بهترین محصولات معمولی کدامند؟ – زیبا با مغز

بهترین محصولات معمولی

بهترین محصولات معمولی کدامند؟

همه آنها آنها ارزان کثیف است. همه چیز پر از فعالانی است که کار می کنند. همه چیز خیلی وسوسه انگیز است.

اما شما نمی خواهید همه چیز را بدست آورید. هک ، که دو ساعت وقت دارد که مراقبت از پوست صبح خود را بگذارد ؟!

شما فقط بهترین ها را می خواهید ، بنابراین می توانید 5 دقیقه صبح (یا شب) به مراقبت از پوست بپردازید و بدانید که پوست شما هر آنچه لازم دارد را دارد ، درست است؟

من شما را تحت پوشش قرار دادم: به نظر من فروتنانه بهترین محصولات مراقبت از پوست معمولی:

بهترین لایه بردار برای پوست خشک: اسید گلیکولیک معمولی 7٪ محلول تقویت کننده (6.80 پوند)

اگر پوست شما همانند پوست من خشک است ، شما به زندگی محلول 7 G گلیکولیک اسید معمولی نیاز دارید. گلیکولیک اسید “چسبی” را که سلولهای پوست را به هم چسبیده حل می کند ، بنابراین در نهایت می توانند از بین بروند. به محض اینکه این کار صورت گرفت ، رنگ خشن و ملایم شما درخششی صاف و درخشان پیدا می کند. به علاوه ، اسید گلیکولیک یک قدم جلوتر می رود: پوست را هیدراته می کند تا بوت شود! فقط زیاده روی نکنید. دو یا سه بار در هفته بیش از حد کافی است. هر چیزی بیشتر از این و شما ممکن است پوست خود را تحریک کنید. (PS شما احتمالاً شنیده اید که اسید گلیکولیک باعث افزایش کلاژن می شود. این فقط در غلظت 10٪> غلظت است. …)

موجود در: زیبایی خلیج ، زیبایی کیش و احساس منحصر به فرد

مربوط: اسید گلیکولیک اسید 7٪ محلول تقویت کننده بررسی کامل


اگر نگران انجام اشتباه معمولی هستید ، این آموزش سرعت عادی (لینک وابسته) را دنبال کنید. این توسط دوست دانشمند من چریل وودمن است و در آن او به شما می آموزد که چگونه از The Ordinary برای بدست آوردن پوستی بدون آرایش که دوست دارید استفاده کنید.

روال معمول مراقبت از پوست - از کجا می توان با مراقبت از پوست معمولی شروع کرد

بهترین مرطوب کننده برای انواع پوست: عوامل طبیعی مرطوب کننده + HA (6.80 پوند)

اگر مرطوب کننده ای وجود دارد که می تواند برای انواع پوست کار کند ، این عوامل طبیعی مرطوب کننده طبیعی + HA هستند. این ماده حاوی اسیدهای چرب ، اسیدهای آمینه ، اسید هیالورونیک ، اوره و سایر مواردی است که سد محافظ پوست شما را تشکیل می دهد. اگر پوستی خشک و کم آب دارید ، می تواند سوراخهای مانع را ایجاد کند تا رطوبت از تبخیر در هوای نازک متوقف شود. اگر پوست چربی دارید ، بدون افزودن روغن بیشتر ، مرطوب می شود. پوست حساس؟ این مرطوب کننده عطر و بو و مواد تحریک کننده دیگری ندارد. خوب ، فاقد آنتی اکسیدان است اما شما همیشه می توانید با یک سرم آنتی اکسیدان جداگانه مکمل کنید.

موجود در: زیبایی خلیج ، زیبایی کیش و احساس منحصر به فرد

مربوط: عوامل مرطوب کننده طبیعی عادی + HA بررسی کامل

بهترین برای جلوگیری از چین و چروک: عادی EUK 0.1٪ (£ 6.90)

وقتی نوبت به آنتی اکسیدان می رسد ، بیشتر جالب است. پس چرا من محصولی را پیشنهاد می کنم که فقط یک آنتی اکسیدان داشته باشد؟ Cos EUK-134 ™ ، تقلیدی از سوپراکسید دیسموتاز و کاتالاز ، یکی از قوی ترین و در عین حال کمتر استفاده شده آنتی اکسیدان های موجود است. جرات می کنم آن را در جای دیگری پیدا کنید ، تقریباً غیرممکن است. بنابراین The معمولی EUK 0.1٪ چه کاری انجام می دهد؟ رادیکال های آزاد سوپراکسید ، بدترین نوع رادیکال های آزاد ایجاد کننده چین و چروک را از بین می برد. فقط از آن به همراه سایر اسیدها از جمله ویتامین C استفاده نکنید. اسیدها EUK را کاملا از بین می برند!

موجود در: زیبایی خلیج ، زیبایی کیش و احساس منحصر به فرد

مربوط: آیا سوپراکسید دیسموتاز قوی ترین آنتی اکسیدان از همه است؟


مطمئن نیستید که چگونه همه این محصولات را لایه لایه کنید یا حتی اگر می توانید از آنها با هم استفاده کنید؟ برای اطلاع از نحوه استفاده بهینه از برنامه مراقبت از پوست ، صفحه رایگان “How To Layer Actives Like A Pro” را بارگیری کنید.


بهترین مورد برای هایپرپیگمنتیشن: اسید اسکوربیک معمولی 8٪ + آلفا آربوتین 2٪ (10.00 £)

آیا از استفاده از سرم های ویتامین C که برای از بین بردن لکه های تیره و هایپرپیگمنتیشن مationثر نیستند خسته شده اید؟ اسید اسکوربیک نوعی ویتامین C قدرتمند است که رنگ پوست شما را روشن می کند (و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند) ، اما تنها موارد زیادی وجود دارد که می تواند به تنهایی انجام دهد. اسید اسکوربیک معمولی 8٪ + آلفا آربوتین 2٪ آن را با آلفا آربوتین ، یکی از قوی ترین روشن کننده های پوست موجود در آن ، جفت می کند. آلفا آربوتین از تولید بیش از حد ملانین در مسیرهای خود جلوگیری کرده و به پوست کمک می کند تا به رنگ طبیعی خود برگردد. با هم ، آنها کمک می کنند تا هر نوع hyperpigmentation را از بین ببرید.

موجود در: Asos ، Beauty Bay ، Cult Beauty ، Feel Unique و Sephora

مربوط: Battle Of The Skin-Lighteners: کدام یک از بهترین گزینه ها برای هیدروکینون است؟

رتینوئید-2-معمولی-پیشرفته

بهترین روش برای مبارزه با چین و چروک: امولسیون 2٪ رتینوئید Granactive معمولی (8.00 پوند)

رتینوئید Granactive (نام مستعار هیدروکسی پیناکلون رتینوات) بچه رتینوئید جدید در این بلوک است. شایعات حاکی از آن است که در مبارزه با چین و چروک پوست بهتر از رتینول عمل می کند و بسیار نرم تر نیز هست. گرفتن؟ این شایعه از سازنده آغاز شده و توسط مارک هایی که از آن استفاده می کنند ، گسترش می یابد. حقیقت این است که ، رتینوئید Granactive بسیار جدید است ، ما هیچ مطالعه مستقلی نداریم که نشان دهد می تواند آنچه را که مارک ها ادعا می کنند انجام دهد. تا آن زمان ، من شما را تشویق می کنم که به رتینول قدیمی خوب بچسبید. یا اگر نوع کنجکاوی هستید ، از هر دو استفاده کنید. امولسیون معمولی Granactive Retinoid 2٪ دارای 2٪ رتینوئید انعقادی + رتینول میکرو کپسوله شده است تا بهترین های هر دو جهان را به شما ارائه دهد.

موجود در: زیبایی خلیج ، زیبایی کیش و احساس منحصر به فرد

مربوط: بررسی عادی امولسیون 2٪ رتینوئید Granactive Granactive

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>