بهترین پاک کننده های صورت داروخانه کدامند؟ – زیبا با مغز

بهترین مواد شوینده صورت داروخانه

بهترین پاک کننده های صورت داروخانه ها کدامند؟

اگر محصولی وجود دارد که می توانید از آن صرف نظر کنید ، همین است. تمام آنتی اکسیدان ها و عصاره های ضد پیری فانتزی را فراموش نکنید که به مواد پاک کننده آنها وارد می شوند تا بیش از حد شارژ شوند. آنها فقط با خاک و آلودگی از تخلیه شسته می شوند.

چه ضایع!

یک پاک کننده فقط یک کار و یک کار دارد: پاک کردن آرایش و آلودگی های پوست شما. هر چیزی که پوست را بدون خشک کردن و تحریک پوست تمیز کند ، متناسب با صورت است.

چرا ثروت اندکی برای آن پرداخت می شود؟ پاک کننده خود را در داروخانه تهیه کنید و پول خود را در چیزهایی سرمایه گذاری کنید که واقعاً چین و چروک صورت شما را حفظ می کند ، مانند ویتامین C یا رتینول.

اما همه پاک کننده های داروخانه ها برابر نیستند. بعضی از آنها بیش از اینکه به پوست کمک کنند ، خیلی خشن هستند و به پوست آسیب می رسانند. در عوض ، به دنبال پاک کننده هایی باشید که pH متعادل داشته باشند (اگر بالاتر از 6.5 باشد ، به مشکل می خورید).

در اینجا بهترین مواد پاک کننده صورت داروخانه ها وجود دارد که بدون آزار پوست ، آلودگی و آرایش را از بین می برد:

بهترین پاک کننده داروخانه برای پوست خشک: پاک کننده صورت CeraVe Hydrating (14.99 دلار)

پاک کننده صورت CeraVe Hydrating پاک کننده اصلی من است. فرمول خامه ای به آرامی تمام آثار آلودگی ، آرایش و آلودگی را از بین می برد – می توانید از آن در شب نیز به جای پاک کننده جداگانه آرایش استفاده کنید. افزودن سرامیدها و اسید هیالورونیک (عناصر سازنده مانع محافظتی پوست شما) در طی فرآیند پاکسازی پوست را مرطوب می کند و پوست را تمیز و نرم می کند. بعلاوه ، بطری آنقدر بزرگ است که مدت زیادی به شما دوام می آورد.

موجود در: Asos ، Dermstore ، Feel Unique ، Look Fantastic و Ulta

مربوط: بررسی کامل من از پاک کننده صورت CeraVe Hydrating


نمی دانید کدام محصولات مراقبت از پوست را می توانید با هم مخلوط کرده و کدام یک دیگر را غیرفعال کنید؟ صفحه ترفند “How To Layer Actives Like A Pro” رایگان خود را بارگیری کنید تا از محصولات مراقبت از پوست خود بیشترین بهره را ببرید:


بهترین پاک کننده داروخانه برای پوست چرب: پاک کننده کف CeraVe (14.99 دلار)

پاک کننده CeraVe Foaming Clear دارای سبک ژل سبک است که به خوبی کف می کند ، باعث حل شدن آلودگی ، آلودگی و حتی آرایش می شود (فقط از آن در قسمت چشم استفاده نکنید). با این حال ، بعد از هر بار شستشو ، پوست من احساس سفتی و خشکی نمی کند – به هیچ وجه. هر کسی با پوست چرب ، از جمله کسانی که با حساسیت و آکنه سر و کار دارند ، می تواند از این ماده استفاده کند. بطری بزرگ و کمی راه ساده ای دارد.

موجود در: Dermstore ، Feel Unique ، Ulta و Walmart

مربوط: بررسی کامل من درباره پاک کننده کف CeraVe

بهترین پاک کننده داروخانه برای پوست حساس: Aveeno Calm + بازیابی پاک کننده جو دوسر مغذی (11.99 دلار)

آیا پوست شما بسیار حساس است ، هر زمان که پاک کننده جدیدی را امتحان می کنید احساس ناراحتی ایجاد می کند؟ Aveeno Calm + Restore Nourishing پاک کننده جو دوسر همان چیزی است که دکتر برای شما سفارش داده است. این مملو از جو دوسر است که یکی از تسکین دهنده ترین مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست است. جو دوسر دارای خواص ضد التهابی است که باعث تسکین قرمزی و تحریک شده و از شعله ور شدن پوست جلوگیری می کند. این پاک کننده به آرامی تمام آثار آلودگی و آلودگی را از بین می برد و حتی کمی آرایش را از بین می برد (اگر از نوع ضد آب استفاده می کنید ، به یک پاک کننده آرایشی جداگانه نیاز دارید) بدون خشک شدن پوست.

موجود در: iHerb ، Target و Ulta

مربوط: پوست حساس؟ در اینجا دلیل نیاز شما به جو دوسر در برنامه معمول مراقبت از پوست آمده است

پاک کننده معمولی اسکوالان

بهترین پاک کننده داروخانه برای از بین بردن آرایش: پاک کننده معمولی Squalane (5.50 پوند)

پاک کننده معمولی Squalane دارای بافت عجیبی است. قرار است وقتی آن را بین کف دست خود مالیدید ، به روغن تبدیل شود. اما هرگز چنین نمی کند. در عوض ، کمی ضخیم و چسبنده می ماند و احساس می کنید محصول کافی روی دستانتان نیست تا بتواند تمام صورت خود را بپوشاند. اگر می توانید تحمل کنید ، این کودک آخرین اثر از آرایش طولانی مدت و ضد آب را از چهره شما پاک می کند و آن را مانند یک کودک تمیز و نرم می کند. به علاوه ، برای انواع پوست مناسب است.

موجود در: زیبایی خلیج ، زیبایی کیش و احساس منحصر به فرد

مربوط: بررسی کامل من از پاک کننده معمولی Squalane

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>