بهترین محصولات لیست Inkey کدامند؟ – زیبا با مغز

بهترین محصولات لیست inkey

حرکت کن ، معمولی! یک مارک جدید در شهر وجود دارد که فعالیت های قدرتمندی را با قیمت یک فنجان قهوه (یا دو) ارائه می دهد.

متعصبان مراقبت از پوست ، با لیست Inkey دیدار کنید. اگر بودجه کافی داشته باشید – و از تمام درام های The معمولی خسته شده اید – فهرست Inkey به BFF جدید شما تبدیل می شود.

اما ارزش این سر و صدا کوچک چیست؟ imo ، بهترین محصولات لیست Inkey در اینجا است:

بهترین حالت برای پوست خشک: اسید هیالورونیک Inkey List (4.99 پوند)

اسید هیالورونیک یکی از آن موادی است که برای همه مفید است. پوست را تا 1000 برابر وزن خود در آب جذب و به آن متصل می کند. این یک روش عالی برای دادن پوست خشک است که باعث افزایش رطوبت بیشتری می شود و پوست چرب را بدون افزودن روغن بیشتر به آن رطوبت می بخشد. Inkey List Hyaluronic Acid دارای اسید هیالورونیک خوب 2٪ در وزن های مختلف مولکولی است تا هر لایه از پوست شما را آبرسانی کند. در زمستان ، لازم است!

موجود در: زیبایی فرقه و احساس بی نظیری

مربوط: چرا شما باید اسید هیالورونیک را به روال مراقبت از پوست خود اضافه کنید

لیست رتینول

بهترین مورد برای ضد پیری: سرم رتینول لیست Inkey (9.99 پوند)

اگر در مورد ضد پیری جدی هستید ، به نوعی ویتامین A در برنامه مراقبت از پوست خود نیاز دارید. ویتامین A چند وظیفه ای است که در 3 جبهه با چروک ها مقابله می کند: رادیکال های آزاد را از بین می برد ، تولید کلاژن را تقویت می کند و گردش سلول (سرعت لایه برداری طبیعی پوست) را تسریع می کند. سرم Inkin List Retinol از دو فرم ویتامین A استفاده می کند: 1٪ رتینول پایدار ، آهسته رهش + 0.5٪ رتینوات هیدروکسی پیناکلون (معروف به رتینوئید منجمد). FYI ، مارک ها به شما می گویند که رتینوئید گرانشیا قدرتمندتر از رتینول است. شاید چنین باشد ، اما در حال حاضر تنها مطالعاتی که این امر از طرف سازنده انجام شده است ، بنابراین آن را با کمی نمک مصرف کنید. یک چیز دیگر: این برای تازه کارها نیست. اگر قبلاً از رتینول استفاده نکرده اید ، با غلظت کمتری شروع کنید و به آرامی حرکت کنید تا از پوسته پوسته شدن ، خشکی و تحریک جلوگیری کنید.

موجود در: زیبایی فرقه و احساس بی نظیری

مربوط: چه قدرت رتینول برای شما مناسب است؟


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که با چین و چروک پوست مبارزه می کند و درخشش جوانی به پوست شما می بخشد ، مبارزه می کنید؟ برای شروع ، برگه تقلب رایگان “Best Anti-Aging Skincare Routine” خود را بارگیری کنید (این برنامه شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


مرطوب کننده زردچوبه Inkey List (7.99 پوند)

اگر پوستی خشک و حساس دارید ، مرطوب کننده Inkey List Turmeric Moistruizer برای شما ساخته شده است. این ماده حاوی مواد تسکین دهنده مانند جو دوسر و زردچوبه است که باعث تسکین تحریکات و آرامش قرمزی در حالی که از رادیکال های آزاد می شود ، می شود. بعلاوه ، پایه غنی از نارگیل و اسکوالان ، پوست را حتی در سخت ترین شرایط هوا نرم و صاف نگه می دارد. پوست چرب؟ وسوسه نشوید. روغن نارگیل می تواند به شما جوش بزند.

موجود در: زیبایی فرقه و احساس بی نظیری

مربوط: 9 ماده موثره که پوست حساس و تحریک شده را تسکین می دهند

روغن Inkey List گل محمدی (6.99 پوند)

اگر من می توانم فقط یک روغن صورت را تا آخر عمر استفاده کنم ، این می تواند روغن گل محمدی باشد. برای مبتدیان ، این یک منبع طبیعی ویتامین A ، یک آنتی اکسیدان قوی است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و کلاژن را تقویت می کند. به علاوه ، سرشار از اسید لینولئیک ، یک اسید چرب با خواص تسکین دهنده و مرطوب کننده است. مثل این که کافی نیست ، اسید لینولئیک به درمان آکنه کمک می کند. اسید لینولئیک در مبتلایان به آکنه در پوست کمتر از حد طبیعی است. افزودن آن به بهبود جوش های کوچک کمک می کند. و با این قیمت ، روغن Inkey List Rosehip Oil یکی از ارزانترین قیمتهای موجود در بازار است.

موجود در: زیبایی فرقه و احساس بی نظیری

مربوط: چرا روغن گل سرخ برای هر وای مراقبت از پوست ، هدف اصلی من است

سرم اسید لاکتیک لیست Inkey (7.99 پوند)

این مارک 3 لایه بردار ایجاد می کند اما من به دو دلیل The Inkey List Lactic Acid Serum را انتخاب کردم. اول از همه ، مارک های کمی اسید لاکتیک را به تنهایی به شما می دهند. این مکنده است زیرا پوست حساس نیاز به استفاده از آن به تنهایی دارد. اسیدهای دیگر ممکن است آن را تحریک کنند. دلیل دوم؟ محرک هایی مانند عصاره مرکبات ندارد. پیو این لایه بردار ملایم چسبی را که سلولهای پوست را به هم چسبیده حل می کند تا بتواند از بین برود و پوست را آبرسانی کند تا بوت شود. همان چیزی که دکتر برای پوست های حساس سفارش داده است.

موجود در: زیبایی فرقه و احساس بی نظیری

مربوط: چگونه بهترین لایه بردار را برای نوع پوست خود انتخاب کنیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>