بهترین محصولات برای افزایش رنگدانه در پوست تیره کدامند؟

بهترین محصولات مراقبت از پوست برای هایپرپیگمانتاسیون در پوست تیره

آیا می دانید لکه های تیره در پوست تیره شایع تر است – و درمان آن سخت تر است؟ ناعادلانه ، من می دانم!

خبر خوب؟ گزینه های درمانی بسیار زیاد است! شما به معنای واقعی کلمه برای انتخاب ها خراب شده اید.

اما ، قبل از اینکه من همه چیز را در مورد بهترین محصولات مراقبت از پوست برای hyperpigmentation در پوست تیره به شما بگویم

هایپرپیگمنتیشن چیست؟

هایپرپیگمنتیشن فقط یک کلمه فانتزی برای لکه های تیره است.

این موارد زمانی اتفاق می افتد که ملانوسیت ها (سلول های تولید کننده ملانین) برای تلاش برای محافظت از پوست در برابر آفتاب و التهاب ، ملانین زیادی را بیرون می کشند.

اشعه ماورا بنفش علت اصلی افزایش رنگدانه است. اما جوش زدن ، عدم تعادل هورمون ها و هر نوع ضربه به پوست می تواند باعث ایجاد لکه های تیره نیز شود.

پوست تیره بیشتر مستعد ابتلا به هایپرپیگمنتیشن است زیرا در پاسخ به التهاب ، ملانین بیشتری را از بدن خارج می کند.

مربوط: نحوه درمان لکه های تاریکی که توسط جوش ها به جا مانده است


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که با چین و چروک پوست مبارزه می کند و درخشش جوانی به پوست شما می بخشد ، مبارزه می کنید؟ برای شروع ، برگه تقلب رایگان “Best Anti-Aging Skincare Routine” خود را بارگیری کنید (این برنامه شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بهترین مواد برای درمان هایپرپیگمانتاسیون در پوست تیره کدامند؟

همه مواد روشن کننده پوست برای پوست تیره ایمن نیستند. هیدروکینون (استاندارد طلایی برای هایپرپیگمنتیشن) می تواند باعث وکرونوز ، یک تغییر رنگ دائمی مایل به آبی شود.

این نادر است ، اما چرا باید ریسک کرد – به ویژه هنگامی که گزینه های ایمن تری وجود دارد؟ در اینجا آنچه شما باید جستجو کنید:

  1. اسید آزلائیک: چند عاملی که هم آکنه و هم لکه های تیره را کاهش می دهد و پوست را به آرامی لایه برداری می کند. حتی برای پوست های حساس نیز مناسب است. محصولات OTC معمولاً حاوی 10٪ غلظت هستند – برای انجام کار کافی است. اگر به درصد بالاتری نیاز دارید ، باید نسخه پزشک شوید. تنها مشارکت؟ اسید آزلیک دارای بافتی ضخیم و ناخوشایند است.
  2. اسید گلیکولیک: معروف ترین عضو خانواده آلفا هیدروکسی اسیدها (AHAs) ، این لایه بردار چربی را حل می کند که سلول های پوست را به هم نزدیک می کند. به شما کمک می کند تا سلولهای آسیب دیده و تیره تری روی سطح پوست شما سریعتر ریخته شود و سلولهای جدیدتر و سبک تری جایگزین آنها شود. محصولات OTC از غلظت های کوچک مناسب برای هایپرپیگمانتاسیون ملایم مانند لکه های تیره ای که جوش ها پشت سر گذاشته اند استفاده می کنند. اگر شدت شما بیشتر است ، به دنبال پوست برای پوست خود بروید.
  3. اسید کوجیچ: در طی فرآیند تخمیر از قارچ ها گرفته می شود ، با مهار تیروزیناز ، آنزیمی که در تولید ملانین نقش دارد ، ملاسما ، لکه های خورشید و لکه های تیره باقی مانده توسط جوش ها را درمان می کند.
  4. رتینوئیدها: رتینوئید که اصطلاح جذابی برای انواع ویتامین A است ، گردش سلول را افزایش می دهد (روند لایه برداری طبیعی پوست). به عبارت دیگر ، آنها به سلولهای پیر و تیره رنگ سطح پوست کمک می کنند تا سریعتر ریخته شوند ، بنابراین سلولهای جدیدتر و سبک تر در زیر آن می توانند برجسته شوند. رتینوئیدها تحریک کننده هستند. با غلظت کمی از رتینول شروع کنید و به آرامی به رتینوئیدهای تجویز شده برسید.
  5. ویتامین سی: یک آنتی اکسیدان قوی است که از چین و چروک جلوگیری می کند و باعث محافظت در برابر آفتاب می شود ، همچنین باعث روشن شدن رنگ پوست و محو شدن لکه های تیره می شود. اسید اسکوربیک L بهترین فرم ویتامین C برای این مورد است.

مربوط: Battle Of The Skin-Lighteners: کدام یک از بهترین گزینه ها برای هیدروکینون است؟

بهترین محصولات مراقبت از پوست برای هایپرپیگمنتیشن در پوست تیره

سوسپانسیون اسید آزلاییک معمولی 10٪ (5.50 پوند)

سوسپانسیون اسید آزلاییک معمولی 10٪ دارای بافت بسیار ناخوشایندی است. اگر می توانید به آن پایبند باشید ، کاملاً ارزشش را دارد. این ماده دارای 10٪ اسید آزلاییک است تا سرعت گردش سلول را تسریع کند ، بافت پوست شما را یکدست کرده و رنگ آن را روشن کند. بعد از تمیز کردن ، صبح و / یا عصر مستقیماً از آن استفاده کنید.

موجود در: Beauty Bay ، Cult Beauty ، Feel Unique ، Sephora و Ulta

مربوط: سوسپانسیون اسید آزلاییک معمولی 10٪ در مقایسه با انتخاب پائولا تقویت کننده اسید آزلاییک 10٪: کدام یک بهتر است؟

Paula’s Choice Skin Perfecting 8٪ AHA Gel Exfoliant (29.50 دلار)

Paula’s Choice Skin Perfecting 8٪ AHA Gel Exfoliant یک کار چند قلو است. این ماده دارای 8٪ اسید گلیکولیک برای لایه برداری از پوست و محو شدن لکه های تیره ، اسید هیالورونیک برای آبرسانی به پوست و یک دسته آنتی اکسیدان برای جلوگیری از چین و چروک پوست است. بافت سبک آن به راحتی روی پوست پخش می شود و به سرعت جذب می شود. برای نتیجه بهتر ، هر شب بعد از تمیز کردن استفاده کنید.

موجود در: احساس بی نظیر و انتخاب پائولا کنید

مربوط: راهنمای کامل اسید گلیکولیک: این چیست ، چه کاری انجام می دهد و چگونه می توان از آن استفاده کرد

دفاع از رنگ تغییر Skincautis (98.00 دلار)

Skinceuticals Discolouration Defense از نسل بعدی روشن کننده های پوست استفاده می کند: 5٪ نیاسینامید ، 5٪ HEPES ، 3٪ اسید ترانکسمیک و 1٪ اسید کوجیک. با هم ، به محو شدن لکه های تیره و روشن شدن رنگ پوست کمک می کنند. آه ، برای انواع پوست مناسب است. می توانید صبح و / یا شب بعد از پاکسازی از آن استفاده کنید.

موجود در: فوق العاده به نظر برسید

مربوط: Kojic Acid VS Hydroquinone: کدام یک بهتر است؟

کرم رتینول Drunk Elephant A-Passioni (50.00 دلار)

کرم رتینول Drunk Elephant A-Passioni برای ضعف پوست نیست. این ماده دارای 1٪ رتینول است ، غلظت بالایی که باعث خشکی پوست شده و پوست آن را لایه برداری و جعلی می کند. اگر قبلاً هرگز از رتینول استفاده نکرده اید ، با درصد کمتری شروع کنید. اگر پوست شما می تواند آن را مصرف کند ، این کرم رتینول به شما کمک می کند تا گردش سلول را سریعتر از بین ببرد و لکه های تیره را از بین ببرد. بعلاوه ، دارای یک عروسک بزرگ نیاسینامید ، یکی دیگر از روشن کننده های پوست است که رنگ پوست را یکنواخت می کند و آنتی اکسیدان هایی برای جلوگیری از چین و چروک زودرس دارد. فقط هر شب دیگر از آن استفاده کنید.

موجود در: Cult Beauty ، Sephora و SpaceNK

اسید اسکوربیک معمولی 8٪ + آلفا آربوتین 2٪ (10.00)

اسید اسکوربیک معمولی 8٪ + آلفا آربوتین 2٪ از دو قوی ترین روشن کننده پوست در مراقبت از پوست استفاده می کند. اسید اسکوربیک فرم خالص ویتامین C است ، یک آنتی اکسیدان قوی که رنگ پوست شما را نیز روشن می کند. آلفا آربوتین آنتی اکسیدان دیگری است که در کاهش انواع لکه های تاریک بسیار قدرتمند است. بعد از تمیز کردن ، صبح و / یا شب از آن استفاده کنید.

موجود در: Asos ، Beauty Bay ، Cult Beauty ، Feel Unique ، Sephora و Ulta

مربوط: راهنمای کامل ویتامین C در مراقبت از پوست

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>