بهترین محصولات مراقبت از پوست برای خطوط و چین و چروک چیست؟

بهترین محصولات مراقبت از پوست برای چین و چروک و خطوط ریز

بهترین محصولات برای ایجاد خط و چروک چیست؟ مانند ، چه چیزی واقعاً کارساز است؟

آنجا میدان مین است. از رتینول گرفته تا پپتیدها و آنزیم های پاپایا ، همه چیز نوید شما را از شر این چین و چروک ها می دهد و ساعت را 10 سال به عقب برمی گرداند.

چگونه می توانید همه چیز را درک کنید و محصولی را انتخاب کنید که بتواند کار را به اتمام برساند – به طور واقعی؟ غصه نخور ، پشتت را کردم.

در اینجا بهترین محصولات مراقبت از پوست برای ایجاد خطوط ریز و چین و چروک (و دلیل ایجاد برش) وجود دارد:

پیتر توماس روت رتینول تزریق PM شب سرم 01

بهترین حالت برای کاهش چین و چروک: کرم Retino Elephant A-Passioni Retinol (74.00 دلار)

ویتامین A تنها چیزی است که برای کاهش چین و چروک اثبات شده است – نه فقط ظاهر آنها. انواع مختلفی دارد ، برخی از آنها بسیار سخت است که فقط با نسخه پزشک در دسترس هستند (ترتینوئین و Retin-A).

در سرم های OTC ، به احتمال زیاد رتینول پیدا می کنید. این فرم ملایم تری از ویتامین A است که از سه طریق با چین و چروک ها مقابله می کند: رادیکال های آزاد را قبل از ایجاد چین و چروک از بین می برد ، تولید کلاژن را برای پوست سفت و محکم می کند و باعث تسریع در گردش سلول (یعنی روند لایه برداری طبیعی پوست) می شود تا چین و چروک ها صاف شود. .

رتینول کار می کند – به آرامی. برای شروع تولید کلاژن تا 2 ماه طول می کشد. نیازی به گفتن نیست که هرچه غلظت بالاتر باشد ، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

کرم رتینول Drunk Elephant A-Passioni حاوی یک درصد رتینول عظیم است. می دانم 1٪ زیاد به نظر نمی رسد اما برای رتینول بسیار زیاد است. بسیار عظیم ، اگر بلافاصله با آن شروع کنید ، پوست خود را به یک پوسته قرمز پوسته پوسته تبدیل خواهید کرد.

ترفند این است که با کمترین غلظت رتینول که می توانید پیدا کنید (حتی 0.01٪ کار می کند!) چند شب در هفته شروع کنید و به تدریج دوز و فرکانس را افزایش دهید تا زمانی که پوست شما تحمل A-Passioni را داشته باشد.

کاملا ارزشش را دارد. از رتینول که بگذریم ، این کرم ضد پیری مملو از روغنهای طبیعی و نیاسینامید برای مرطوب سازی پوست و تقویت سد محافظتی آن و آنتی اکسیدان ها برای جلوگیری از چین و چروک های جدید است.

موجود در: Cult Beauty ، Sephora و SpaceNK

تقلب / جایگزین:

مربوط: کدام قدرت رتینول برای شما مناسب است؟برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که با چروک ها مقابله می کند ، کلاژن را تقویت می کند و درخشش جوانی به شما می دهد ، مبارزه می کنید؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بهترین سرم ویتامین C: سرم روز c-firma فیل مست

بهترین روش برای پیشگیری از چین و چروک شماره 1: Skinceuticals CE Ferulic (166.00 دلار)

Skinceuticals CE Ferulic یکی از معدود محصولاتی است که من مایل به فروش کلیه برای آن هستم. این اولین سرمی بود که دارای یکی از قوی ترین ترکیبات آنتی اکسیدانی موجود در آن بود: ویتامین C + ویتامین E + اسید فرولیک.

ویتامین C یک آنتی اکسیدان روی استروئیدها است: آن با رادیکال های آزاد مبارزه می کند ، تولید کلاژن را تقویت می کند و پوست را روشن می کند. آن را با ویتامین E BFF و اسید فرولیک جفت کنید و قدرت ضد پیری آن دو برابر می شود.

به علاوه، این ترکیبی همچنین باعث افزایش محافظت در برابر آفتاب ضد آفتاب می شود، به شما کمک می کند تا از آسیب خورشید و همه خرابی هایی که روی پوست شما ایجاد می کند جلوگیری کنید.

تنها صید؟ ماندگاری ویتامین C کوتاه است. این مواد به سرعت خراب می شوند ، بنابراین اگر قصد استفاده فوری از آن را ندارید ، آن را خریداری نکنید.

موجود در: Blue Mercury ، Dermstore و Skinstore

تقلب / جایگزین:

مربوط: چه محصولاتی گران قیمت بسیار غرقابی ارزش دارد؟


بررسی Niod Survival 30

بهترین روش برای پیشگیری از چین و چروک شماره 2: Niod Survival 30 (25.00 پوند)

نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم در صورت حذف کرم ضد آفتاب ، هیچ چیز در این لیست کارایی نخواهد داشت. اشعه UV تا 90٪ پیری زودرس مقصر است. اگر هر روز ضد آفتاب نکشید ، در حال خرابکاری هستید.

من بخشی از ضد آفتاب های اکسید روی. این ماده معدنی سفید به خودی خود از کل محدوده UV محافظت می کند. به علاوه ، بسیار ملایم است ، حتی نوزادان نیز می توانند از آن استفاده کنند!

گرفتن؟ ضخیم است ، گسترش آن سخت است و یک گچ سفید را پشت سر می گذارد. من نمی دانم Deciem چگونه این کار را انجام داد ، اما Niod Survival 30 آنها از این همه مزخرفات جلوگیری می کند.

بافت رنگی آن بسیار سبک است و به سرعت خشک می شود بدون اینکه شما را شبیه Caspar The Ghost کند. پوشیدن آن راحت است و زیر آرایش نیز به خوبی کار می کند.

بهترین قسمت؟ این ضد آفتاب مملو از آنتی اکسیدان ها از جمله Superoxide Dismutase است. یافتن آن در محصولات مراقبت از پوست ، سوپراکسید دیسموتاز هیدروکسیل رادیکال ، بدترین ، مخرب ترین نوع رادیکال آزاد را از بین می برد.

موجود در: زیبایی خلیج ، زیبایی زیبایی ، و احساس منحصر به فرد

تقلب / جایگزین:

مربوط: 3 دلیل که چرا ضد آفتاب معدنی برای پوست حساس بهتر است


سرم جداسازی آمینو مس نیود 2 1 بررسی

بهترین برای سفت کردن پوست: Niod Copper Amino Isolate Serum 2: 1 (38.00 پوند)

من در مورد پپتیدها بسیار بدبین هستم. آنها نوید می دهند که پوست را سفت و محکم می کند ، چین و چروک ها را کاهش می دهد و انواع کارهای جالب را برای پوست انجام می دهد. مشکل این است که ، بیشتر مطالعات در مورد اثربخشی آنها توسط سازنده انجام می شود. آنها را با کمی نمک بردارید!

اما شواهدی در حال رشد است که نشان می دهد حداقل پپتیدهای مس معامله واقعی هستند. مس-تریپپتید -1 ، به عنوان مثال:

بگذارید روشن باشیم: اگر هنوز جوان هستید ، پپتیدهای مس کار زیادی برای شما انجام نمی دهند. پوست شما هنوز همانطور که باید کار می کند و بیشتر کلاژن مورد نیاز را تولید می کند.

وقتی به 4-0 بزرگ رسیدید ، افزودن پپتیدهای مس به روال مراقبت از پوست منطقی است. موثرترین سرم پپتید مس که تاکنون یافته ام سرم جداسازی آمینو ایزوله مس Niod 2: 1 است.

از نظر من ، این کار بهتر از مجله معمولی زیر است ، بنابراین اگر می توانید کمی بیشتر غرق شوید ، این کار را انجام دهید. سرم پوست شما را در حالت ترمیم مداوم نگه می دارد ، التهاب را کاهش می دهد و به پوست سفت کمک می کند.

موجود در: اصیل

تقلب / جایگزین:

مربوط: آیا پپتیدهای مس از رتینوئیدها بهتر هستند؟

انتخاب پاولا 10٪ تقویت کننده نیاسینامید 01

بهترین برای پوست حساس: Paula’s Choice 10٪ Niacinamide Booster (44.00 دلار)

من معتقدم همه باید از نیاسین آمید استفاده کنند. اما اگر پوست شما بسیار حساس باشد ، نمی تواند سوپراستارهای خشن ضد پیری مانند رتینول و ویتامین C را تحمل کند ، نیاسینامید یک ضرورت مطلق می شود.

  • پوست را آبرسانی می کند: در جلوگیری از اتلاف آب موثرتر از نفت است
  • پوست را تسکین می دهد: علائم روزاسه و تحریکات را کاهش می دهد
  • این باعث روشن شدن پوست می شود: لکه های تیره ، لک شدن (قرمزی) و کندی (زردی) را کاهش می دهد.
  • به درمان چین و چروک کمک می کند: تحقیقات اولیه نشان می دهد که می تواند تولید کلاژن پوست را تقویت کند
  • این آکنه را درمان می کند: اثرات آن مشابه اثرات ژل کلیندامایسین 1٪ است

من دوست دارم مشکل خود را از Paula’s Choice 10٪ Niacinamide Booster بگیرم زیرا این ماده حاوی آنتی اکسیدان هایی است که به شما کمک می کند از ایجاد چین و چروک های جدید جلوگیری کنید. بعلاوه ، می توانید از آن به تنهایی استفاده کنید یا آن را با سرمهای مرطوب و مرطوب کننده های بدن خود مخلوط کنید.

موجود در: Dermstore ، Look Fantastic ، Nordstrom و Paula’s Choice

تقلب / جایگزین:

مربوط: آیا می توانید از نیاسینامید + ویتامین C با هم استفاده کنید؟


اکنون می دانید که چه محصولاتی واقعاً برای درمان و پیشگیری از چین و چروک پوست کار می کنند و ارزش ریختن آنها را دارند. آنها را یکی یکی در برنامه عادی خود معرفی کنید و جوانتر به نظر برسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>