بیاموزید چگونه در درب انبار ادوارد خیابان شراب سازی شراب درست کنیم

Merlots خود را از Grenaches خود می شناسید؟ افت دره باروسا را ​​نسبت به مک لارن ویل ترجیح می دهید؟ اگر خودتان را کمی اهل فن شراب دوست دارید ، عشق خود را به چیزهای خوب یک قدم جلوتر بردارید و در حالی که یک زمان قدیمی انگور دارید تحصیل کنید!

همانطور که از استادان یاد می گیرید چگونه بطری های خود را با تجربه تجربه پرواز با شراب City Winery ، در محل Cellar Door در خیابان ادوارد ، مخلوط می کنند ، شراب ساز برای روز بازی کنید. از نکات مثبت در مورد هنر مخلوط کردن شراب و تکنیک های استفاده شده برای ایجاد عطر و طعم و بافت بیاموزید.

از تاکستان هایی که انگور از آنها خریداری می کنند ، تا افرادی که آنها را اداره و اداره می کنند ، کارکنان شرکت City Winery شما را در تمام مراحل تولید شراب راهنمایی می کنند.

از طریق طعم و مزه شش شراب Gerler – مارک شخصی City Winery (جفت شدن عالی با یک تخته پنیر) ، سلیقه خود را به یک تجربه کلاس اول اختصاص دهید ، سپس قطره های مورد علاقه خود را برای خرید انتخاب کنید و آنها را به خانه ببرید تا بارها و بارها لذت ببرند.

بلیط این تجربه برای هر نفر 25 دلار است ، با تجربه پرواز Wine برای 60 دقیقه در هر جلسه. رزرواسیون ضروری است – بلیط خود را بگیرید و با City Winery’s Wine Flight اینجا یک تاریخ رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>