بهترین کرم های دست کدامند؟ – زیبا با مغز

بهترین کرم های دست

بهترین کرم های دست کدامند؟

من می دانم که بله همه می خواهند در مورد سرم های ضد پیری و ضد آفتاب های سبک صحبت کنند اما حدس بزنید چه؟

مهم نیست که با صورت خود چه می کنید – اگر از دستان خود مراقبت نکنید ، آنها به سن واقعی شما خیانت می کنند. سریع.

مشکل این است که ، بیشتر کرم های دست موجود در آن بسیار اساسی هستند. مطمئناً ، آنها دستان شما را نرم و صاف نگه می دارند ، اما در مورد محافظت در برابر آفتاب یا محو شدن لکه های تاریک چه می کنید؟ سپس ، جستجو دشوارتر می شود. خیلی سخت تر

خسته نباشید ، من همه کارهای سخت را برای شما انجام داده ام. در اینجا بهترین کرم های دستی برای هر نیاز شما وجود دارد:

بهترین برای ضد پیری: EltaMD So Silky Hand Creme (21.00 دلار)

کرم دست EltaMD So Silky نمی تواند پوستی را که به شدت خشک و پوسته پوسته شده است بهبود بخشد. اما این یک گزینه عالی برای بقیه است. بافت سبک و غیر چرب آن مملو از سرامیدها است که عناصر سازنده مانع محافظتی پوست شما هستند. آنها سد پوست شما را تقویت می کنند ، به طوری که بهتر می تواند در برابر حملات زمستان سخت ، محصولات تحریک کننده پوست ، آلودگی و غیره مقاومت کند. این سد را تقویت کنید و از خشکی دست و پوستی جلوگیری می کنید. به علاوه ، کرم دارای یک اسپری آنتی اکسیدان است که به شما کمک می کند پیری زودرس را کاهش دهید.

موجود در: درمستور

مربوط: چگونه می توان مانع محافظتی پوست خود را تقویت کرد (و چرا مهم است)


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که خشکی را از بین می برد و پوست شما را لطیف و شبنم می کند ، مبارزه می کنید؟ برای شروع “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک” رایگان خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش مناسب برنامه):


بهترین کرم دست برای اگزما: کرم دست تسکین دهنده اگزما Gold Bond (4.99 دلار)

اگر از اگزما رنج می برید یا فقط پوستی بسیار خشک و حساس دارید که به راحتی تحریک می شود ، کرم دست تسکین دهنده Gold Bond Eczema همان چیزی است که دکتر برای شما سفارش داده است. این کودک 2٪ بلغور جو دوسر کلوئیدی دارد (بله ، این همان جو دوسر است!) ، یک ضد التهاب قدرتمند است که می تواند علائم اگزما (و هر بیماری التهابی دیگر پوست) را کاهش دهد. به علاوه کره درخت قلم ، سرامیدها و عصاره های گیاهی پوست را کاملاً مرطوب کرده و سد محافظتی آن را تقویت می کند. هرچه این مانع قویتر باشد ، احتمال وجود میکروب ، هوای سخت و سایر دشمنان باعث تحریک پوست شما می شود. آیا ذکر کردم که عطر و بویی ندارد؟

موجود در: والمارت

مربوط: تمام آنچه که می خواستید در مورد بلغور جو دوسر کلوئیدی در مراقبت از پوست بدانید

بهترین حالت برای پوست خشک: کرم دست اصلاح کننده CeraVe (6.00 پوند)

کرم دست CeraVe Reparative کرم دست من است. این بافت غنی در هنگام استفاده از آن کمی چرب می شود ، اما خیلی زود خشک می شود و یک لایه محافظ روی پوست شما ایجاد می کند که رطوبت را حفظ کرده و میکروب ها را از بین می برد. برای این کار از سرامیدها تشکر می کنیم. این موم های کوچک مانع محافظتی پوست شما را تقویت می کنند تا به پوست کمک کنند در هر شرایط آب و هوایی نرم و لطیف بماند. به علاوه ، این کرم دارای یک عروسک بزرگ Hyaluronic Acid است ، یک آهنربا رطوبت که پوست را تا 1000 برابر وزن خود در آب جذب می کند و به آن متصل می شود. بیشتر از این هیدراته نمی شود.

موجود در: احساس بی نظیری کنید

مربوط: آیا سرامیدها کلید سلامت پوست هستند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>