به گفته یک متخصص ، چگونه یک مهد کودک را در سال 2021 سبک کنیم

برنامه ریزی و سبک دهی به مهد کودک؟ اول از همه ، تسلیت! شغل می تواند به همان دلیل دلسردکننده ای باشد که در وهله اول جای خود را برای یکی از این کارها ایجاد می کنید.

از طرح رنگی گرفته تا قطعات مبلمان ضروری ، درست ریزه کاری ها کاری دشوار به نظر می رسد – مخصوصاً برای تایمرهای اول.

خوشبختانه ، کسانی هستند که می دانند می توانند در قسمت تصمیم گیری کمک کنند ، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای رسیدن بسته جدید خود هیجان زده شوید!

Metro Baby برای همه کالاهای کودک از جمله تختخواب ، تشک مخصوص بازی و سایر کالاها یک فروشگاه واحد شماست. و با داشتن یک تیم خرید متشکل از مادرانی که خود این مراحل را طی کرده اند ، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که انتخاب های درستی برای کودک آینده خود انجام می دهید.

با انتخاب محصولات دستچین شده آنها (که بعضی از آنها فقط مختص Metro Baby است) ، همه چیزهایی را که برای تبدیل آن اتاق خالی به یک پناهگاه مناسب برای کودک نیاز دارید پیدا خواهید کرد.

برای کمک به حتی بیشتر در روند کار ، ما با لارا تملی ، مدیر محصول Metro Baby صحبت کردیم تا از بزرگترین روند مهد کودک در سال 2021 مطلع شویم.

در حال حاضر محبوب ترین روند برای مهد کودک ها چیست؟

ما شاهد افزایش زیادی در خرید افرادی هستیم که مبلمان مانند تختخواب ، میز عوض و کمدهایی با رنگ خنثی مانند سفید و الوار خریداری می کنند. این یک گزینه عالی برای زوج هایی است که هنوز جنسیت کودک را نمی دانند یا به طور معمول امیدوارند چند فرزند داشته باشند ، مبلمان با این رنگ ها قدیمی نیست. در مورد تختخواب ، رنگهای روشن همیشه محبوب هستند ، همچنین ملحفه در چاپهای حیوانات و طبیعت. ما در حال مشاهده بسیاری از تشک های بازی خنثی در جنسیت در رنگ هایی مانند مریم گلی ، خاکستری روشن و زنگ های مشابه برای گزاف گویی های کودک هستیم. به طور کلی ، مهد کودک هایی با رنگ خنثی با اجزای رنگی ظریف مانند تلفن همراه یا دسته ای از اسباب بازی ها و کتابها در حال حاضر بزرگ هستند.

قطعات اصلی مورد نیاز شما برای یک مهد کودک کدامند؟

در واقع شما خیلی کمتر از آنچه بیشتر مردم فکر می کنند نیاز دارید. گاهی اوقات ، تمام خریدهای اضافی فقط باعث بهم ریختگی می شوند و در نهایت به آنها منتقل می شود. به جای اینکه همه قطعات را یک باره بخرید ، به آرامی و با رشد کودک به آنچه نیاز دارید ، ادامه دهید. با یک تختخواب ، تندرست کودک ، سطل پوشک ، میز تعویض ، مانیتور کودک و تشک بازی شروع کنید و سپس به تدریج با رشد کودک قطعاتی مانند سالن بازی را اضافه کنید. تشک های بازی Little Wiwa و مانیتورهای کودک Lollipop خرید بسیار پرطرفداری برای والدین جدید هستند ، زیرا شیک هستند و هر یک از آنها رنگ متنوعی دارند و متناسب با همه سبک ها هستند. در مورد چراغ های شب ، محدوده آقای ماریا گزینه عالی جنسیت است.

بهترین مکان برای شروع کجاست؟

ابتدا روی تکه های بزرگتر خود مانند تختخواب تصمیم بگیرید ، زیرا این امر پایه ای برای ساخت مجدد است.

بزرگترین اشتباهاتی که والدین در هنگام آرایش مهد کودک مرتکب می شوند کدامند؟

خرید بسیاری از اسباب بازی های رنگارنگ و تعاملی می تواند یک بازی بزرگ باشد ، زیرا نوزادان فقط در چهار ماه اول سیاه و سفید می بینند ، بنابراین خرید آنها را تا بعداً در مسیر ادامه دهید.

چگونه می توانید یک اتاق با بودجه را دسترسی داشته باشید؟

روش های بسیار زیادی برای سبک دادن به یک اتاق با بودجه محدود وجود دارد. انتخاب اسباب بازی های چوبی و همچنین انتخاب موبایل های رنگین کمان و موسیقی مکانی عالی برای شروع است. همچنین افزودن کتاب به قفسه های باز و چسباندن پوستر به دیوار راهی عالی برای افزودن عمق به فضای غیر دائمی است.

بهترین توصیه؟

فقط لذت ببرید و از روند کار لذت ببرید! هیچ راهی درست یا غلط برای ایجاد اتاق برای جدیدترین عضو خانواده وجود ندارد. هر چی دوست داری باهاش ​​همراه باش فقط بخاطر داشته باشید این فضایی در خانه شماست که احتمالاً در سالهای آینده زمان کمی را در آن خواهید گذراند ، بنابراین مطمئن شوید که این کار را دوست دارید زیرا سلیقه شماست – نه به این دلیل که کسی به شما گفته است آن را بخرید! یک اتاق عالی تخیل کودک کوچک شما را جرقه می زند و فضایی خواهد بود که آنها به عنوان خانه با آنها ارتباط برقرار می کنند. وقتی رشد می کنند ، آنها می خوانند ، رنگ می کنند ، بازی می کنند و یاد می گیرند ، بنابراین آن را با چیزهایی پر کنید که می دانید دوست دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>