بهترین محصولات ضد پیری برای پوست مستعد آکنه: آنچه واقعاً م .ثر است

بهترین محصولات ضد پیری برای پوست مستعد آکنه

صبر کن چی ؟! آیا من هم آکنه می گیرم؟

شما می دانستید که خطوط و چین و چروک ها بخشی از پیر شدن هستند. اما هیچ کس به شما هشدار نداد که آکنه نیز می تواند به این مهمانی بپیوندد. معلوم است ، شما فقط به این دلیل که از بلوغ خارج شده اید پاس دریافت نمی کنید.

شما با هر دو چگونه کنار می آیید؟ مواد آکنه ای ممکن است خشن و خشک شوند – و این باعث بدتر شدن چین و چروک ها می شود. اما صورت بدون چین و چروک اگر مملو از جوش باشد ، شما را خوشحال نخواهد کرد. ارغ!

اخم نکن من خبر خوبی برای شما دارم: بهترین داروهای ضد پیری وظیفه مضاعف را انجام می دهند: آنها چین و چروک را از بین می برند و در همان زمان با آکنه مبارزه می کنند.

تنها سوال این است: کجا آنها را پیدا می کنید؟ در اینجا بهترین محصولات ضد پیری برای پوست مستعد آکنه وجود دارد:

La Roche Posay Retinol 0.3٪ + سرم ویتامین B3 (39.99 دلار)

La Roche Posay Retinol 0.3٪ + سرم ویتامین B3 حاوی دو مورد از بهترین ضد آکنه ها است. یک مشتق ویتامین A ، رتینول باعث آکنه و چین و چروک در ناحیه لب می شود. این کار با تسریع گردش سلول (به عنوان مثال لایه برداری طبیعی پوست) برای صاف کردن سطح پوست و از بین بردن سلولهای مرده قبل از اینکه احتمال ورود به منافذ پوست و گرفتگی آنها را داشته باشد ، کار می کند. در حالی که این کار را انجام می دهد ، همچنین باعث افزایش تولید کلاژن و مبارزه با رادیکال های آزاد می شود. گرفتن؟ رتینول خشن است و به راحتی می تواند پوست را تحریک کند. ویتامین B3 یا همان نیاسینامید را وارد کنید. نیاسینامید نه تنها خاصیت ضد آکنه دارد ، بلکه به کاهش توانایی تحریک کننده رتینول کمک می کند. برد – برد.

موجود در: Dermstore ، Feel Unique و Ulta

مربوط: هر آنچه می خواستید در مورد مراقبت از پوست در مورد نیاسینامید بدانید: این چیست ، چه کاری انجام می دهد و چگونه از آن استفاده کنید


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که هم علیه پیری زودرس و هم آکنه کار کند ، می جنگید؟ “بهترین روش مراقبت از پوست برای پیری + آکنه” رایگان خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


درمان شفافیت شدید PCA Skin 0.5٪ شب رتینول (111.00 دلار)

درمان شفافیت شدید PCA Skin 0.5٪ شب رتینول گران است – به یک دلیل. این چند وظیفه ای با آکنه ، چین و چروک و هایپرپیگمنتیشن مقابله می کند. سالیسیلیک اسید پوست را لایه برداری کرده و منافذ پوست را از بین می برد و همه چیزهایی را که باعث آکنه می شوند از بین می برد. رتینول در بخش لایه برداری به آن کمک می کند ، به علاوه با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و باعث تقویت کلاژن برای پوست سفت می شود. این ترکیب می تواند روی پوست بسیار خشن باشد ، اما نیاسینامید دوباره کمک می کند. این قرمزی و تحریک را آرام می کند ، پوست را آبرسانی می کند و حتی به محو شدن لکه های تیره کمک می کند. اگر پوست شما مقاوم است و می تواند روزانه از آن استفاده کند ، این می تواند جایگزین چندین محصول معمول شما شود.

موجود در: درمستور

مربوط: آیا می توانید از رتینول و اسید سالیسیلیک با هم استفاده کنید؟

سرم ویتامین C Mad Hippie

سرم ویتامین C Mad Hippie (33.99 دلار)

اشکال گازیلیون ویتامین C در آن وجود دارد ، اما فقط یک مورد برای درمان آکنه دارد: سدیم آسکوربیل فسفات. مطالعات نشان می دهد SAP اکسیداسیون سبوم (علت اصلی آکنه و التهاب) را تا 40٪ کاهش می دهد! همچنین از 5٪ بنزوئیل پراکسید و 0.1٪ دیفرانسیل م effectiveثرتر است. به علاوه ، با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و رنگ چهره را روشن می کند. سرم ویتامین C Mad Hippie آن را با اسید فرولیک BFF و ویتامین E جفت می کند ، دو آنتی اکسیدان قوی که ویتامین C را بیش از حد شارژ می کنند و به کار بهتر و سریعتر آن کمک می کنند.

موجود در: Free People ، iHerb و Ulta

مربوط: بررسی کامل من سرم ویتامین C Mad Hippie

Dermadoctor سرم کنترل آکنه دارویی بد رفتاری ندارد (48.00 دلار)

Dermadoctor Aum’t Behavehave Medne Acne Control Serum مملو از داروهای ضد آکنه است. اسید سالیسیلیک منافذ را از بین می برد ، جوش های سرسیاه را از بین می برد و قرمزی را که همیشه همراه با آکنه است تسکین می دهد. اسید آزلائیک باعث ایجاد لایه برداری می شود (بنابراین سلولهای مرده در منافذ پوست نمی افتند و آنها را مسدود می کند) و باعث کاهش التهاب (یکی از دلایل اصلی آکنه) می شود. سرانجام ، روغن درخت چای باعث از بین رفتن P. Acnes ، باکتری ایجاد کننده آکنه در شما می شود. ضد پیری چطور؟ این گوهر دارای چای سبز و سوپراکسید دیسموتاز ، دو تا از آنتی اکسیدان های قوی موجود در آن است. آنها با هم گشتی در پوست شما می زنند و به دنبال رادیکال های آزاد هستند تا قبل از ایجاد چروک به شما از بین بروند.

موجود در: درمستور

مربوط: راهنمای کامل اسید آزلائیک در مراقبت از پوست: چیست ، چه کاری انجام می دهد و چگونه از آن استفاده کنیم

مرطوب کننده بدون روغن FaceTheory Supergel M3 (13.99 پوند)

Moisturizer M3 بدون روغن FaceTheory Supergel تمام آنچه شما برای مبارزه همزمان با آکنه و چین و چروک پوست نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. برای مبتدیان ، اسیدهای سالیسیلیک و لاکتیک پوست شما را لایه برداری می کند و منافذ پوست را از چربی اضافی ، سلول های مرده پوست و هر چیز دیگری که باعث مسدود شدن آنها شود ، حفظ می کند. سدیم اسکوربیل فسفات (ویتامین C) و چای سبز دارای خواص آنتی اکسیدانی قدرتمندی هستند که رادیکال های آزاد را قبل از ایجاد چین و چروک به شما خنثی کرده و به شما کمک می کنند تا از آکنه خلاص شوید. نیاسین آمید یکی دیگر از چند وظیفه ای است که التهاب ، ظاهر خطوط ریز و چین و چروک ، لکه های تیره و آکنه را کاهش می دهد. مثل اینکه ، همه چیز در اینجا وظیفه مضاعف را انجام می دهد. به علاوه ، بافت آن بسیار سبک و سریع جذب می شود.

موجود در: تئوری چهره

مربوط: آکنه بزرگسالان: چرا اتفاق می افتد و چگونه می توان آن را درمان کرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>