بهترین کمدی استندآپ در بریزبن را از کجا بگیریم

اضافی ، اضافی ، همه چیز را در مورد آن بخوانید! بسیار خوب ، بنابراین ملبورن ممکن است از نظر فنی پایتخت کمدی استرالیا باشد ، اما در بریسوگاس واقعاً خانه ما خنده های جدی است که فقط ممکن است به کسانی که در آن ویکتوریایی های قدرتمند بالا هستند ، بدل شوند.

از موارد دلخواه آشنا گرفته تا استعدادهای تازه محلی ، در اینجا در بریزبن ما در انتخاب یک برنامه ایستادن که ارزش خنده را دارد ، کاملاً برای انتخاب خود خراب شده ایم.

بنابراین ، اگر از چیزی پیچیده تر از یک الگوی رفتاری لنگان فیس بوک یا اجرای مجدد دوستان (بخاطر اینکه چه کسی هنوز درباره آن ویژه تجمع مجدد وسواس نمی ورزد ، بیایید واقعی باشیم) به خنده نیاز دارید ، ما گرد آورده ایم 10 نمایش برتر و محلی کمدی را که بریسی ارائه داده است. آن تمرین 10 دقیقه ای در YouTube را فراموش کرده و کلاس 6 صبح Pilates را لغو کنید ، زیرا این اسکچ ها و اسکچ ها می توانند عضلات معده را منهای عرق بسوزانند. برای پوزخند ، قهقهه زدن و اوقات خوب تضمین شده ، به پیمایش ادامه دهید!

Fortune Music Hall | دره مصنوعی

چه موقع: خرما متفاوت است

اگر گرفتن یک دوز سنگین خنده در یک سالن رقص خیره کننده به نظر ایده شما برای یک شب کامل بیرون می آید ، پس این یکی برای شماست. Fortitude Music Hall یکی از محبوب ترین مکان های اجرای زنده بریزبن است ، بنابراین جای تعجب نیست که در لیست بازدیدکنندگان ایستاده ایست که باید از آنها بازدید کنید ، قرار دارد. اگرچه این نام فریبنده است ، اما این مکان گرامی بیش از نمایش های موسیقی ارائه می دهد ، از جمله طیف زیبایی از مجموعه های کمدی زنده در تمام طول سال. در قلب محوطه اصلی سرگرمی بریزبن واقع شده و با داشتن یک مرکز تولید پیشرفته و دکوراسیون مجلل ، این حفاری های نهایی برای نشستن ، استراحت و جذب برخی از استعدادهای کمدی است. انتخاب برتر ما؟ نمایش کاملاً مبهم و استندآل Joel Creasey ، ‘Messy Bitch’ که شنبه 12 ژوئن برگزار می شود ، لیست کامل نمایش های موجود در اینجا را ببینید.

نشستن کمدی کلاب | مکان های مختلف

چه موقع: خرما متفاوت است

در بهترین حالت دنبال شکار کمدی کلاسیک هستید؟ چیزی بیشتر از نماد کلمبی بنشین بنشین بریزبن نباشید – فروشگاهی یک طرفه برای استندآپ تقسیم کناری. با سرگرمی هیستریک که بهترین کافه ها ، میخانه ها و هتل های بریسی را شامل می شود (فکر می کنید میخانه Paddo Tavern ، هتل نیومارکت و هتل Stones Corner) ، این باشگاه افتخار می کند که یک مجموعه عالی از درجه یک داخلی و بین المللی را درست کند استعداد. این نمایش ها با یک نمایش کاملاً جدید که هر هفته پر از چهره های تازه است ، موقعیت مناسبی را برای لگد زدن و لذت بردن از آبجو و خنده های شکم با نزدیکترین دوستان شما فراهم می کنند. همه نمایش های آینده ارائه شده را اینجا ببینید.

QPAC | بریزبن جنوبی

چه موقع: خرما متفاوت است

این فهرست بدون اشاره به مجموعه پر ستاره ستاره های نمایش های کمدی شوخ و شگفت آور QPAC کامل نخواهد شد. با اعمال اعم از هنرمندان تحسین شده بین المللی تا استعدادهای داخلی اوسی ، لیست کمدی کالیبر بالا QPAC قطعاً تحت تأثیر قرار می گیرد. با نمایش های مشهور آینده از جمله Parody Potter و Drag Race Live RuPaul ، و اجرای هنرمندان از جمله آلن کامینگ ، تریکسی و کاتیا ، بیل بیلی ، هانا گادسبی و دیوید استراسمن ، این مکانی است که مطمئناً مراقب آن خواهیم بود. برای چسباندن بلیط به اینجا بروید و خود را برای شبی با صدای خنده و لب خنده بی پایان آماده کنید. psst! برای یک خوراک قبل و یا بعد از نمایش ، ما غذا خوردن در مکان های همسایه با ارزش هولوس Julius Pizzeria (برای دوستداران ایتالیایی) یا Southside (برای یک جشن فراموش نشدنی آسیای شرقی) را پیشنهاد می کنیم.

کرکی | دره مصنوعی

چه وقت: هر یکشنبه

در شب بیرون از اردوگاه به خشن ترین ، خنده دارترین و افسانه ترین بریزبن بپیوندید – کرکی! Fluffy واقع در Cloudland بسیار جذاب و پر زرق و برق در قلب Fortitude Valley است و در تقویم های کلوپ ها و مهمانی ها یک مسابقه آخر هفته دائمی دارد. با نمایش یک ستارگان پر ستاره از منفی ترین ملکه های درگ شهرها و سرگرمی های درجه A ، مرحله Fluffy میزبان بزرگترین نام های ملی و بین المللی در درگ و کمدی است. این نمایش حتی مورد پسند پاریس هیلتون ، جسیکا موبوی و البته برخی از براق ترین سوپراستارهای Drag Race RuPaul قرار گرفته است. حالا که داغ است! بدون رزرو لازم ، ادویه کاری شب یکشنبه شما هرگز آسانتر نبوده است!

نیروگاه برق بریزبن | مزرعه جدید

چه موقع: خرما متفاوت است

برج برجسته بریزبن قطب نهایی خلاقیت ، هنر ، فرهنگ و البته کمدی قاتل است. این مکان شلوغ کنار رودخانه دارای طیف چشمگیری از استندآپ های تقسیم شده در کنار هم در تمام طول سال است و همچنین خانه رسمی جشنواره سالانه کمدی بریزبن است. با داستان های القا کننده اشک از بزرگترین نام های Aussie در کمدی ، اسکیت های طنز آلود و رویدادهایی از جمله سیاست در مسابقات قهرمانی میخانه و تئاتر ، جوکرهای دور و بروم مجبورند یک نمایش برای قلقلک دادن استخوان های خنده دار خود پیدا کنند. اگر قبلاً هیجان زده نبودید ، کمیک هایی که در ماه های آینده مرحله Powerhouse را دنبال می کنند شامل ویل اندرسون ، بکی لوکاس ، لوید لنگفورد ، دیمین پاور و جیمئوئین هستند. با وجود صف آرایی پر ستاره ، به راحتی می توان گفت اینجا مکانی است که مطمئناً در آن نخواهیم خوابید. به اینجا بروید و به همه محصولات فروش بروید.

تئاتر بیگ فورک | پدینگتون

چه موقع: خرما متفاوت است

معرفی تئاتر Big Fork ، خانه کلاسهای بداهه پردازی و کمدی اسکچ در بریزبن. بیگ فورک با نمایش ها و دروس کمدی که در بخش reg وجود دارد ، به رشد جامعه کمدی بریزبن و هدایت هنرمندان آینده برای موفقیت اختصاص دارد. آنها میزبان کلاسهای مشارکتی و گروه مستقر در گروههای کمدی بداهه و اسکچ می باشند و همچنین هر هفته سه شنبه جلسات جم رایگان را برای طنزهای مختلف در همه مراحل ، از تازه کارها گرفته تا جوانب مثبت اجرا می کنند. یکی برای کانون توجه نیست؟ خسته نباشید ، زیرا بیگ فورک محصولات کمدی نیز تولید می کند ، جایی که جامعه کمدی بریزبن اسکیت هایی را در مقابل تماشاگران محلی زنده اجرا می کند! برای خرید بیشتر ، به اینجا بروید.

کمدی آشفته داغ The Sideshow | پایان غرب

چه موقع: اولین یکشنبه هر ماه

کمدی به وست اند بازگشته است و داغ ، نامرتب و با انتقامی داغ است! در اولین یکشنبه هر ماه ، در The Sideshow نبردی باشکوه را دنبال کنید ، جایی که درخشان ترین کمدین های بریزبن برای جنگیدن برای نجات جان خود و جنگیدن در آن حلقه انداخته می شوند. در این نمایش ، هیچ موضوعی ممنوع نیست و فقط باهوش ترین فرد برنده خواهد شد ، زیرا پیچ و خم های غیر قابل پیش بینی در هر گوشه ظاهر می شود! این صفحه نمایش شیطنت آمیز و بی ادب دارای درجه R است ، بنابراین در پرستار کودک ، کتاب را رزرو کنید. بلیط محدود است ، بنابراین سریع وارد شوید! در اینجا می توانید دست خود را روی بعضی ها برسانید.

کیف مخلوط Birdees از LOLs | دره مصنوعی

چه وقت: هر جمعه

در یک پیچ و تاب غیرمنتظره ، معلوم شد که بیردیز فقط یک مکان پایکوبی نیست که افراد تازه 18 ساله برای بوگی و پایین آوردن مبانی 4 دلار در یک شب پنجشنبه (اگر می دانید ، می دانید). هر جمعه شب ساعت 7 بعدازظهر ، نمایش کمدی شیرین و تازه شیرین بیردیس ، Mixed Bag of LOLs ، میزبان خنده دارترین کمدین های بریزبن برای برخی ایستاده های تماشایی است که شما را بخیه می زند. اگر از قبل رزرو کنید ، بلیط ها فقط 10 دلار است و شامل یک کوپن نوشیدنی رایگان است (برنده شوید!). در غیر این صورت ، تا درب خانه لمس کنید و برای یک شب خنده بدون وقفه و اوقات خوب که می تواند به سرعت در اوایل صبح نگه دارد ، 15 دلار هزینه ورودی پرداخت کنید!

کلوپ کمدی چت خوب | تراس پتری

چه وقت: هر چهارشنبه

آیا نیاز به انتخاب روز کوهان دار دارید؟ هر چهارشنبه ، به تیم Good Chat Comedy بپیوندید و برای هرج و مرج ترین شب کمدی که بریزبن ارائه می دهد ، اقداماتی مهمان عجیب و حیرت انگیز برای مهمانان انجام دهید. این نمایش عجیب و خودجوش که در محل مشترک همبرگر محلی ما ، Fritzenburger برگزار می شود ، خانه کمدی میکروفن باز با پیچ و تاب است و از اعضای تماشاگر دعوت می کند مهارت های خود را در برخی از استندآپ های خودجوش امتحان کنند. یک شب خنده که هیچ چیز برای برنامه ریزی پیش نمی رود و هیچ کس هوشیار نمی شود؟ به نظر ما شبیه شورش است! بلیط رایگان است ، هزینه اضافی به شما می دهد تا بتوانید با یک همبرگر لب لب و یک بیرواژینوی بی پروای اواسط هفته (یا سه مورد دیگر) هزینه کنید. پوزخند زدن و بردن!

تیوولی | دره مصنوعی

چه موقع: خرما متفاوت است

با بیش از 100 سال فعالیت ، Tivoli محبوب بریزبن فضای مناسبی برای لذت بردن از LOL های عقب افتاده فقط از شوخ ترین کمیک ها است. با جذابیت دنیای قدیم و ویژگی های خیره کننده هنری دکو ، هم زیبایی دارد و هم محیطی ، و دارای استعدادی در سال 2021 است که جوراب های شما را خاموش می کند. روبن کای ، فیونا اولاولین ، آن ادموندز و لوید لنگفورد ، پیتر هلیار ، دیو تورنتون و ستاره تلویزیونی واقعیت ، “کارن از امور مالی” بزرگتر از بازی های زندگی و اجراهای آینده هستند. چشم خود را به لیست کامل رویدادها در اینجا جشن دهید.

استخوان های خنده دار ما را خوب و واقعی قلقلک دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>