بهترین مرطوب کننده های بدن کدامند؟ – زیبا با مغز

بهترین مرطوب کننده های بدن

تا به حال فکر کرده اید که بهترین مرطوب کننده های بدن کدامند؟

شما وقت و هزینه زیادی را صرف جستجوی بهترین کرم ها و سرم ها می کنید تا صورت شما را روشن و بدون نقص نگه دارد ، اما چه فایده ای دارد که بقیه اعضای بدن سن واقعی شما را بدهد؟

مراقبت از پوست در صورت متوقف نمی شود. بدن شما نیز به مقداری TLC نیاز دارد. در اینجا آنها بهترین مرطوب کننده های بدن برای از بین بردن خشکی پوست ، کاهش آسیب های خورشید و حتی تسکین اگزما هستند:

بهترین روش برای ضد پیری: درمان صاف کننده پوست Paula’s Choice Retinol (33.00 دلار)

بدن شما کندتر از بقیه صورت پیر می شود ، اما در نهایت چین و چروک ها نیز در آنجا ظاهر می شوند. درمان بدن صاف کننده پوست رتینول با انتخاب Paula با آنتی اکسیدان و رتینول غنی شده است تا آنها را دور نگه دارد. در حالی که آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد را قبل از ایجاد چین و چروک از بین می برند ، رتینول تولید کلاژن را برای پوست سفت افزایش می دهد و سرعت گردش سلول (روند لایه برداری پوست) را تسریع می کند تا لکه های تیره را محو کند. برای مناطقی که بیشتر در معرض آفتاب هستند بسیار مناسب است – از آنجا که علائم پیری را نشان می دهند یا نه. اوه ، بسیار مرطوب کننده است و باعث می شود سلولیت نیز کمتر واضح به نظر برسد.

موجود در: انتخاب درمستور و پائولا

مربوط: راهنمای کامل رتینول: این چیست ، چه کاری انجام می دهد و چگونه از آن استفاده کنید


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که پوست خشک و پوسته پوسته را از بین می برد ، مبارزه می کنید؟ برای اطلاع از این موضوع ، صفحه رایگان “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک” خود را بارگیری کنید. این شامل توصیه های محصول و ترتیب کاربرد مناسب است:


بهترین مورد برای آکنه بدن: انتخاب پائولا در برابر محلول بدن بدون وزن با 2٪ اسید هیدروکسی بتا (26.00 دلار) مقاومت می کند

آکنه یک کار برای اسید سالیسیلیک است. این لایه بردار محلول در روغن ، چسبی را که سلولهای پوست را روی سطح پوست بهم چسبیده حل می کند و سپس به داخل منافذ می رود تا همه تله هایی که باعث مسدود شدن آنها شده و به شما جوش می دهد را از بین ببرد. مقاومت پاولا در برابر محلول بدن بدون وزنه با 2٪ اسید بتا هیدروکسی در pH مناسب برای سالیسیلیک اسید فرموله شده تا بهترین عملکرد را داشته باشد. بعلاوه ، آن را با آنتی اکسیدان هایی که از چین و چروک زودرس جلوگیری می کنند ، پر می کند. آیا ذکر کردم که مرطوب کننده است؟

موجود در: انتخاب پائولا

مربوط: چرا اسید سالیسیلیک برای پوست بدون لکه مهم است

بهترین مورد برای اگزما: کرم بدن یوسرین تسکین دهنده (9.78 دلار)

آیا از اگزما یا فقط خشکی و خارش پوست رنج می برید؟ کرم بدن Relief Eucerin BFF جدید شماست. این کرم حاوی 1٪ بلغور جو دوسر کلوئیدی (بله ، من در مورد جو دوسر صحبت می کنم) و یک آب نمک شیرین بیان برای آرام شدن قرمزی ، کاهش تحریک و تسکین خارش است. به علاوه ، ترکیبی از روغن ها برای ایجاد یک مانع محافظتی روی پوست که آن را مرطوب نگه می دارد و از آن در برابر میکروب ها و هوای سخت محافظت می کند.

موجود در: iHerb و Walmart

مربوط: چرا در محصولات مراقبت از پوست من جو دوسر وجود دارد ؟!

لوسیون مرطوب کننده سیرو

بهترین حالت برای پوست طبیعی تا خشک: لوسیون مرطوب کننده CeraVe (13.99 دلار)

لوسیون مرطوب کننده CeraVe سبک تر از نسخه کرم ، بدون اینکه پس مانده چربی (یا روی لباس) باقی بماند ، به سرعت در پوست فرو می رود. این ماده مملو از سرامیدها ، اسید هیالورونیک ، کلسترول و سایر موارد خوبی است که از سد محافظ پوست شما تشکیل می شود. آنها به تقویت آن کمک می کنند تا پوست شما در معرض سرما یا گرمای زیاد ، جوشش حمام و دوش آب گرم (و آیا فقط من هستم) و انواع تحریک کننده ها خشک نمی شوند. این یک لوسیون اساسی عالی برای هر روز است.

موجود در: Dermstore ، Feel Unique و Ulta

مربوط: آیا سرامیدها کلید سلامت پوست هستند؟

بهترین برای پوست های خیلی خشک: کره بدن بدن مغذی شی فروشگاه (21.00 دلار)

من پوست بسیار خشکی دارم و کره شی تنها چیزی است که آن را راضی نگه می دارد. مرطوب کننده کره شی حتی از روغن معدنی (آنچه درم ها استاندارد طلا می دانند!) است و پوست شما را بیش از 8 ساعت نرم و صاف می کند! این کار با ایجاد سدی بر روی پوست که باعث کاهش اتلاف آب می شود ، عمل می کند. به علاوه ، آن را با آنتی اکسیدان هایی که پوست شما را جوان نگه می دارند ، پر می کند. کره بدن Body Shea تغذیه کننده بدن مملو از کره شی و کاکائو است ، بنابراین دوز رطوبت دو برابر دریافت می کنید. این دقیقاً همان چیزی است که دکتر دستور داده است.

موجود در: فروشگاه بدن و اولتا

مربوط: چرا کره شی بهترین مرطوب کننده پوست خشک است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>