به کوکتل و پنیر در چوب پنبه ، غذاهای آشپزی و رنگی Treasury’s لذت ببرید

رنگ قدیمی را لنگ بزنید و یک سوراخ یکشنبه ای بخورید که واقعاً از هنر برخوردار است!

Monet and merlot را فراموش کنید – آماده شوید که کالو خود را با کوکتل در روز یکشنبه 18 آوریل در Treakury Brisbane’s Cork، Culinary & Color کانال کنید. آب میوه های خلاق در طی یک جلسه نقاشی دو ساعته با یک و تنها Cork & Chroma (از ساعت 2 تا 4:30 بعدازظهر) در فضای باز حیاط هتل Treasury جاری و جاری خواهند شد (اگر نام آنها را نمی دانید ، کار آنها را قطعاً از هر # رنگ و نقاشی تاکنون دیده اید). حتی کسانی که نمی توانند داخل خطوط رنگی ایجاد کنند ، با راهنمایی های ماهرانه خود ، شاهکارهایی می کنند. فقط سخنان باب راس متعال را به خاطر بسپار: “اگر چیزی را نقاشی کنم ، نمی خواهم توضیح دهم که چیست”

بنابراین ، این “رنگ” را از بین می برد ، اما در مورد “چوب پنبه” و “آشپزی” چه می کنید؟ بلیط 65 دلاری شما شامل دو کوکتل خوشمزه در بدو ورود ، و همچنین یک پنیر و بشقاب ضد پاستو برای نوشیدن در بین سکته های مغزی است. ما جرات می کنیم راهی بهتر برای گذراندن یکشنبه خود پیدا کنید.

لکه ها محدود هستند ، بنابراین برای جلوگیری از درک اینکه چرا شخص ادوارد مونک ، اینجا را رزرو کنید جیغ جیغ کشید

اعتبار تصویر: میچ لوو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>