بهترین لایه بردارها برای پوست ترکیبی کدامند؟

بهترین لایه بردارها برای پوست ترکیبی

بهترین لایه بردارها برای پوست ترکیبی کدامند؟

قوانین لایه برداری ساده است:

جوش های سرسیاه ، جوش یا هر نوع آکنه ای دارید؟ سالیسیلیک اسید BFF شماست.

آیا پوست خشک و / یا آسیب های ناشی از آفتاب کمرنگ شده است؟ اسید گلیکولیک این کار را انجام خواهد داد.

پوست ترکیبی اغلب لکه های آکنه و خشک دارد. به کدام گزینه مراجعه کنید؟

این به آنچه پوست شما بیشتر از همه نیاز دارد بستگی دارد. در اینجا بهترین لایه برداری برای هر نوع نگرانی ترکیبی از پوست وجود دارد:

بهترین لایه بردار کلی برای پوست ترکیبی: Drunk Elephant TLC Framboos Glycolic Night Serum (90.00 پوند)

چرا اگر مجبور نیستید انتخاب کنید؟ Drunk Elephant TLC Framboos Glycolic Night Serum دارای اسید سالیسیلیک و اسید گلیکولیک است (و همچنین اسید لاکتیک!) تا بهترین ها را از هر دو جهان به شما ارائه دهد. تمام این اسیدها لایه های بالایی پوست را لایه برداری می کنند و رنگی روشن و صاف تر را نشان می دهند. سالیسیلیک اسید یک قدم فراتر می رود. به داخل منافذ پوست می رود تا جوش های سرسیاه و آکنه را از بین ببرد. به علاوه ، این لایه بردار با آنتی اکسیدان ها برای جلوگیری از چین و چروک زودرس است. آیا ذکر کردم که بافت سبک ژل به سرعت در پوست شما جذب می شود؟

موجود در: Cult Beauty ، Sephora و SpaceNK

مربوط: بررسی کامل من درمورد شبانه Drunk Elephant TLC Framboos Glycolic


نمی دانید کدام محصولات مراقبت از پوست را می توانید با هم مخلوط کرده و کدام یک دیگر را غیرفعال کنید؟ صفحه ترفند “How To Layer Actives Like A Pro” رایگان خود را بارگیری کنید تا از محصولات مراقبت از پوست خود بیشترین بهره را ببرید:


بهترین برای ترکیب و پوست مستعد آکنه: محلول لایه بردار ضد سرخ با قدرت منظم Paula’s Choice با 2٪ اسید سالیسیلیک (29.50 دلار)

اگر پوست ترکیبی شما بسیار مستعد آکنه است و شما به طور مداوم با جوش های سرسیاه و جوش هایی که در سراسر صورت شما ظاهر می شوند ، مبارزه می کنید ، در برنامه مراقبت از پوست خود به اسید سالیسیلیک نیاز دارید. محلول لایه بردار ضد سرخ پوست با قدرت پاک و منظم پاولا با 2٪ اسید سالیسیلیک به دلیل بافت سبک و تونر و سبک وزن ، به راحتی جذب پوست می شود. با این وجود ، یک مشت لایه بردار دارد: سطح پوست شما را لایه برداری می کند ، از شر آکنه خلاص می شود و حتی به کاهش قرمزی که همیشه همراه با جوش است کمک می کند.

موجود در: Cult Cult ، Dermstore و Paula’s Choice

مربوط: چرا اسید سالیسیلیک برای پوست بدون لکه مهم است

بهترین برای پوست ترکیبی که بیشتر به سمت خشک خشک می شود یا آسیب زیادی به آفتاب دارد: انتخاب پائولا در برابر محلول مقاوم سازی هفتگی با 10٪ آلفا هیدروکسی اسید (36.00 دلار) مقاومت می کند

اگر پوست ترکیبی شما به سختی آکنه دارد ، اما از یک نوع خشکی و لکه های تیره رنج می برد ، اسید گلیکولیک بهترین گزینه برای شما است. مقاومت پاولا در برابر محلول مقاوم سازی هفتگی با 10٪ آلفا هیدروکسی اسید حاوی عروسک بزرگی از آن است. این باعث لایه برداری از سطح پوست شما می شود تا چین و چروک ، پوسته پوسته شدن و هایپرپیگمانتاسیون را از بین ببرد – نه آکنه و جوش های سرسیاه. به علاوه ، آن سهم مناسبی از آنتی اکسیدان ها را برای کاهش پیری زودرس دارد. از سبک و سبک تونر مانند استفاده از آن لذتبخش است و به سرعت جذب می شود.

موجود در: انتخاب پائولا و SpaceNK

مربوط: راهنمای کامل اسید گلیکولیک: این چیست ، چه کاری انجام می دهد و چگونه می توان از آن استفاده کرد

اسید لاکتیک معمولی 10 + هکتار 2 02

بهترین حالت برای پوست ترکیبی و حساس: اسید لاکتیک معمولی 5٪ + HA (6.50 دلار)

آیا پوست شما بسیار حساس است ، هم اسید گلیکولیک و هم اسید سالیسیلیک باعث تحریک آن می شوند؟ بهترین شرط شما اسید لاکتیک است. یکی از اعضای خانواده آلفا هیدروکسی اسیدها (AHAs) مانند اسید گلیکولیک ، اسید لاکتیک دارای ساختار مولکولی بزرگتری است که به پوست نیز نفوذ نمی کند. این بدان معناست که لایه برداری از پوست بیشتر طول می کشد – اما همچنین بسیار نرمتر است و بعید است باعث تحریک شود (مگر اینکه در مصرف آن زیاده روی کنید). به علاوه ، اسید لاکتیک معمولی 5٪ + HA همچنین حاوی اسید هیالورونیک برای آبرسانی عمیق پوست است. فقط انتظار نداشته باشید که این لایه بردار برای آکنه کار زیادی انجام دهد.

موجود در: Asos ، Beauty Bay ، Cult Beauty و Ulta

مربوط: گلیکولیک اسید در مقابل اسید لاکتیک: از کدام یک باید استفاده کنید؟

خط پایین

اگر جوش های سرسیاه ، جوش یا هر نوع آکنه دیگری دارید ، با سالیسیلیک اسید همراه شوید. اما این همیشه بزرگترین نگرانی برای پوست ترکیبی نیست. اگر خشکی یا لکه های تیره بیش از آکنه دارید ، نتایج بهتری را با اسید گلیکولیک مشاهده خواهید کرد. اگر پوست شما بسیار حساس است ، بهترین لاکتیک اسید است. و اگر در انتخاب خود تلاش می کنید ، یک لایه بردار را انتخاب کنید که دارای تمام اسیدها باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>