بهترین مارگاریتاها در بریزبن و گلد کوست را از کجا می توان یافت

علاقه مندان به تکیلا ، تقویم های خود را علامت گذاری کنید ، شما نمی خواهید این یکی را از دست بدهید. امروز بهترین روز سال است … درست است ، این روز ملی مارگاریتا است!

برای ادای احترام به فروکش کننده نمک فاو ، لیستی از مکانهایی را که دوست داریم و حاوی حاشیه های تغییر دهنده زندگی هستند ، یک بار نوشیده ایم. اولی

ناهار خوری یوکو | شهر بریزبن

هرکسی که به فکر استفاده از togarashi ژاپنی در حاشیه حاشیه بود ، ما به شما سلام می رسانیم! این جرعه تازه و دلپذیر در HSW با تکیلا ، یوزو ، آب آهک و آگاو همه قسمت این آفرینش شگفت انگیز است. تامی پسر اثبات وجود حاشیه کامل * است.

فریدا سل | ساحل نخل

معاون سردبیر ما بودن نمی تواند مارگاریتا نارگیل را از فریدا سول به دست آورد ، و یکشنبه در تلاش برای یافتن یک ماشین ، مایل است در M1 در ترافیک بنشیند! تکیلا خانگی ، سه بار ثانیه ، مشروبات نارگیل ، آب آهک و یک لبه نمکی با روکش نارگیل – اکنون این مسئله برای تشویق است!

سلام مریم | سرهای بورلی

هماهنگ کننده رسانه های اجتماعی استایل ، یک نفرتفرس از تکیلا که خود اعتراف کرده است مل اعتراف می کند که حتی او نمی تواند در برابر حاشیه سلام مری مقاومت کند. با داشتن 15 گزینه مارگاریتا که باید امتحان کنید ، از جمله چیلی mezcal ، انبه ، میوه شور و گریپ فروت ، به یک راننده مشخص نیاز دارید تا با خیال راحت شما را به خانه برساند.

باجه | دره مصنوعی

وای مامان ، آیا باها کالا دارد! جرعه خانه آنها ترکیبی از لیکو ، گل لیموترش و لیموترش ماراشینو ، لیمو و لیچی است که باعث شادابی و نشاط می شود و جفت شدن کامل با کوپه تاکوها را رقم می زند.

مکزیکی پپه | بازار جدید

هر استایلر یک مارگاریتای مورد علاقه در پپه و روزنامه نگار دارد مذهبی اسلوی یخ زده مارگاریتا است. به صورت سنتی خدمت می کنند لیوان دستی Dos Sueños ، بیش از این جشن نمی گیرد. واقعیت جالب: امشب شما می توانید با سفارش جانبی یک گروه زنده ماریاچی از حاشیه خود در Pepe’s لذت ببرید!

هلنیکا | دره مصنوعی

داغ و تند – ژورنو همینطور است آسترید حاشیه هایش را می گیرد و فکر می کند هیچ جایی بهتر از شهر برای لذت بردن از یکی وجود ندارد. چند مورد از نزدیک ترین های خود را بگیرید ، یک کابانا را در کنار استخر رزرو کنید و از ترکیب طراوت تکیلا با لقمه لذت ببرید! تنها مشکل؟ نمی توانید در یک توقف کنید …

نوار | دره مصنوعی

چهارپایه را بالا بیاورید ، کوکتل هایی در انتظار هستند! که در بالای همان قسمت قرار دارد ، نوار سبز ارائه شده کم نور LOS (معروف به سرزمین لبخندها) ، یکی دیگر از آسترید با کمی لگد زدن به مفاصل مارگاریتاس بروید. مارگاریتای Thai Thai آنها مقدار زیادی فلفل سبز و فلفل kampot را پنهان می کند ، اما با حاشیه ضخیم نمک ، آهک زنی ، آگاو و تکیلا Olemxa Plata ، آنقدر خوب تعادل برقرار می شود که قبل از اینکه بشناسید ، دیگری را سفارش خواهید داد.

مایا مکزیکی | دره مصنوعی

مایا با یک لیست کامل از تغییرات مارگاریتا ، بهشت ​​یک عاشق حاشیه است که در آن کرایه های منظمی از جمله حاشیه های تند و تامی ، و همچنین تکرار نارگیل ، میوه های میوه ای و انبه را پیدا خواهید کرد. چشمان ما به حاشیه هندوانه – ترکیبی عالی از ترش و شیرین است.

شمع | Broadbeach

در زیر درخت خرما قرمز – این تنها اطلاعاتی است که ما در هنگام تعیین محل این نوار مخفی به شما می دهیم. فقط با یک حاشیه در منو (به معنای واقعی کلمه “مارگاریتا”) می دانید که آنها بازی نمی کنند. آیا می خواهید بیشتر بدانید؟ مذهبی حرکت شبیه چمچه زنی را گرفتم! درباره این سخنرانی مخفی بیشتر بدانید اینجا.

روز مارگاریتا ، کوکتل ، تکیلا ، 22 فوریه ، مارگاریتاس بریزبن ، بریزبن مارگاریتاس ، بهترین مارگاریتاهای بریزبن ، بهترین مارگاریتاها در بریزبن ، بهترین مارگاریتاها بریزبن ، بهترین مارگاریتاها در گلد کوست ، بهترین ساحل طلای مارگاریتاس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>