بهترین ماسک های سفالی برای پوست چرب کدامند؟ – زیبا با مغز

بهترین ماسک های سفالی برای پوست چرب

بهترین ماسک های سفالی برای پوست چرب کدامند؟

شما چیزی را می خواهید که تمام روغن اضافی را خیس کرده و چهره شما را مات کند بدون اینکه خشک شود تا بوت شود.

به هر حال سبوم مرطوب کننده طبیعی پوست شما است. اضافی را برطرف کنید و همه مشکلات خود را برطرف کنید. خیلی زیاد آن را بردارید و باید با چربی و کم آبی بدن کنار بیایید. اوه

این یک عمل متعادل سازی است. در اینجا بهترین ماسک سفالی برای پوست چرب وجود دارد که فقط تعادل مناسبی را بین از بین بردن روغن و آبرسانی ایجاد می کند:

بهترین ماسک سفالی برای پوست خیلی چرب: ماسک ذغالی Clinique Refining Solutions (28.00 دلار / 25.00 پوند)

در تلاش برای یافتن ماسکی از خاک رس هستید که چربی اضافی زیادی را پشت سر نگذارد؟ به ماسک زغالی Clinique Refining Solutions اجازه دهید. این کودک حاوی هر نوع خاک رس موجود است. به معنای واقعی کلمه. این کائولن ، بنتونیت ، مونتموریلونیت دارد … حتی یک پاشش زغال. همین امر باعث جذب فوق العاده آن می شود. این ماده باعث خشک شدن تمام آثار روغن اضافی بدون خشک شدن پوست می شود. روغن کمتر = جوش های سرسیاه و جوش کمتر است. به علاوه ، دارای یک اسپری آنتی اکسیدان برای کمک به شما در مبارزه با پیری زودرس است. مطمئناً ، آنتی اکسیدان ها وقتی ساعت ها روی پوست بمانند بهتر عمل می کنند اما سلام … هر کمی کمک می کند.

موجود در: احساس منحصر به فرد و Nordstrom

مربوط: چگونه از شر جوشهای سر سیاه خلاص شویم


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که باعث از بین رفتن آکنه ، جوش های سرسیاه و روغن اضافی می شود ، می جنگید؟ برای شروع کار ، صفحه رایگان “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست چرب” خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


بهترین ماسک سفالی برای پوست چرب و حساس: ماسک جذب کننده روغن و متعادل کننده پوست Paula’s Choice (22.00 دلار)

خاک رس ها یک سمت تیره دارند: وقتی خیلی روغن جذب کنند ، می توانند پوست حساس را خشک کرده و تحریک کنند. این اتفاق با ماسک جذب کننده روغن متعادل کننده پوست Paula نمی افتد. در حالی که رس های کائولن و بنتونیت روغن اضافی را جذب می کنند ، بلغور جو دوسر کلوئیدی (بله ، این جو دوسر است!) و بیزابوبول تحریکات را تسکین می دهد. به علاوه ، پائولا همچنین گلیسیرین و سایر آهنرباهای رطوبت را برای افزودن رطوبت به پوست اضافه کرد. نتیجه؟ چهره ای مات و نرم.

موجود در: انتخاب پائولا

مربوط: 9 روش برای تسکین پوست حساس

گل نیوان فلاوانون

بهترین ماسک سفالی بدون ظروف سرباز یا مسافر: Niod Flavanone Mud (29.00 پوند)

اگر می توانم فقط تا پایان عمر از یک ماسک کلاس استفاده کنم ، این می تواند Niod Flavanone Mud باشد. این کاملا بدون ظرفیتی است. شوخی نمی کنم. معمولاً وقتی از ماسک سفالی استفاده می کنم ، سینک ظرفشویی من گل آلود می شود. بعد از اینکه مراقبت از پوستم تمام شد ، باید این وضعیت را پاک کنم. اوه این با این ماسک سفالی اتفاق نمی افتد. این از مکانیزم پراکندگی جدیدی استفاده می کند که به شما امکان می دهد محصول کمتری استفاده کنید. ترجمه: از بین بردن آن راحت تر است و احساس راحتی بیشتری روی پوست دارد. در حالی که روشن است ، احساس نمی کند که ترک می خورد و نمی توانید صورت خود را حرکت دهید. اما حاوی چه چیزهایی است؟ خاک رس برای جذب روغن های اضافی ، آنتی اکسیدان ها برای مبارزه با پیری زودرس و مواد تسکین دهنده برای آرام کردن تحریکات. نیود به همه چیز فکر کرده است!

موجود در: زیبایی خلیج و زیبایی زیبایی

مربوط: نقد و بررسی کامل ماسک Niod Flavanone

بهترین ماسک خاک رس طبیعی: Herbivore Botanicals Pink Clay لایه بردار ماسک (22.00 دلار)

اگر فکر می کنید ماسک های سفالی برای استفاده دردناک است ، منتظر بمانید تا ماسک لایه بردار Herbivore Botanicals Pink Clay را امتحان کنید. ماسک به جای مایع سنتی ، به شکل پودر در می آید. باید آن را با آب مخلوط کنید تا زمانی که قوام مورد نظر را بدست آورید. بگذارید به شما بگویم ، در اینجا آزمایش و خطای زیادی وجود دارد. اگر می توانید تحمل کنید ، ماسک هر سنت ارزش دارد. از خاک رس کائولن و خاک رس صورتی فرانسوی برای جذب روغن اضافی پوست و بابونه برای تسکین آن استفاده می کند. بعلاوه ، ذکر کردم صورتی است؟

موجود در: SpaceNK

مربوط: بهترین محصولات مراقبت از پوست ارگانیک کدامند؟

ماسک های حبابی چگونه کار می کنند

بهترین ماسک سفالی برای سرگرمی: ماسک خشتی حبابدار گازدار الیزاوکا (20.00 پوند)

ماسک خشتی گازدار الیزاوکا Milky Piggy بسیار حیله گر است. به همین دلیل آن را دوست دارم. من می دانم ، می دانم ، یک وبلاگ نویس با علم مراقبت از پوست ، نباید لوس شود ، اما من را اینجا می شنود. این ماسک به اکسیژن واکنش داده و حباب های ریز در سراسر صورت شما ایجاد می کند. مثل اینکه ابر پوشیده اید. باحال نیست؟ همچنین در جذب روغن اضافی کار بسیار خوبی انجام می دهد. این ملایم ترین ماسک موجود نیست ، بنابراین اگر پوست حساسی دارید ، از آن جلوگیری می کنم. اما اگر می خواهید با مراقبت از پوست خود لذت ببرید و باز هم نتیجه بگیرید ، چرا حداقل یک بار آن را امتحان نکنید؟

موجود در: Selfridges و Yes Style

مربوط: آیا ماسک های حباب بیش از یک حیله و تزویر هستند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>