – درست کردن آن مهم است. گرچه ممکن است مسئله مرگ یا زندگی نباشد ، اما این مسئله این است که بگوییم “لعنت به نظر می رسم و احساس خوبی دارم!”. یکی از برجسته ترین هنرمندان خال کوبی لوازم آرایشی و بهداشتی در بریزبن و مورد علاقه سبک ، Preah Fulcher of Preah Love Cosmetic Tattoo است. تیم Preah که به خاطر تخصص حسادت آمیز خود در زمینه ابروهای کرکی با ظاهری طبیعی مشهور است ، در حال رشد است!

تیم به یک استودیوی بزرگتر احتیاج دارد ، اکنون خانه نمادین خیابان آکسفورد نامیده می شود. Preah Love Cosmetic Tattoo که از شهرت بالایی برای ابروهای زیبا برخوردار است ، همچنین در میکروپیگمنتیشن پوست سر (که توسط شوهر Preah ، دلهان انجام شده است) برای مشتریانی که با آلوپسی زندگی می کنند ، خال کوبی کک و مک برای آن ظاهر بوسه خورشید ، رژگونه ، کشش مژه و خدمات زیبایی تخصص دارد. آنها حتی یک هنرمند با استعداد جدید دارند که به تازگی با سالها تجربه در صنعت به این تیم پیوسته است و رزرو روزهای یکشنبه و دوشنبه را به مشتریان ارائه می دهد – که البته با توجه به اینکه پره سه ماه قبل خود را رزرو می کند ، این یک الزام است! با یک نگاه بهpreahlovecosmetictattoo می توانید ببینید که چرا Bulimba اکنون از بهترین ها برخوردار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>