بهترین ضدآفتاب های دارای آنتی اکسیدان کدامند؟ – زیبا با مغز

بهترین ضد آفتاب ها با آنتی اکسیدان ها

اگر می توانید تا پایان عمر فقط از یک محصول ضد پیری استفاده کنید ، ضد آفتاب با آنتی اکسیدان را انتخاب کنید.

شرط می بندم فکر کردی می خواهم یک سرم رتینول یا یک کرم پپتید بگویم ، درست است؟ اینها می توانند کمک کنند ، اما بدون آنها می توانید کار کنید.

ضد آفتاب نیروگاه اصلی ضد پیری است ، به خصوص وقتی با آنتی اکسیدان غنی شده تا ضد آفتاب را تقویت کند. به همین دلیل است:

چرا ضد آفتاب بهترین محصول مراقبت از پوست برای پیری است؟

آیا شما می دانید که اشعه ماورا بنفش مسئول تا 90 درصد پیری زودرس است؟

شما می توانید از تمام رتینول و پپتیدهایی که پوست شما می تواند استفاده کند استفاده کنید ، اما اگر از ضد آفتاب چشم پوشی می کنید ، کل روال مراقبت از پوست خود را خراب می کنید. در اینجا اثبات:

در یک مطالعه ، محققان شرکت کنندگان را در دو گروه تقسیم کردند: از گروه اول خواسته شد که به مدت 4 سال هر روز ضد آفتاب با طیف گسترده استفاده کند در حالی که از گروه کنترل به راحتی مثل همیشه از کرم ضد آفتاب استفاده کرد.

نتایج؟ چهار سال بعد ، شرکت کنندگانی که روزانه از کرم ضد آفتاب با طیف گسترده استفاده می کردند نسبت به گروه کنترل جوانتر به نظر می رسیدند. محققان بسیار جوان کشف کردند که “گروه ضد آفتاب روزانه هیچ افزایش قابل توجهی در پیری پوست نشان نمی دهد!”

اگر این کافی نیست که شما بخواهید روزانه ضد آفتاب با طیف گسترده ای بزنید ، نمی دانم چیست!

مربوط: 13 افسانه رایج در مورد ضد آفتاب شما باید دیگر باور نکنید


آیا ضد آفتاب شما مطابق کار است؟ “حسابرسی ضدآفتاب” رایگان خود را بارگیری کنید تا ببینید آیا ضد آفتاب شما هم ایمن است و هم م effectiveثر:


چگونه محافظت در برابر آفتاب ضد آفتاب را تقویت کنیم

حالا برای خبر بد: هیچ ضد آفتابی شما را در برابر 100٪ اشعه UV محافظت نمی کند. حتی SPF حدود 98٪ را مسدود می کند.

این بدان معناست که 2٪ از اشعه ماورا بنفش به پوست شما برخورد می کند و واکنش زنجیره ای رادیکال های آزاد را شروع می کند که به کلاژن ، الاستین ، DNA سلولی و هر چیز دیگری که در مسیر خود پیدا می کنند آسیب می رساند. چین و چروک ، لکه های تیره و در بدترین موارد ، حتی سرطان.

آنتی اکسیدان ها را وارد کنید. این مولکول های کوچک در بدن شما گشت می زنند و بدنبال چند رادیکال آزاد هستند که ضد آفتاب شما اجازه می دهد. وقتی یکی را گرفتند ، قبل از اینکه بتوانند صدمات خود را روی پوست شما وارد کنند ، آن را خنثی می کنند.

همه آنتی اکسیدان ها این کارها را انجام می دهند ، اما در اینجا برخی از قدرتمندترین موارد ذکر شده است:

  • چای سبز: مطالعات نشان می دهد که “پلی فنول های چای سبز از ناحیه محافظتی محافظت می کنند” و استفاده از آنها روی پوست می تواند به کاهش التهاب و قرمزی ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب کمک کند.
  • رسوراترول: یک تحقیق در سال 2008 از انگور گرفته شده است از آسیب دیدگی ناشی از UVB جلوگیری می کند.
  • ویتامین C + ویتامین + اسید فرولیک: مطالعات نشان می دهد که این ترکیب “محافظت از دو برابر محافظت در برابر اشعه شبیه سازی شده خورشیدی از 4 تا 8 برابر پوست را که توسط اریتم و تشکیل سلول آفتاب سوختگی اندازه گیری می شود ، انجام می دهد. این ترکیب از آنتی اکسیدان های طبیعی خفیف با وزن مولکولی محافظت معنادار هم افزایی در برابر استرس اکسیداتیو در پوست ایجاد می کند و باید برای محافظت در برابر عکسبرداری و سرطان پوست مفید باشد. “

برای همین ، به همین دلیل است که من دوست دارم یک سرم ویتامین C را زیر ضد آفتاب قرار دهم تا ضد آفتاب آن را تقویت کنم. اما اگر بتوانید آنتی اکسیدان خود را در ضد آفتاب خود قرار دهید ، چه می کنید؟

در اینجا بهترین ضد آفتاب ها با آنتی اکسیدان ها برای هر نوع پوست و نگرانی وجود دارد:

بهترین ضدآفتاب ضد آفتاب برای پوست چرب: Paula’s Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF 30 (33.00 دلار)

Paula’s Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF 30 ضد آفتاب محبوب پوست ضد چربی است. بگذارید راه های دوست داشتن آن را بشمارم. برای مبتدیان ، از اکسید روی استفاده می شود ، یک فیلتر UV آرام که از کل طیف UV محافظت می کند بدون اینکه پوست را تحریک کند. با این حال ، بافت این ضد آفتاب سبک است ، جذب سریع دارد و یک ظرفیتی چرب را پشت سر نمی گذارد. رنگ بژ ملایم پوشش چندانی را ایجاد نمی کند ، اما با اکسید روی ریخته گری شده سفید که گاهی اوقات از بین می رود خنثی می کند. بهترین قسمت؟ این ماده با آنتی اکسیدان – از جمله ویتامین C و E ، رسوراترول و کوئرستین – برای تقویت محافظت در برابر آفتاب و حفظ جوانتر شدن پوست برای مدت طولانی تر ، پر شده است.

مربوط: بررسی کامل من در مورد مقاومت پائولا در برابر مقاومت در برابر Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF 30

موجود در: Dermstore ، Feel Unique ، Nordstrom و Paula’s Choice

بهترین ضد آفتاب آنتی اکسیدانی با بودجه: فیلترهای معدنی معدنی معمولی SPF 30 همراه با آنتی اکسیدان ها (9.70 دلار)

فیلترهای UV معدنی معمولی SPF 30 با آنتی اکسیدان ها سبک ترین گزینه در داروخانه نیست. وقتی اولین بار آن را اعمال می کنید احساس می کنید روی پوست خود دارید. این یک بازیگر سفید نیز باقی می گذارد. پس چرا من آن را توصیه می کنم؟ ضد آفتاب های داروخانه به دلایلی ارزان هستند. آنها از آنتی اکسیدان ها پرش می کنند. این یکی نیست معمولی یک دسته آنتی اکسیدان – از جمله رزماری و یک استر اسید فرولیک – برای مقابله با رادیکال های آزاد قبل از ایجاد چروک به شما اضافه کرده است. اگر می توانید گچ سفید را تحمل کنید ، پوست شما از شما تشکر می کند.

موجود در: زیبایی خلیج و زیبایی زیبایی

مربوط: کمک! چرا صورت من در عکس ها سفید به نظر می رسد؟

بهترین ضد آفتاب ضد آفتاب برای پوست بالغ: کرم ضد آفتاب فیزیکی Replenix Sheer Physical SPF 50 Plus (33.50 دلار)

کرم ضد آفتاب فیزیکی Replenix Sheer Physical SPF 50 Plus آنطور که ادعا می کند کاملاً شفاف نیست. بافت در ضخامت ضخیم تر است و باعث می شود که یک گچ سفید پشت سر بماند که در نهایت محو می شود (مسائل مشترک با ضد آفتاب معدنی). اما من آن را دوست دارم زیرا یکی از بالاترین غلظت های آنتی اکسیدانی است که من در کرم های ضد آفتاب دیده ام. شما دو فرم ویتامین C ، پلی فنول های چای سبز ، رسوراترول دریافت می کنید … تمام آنتی اکسیدان هایی که از نظر علمی ثابت شده اند که از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت می کنند – در صورت ترکیب شدن با ضد آفتاب. اگر در مورد ضد پیری جدی هستید ، این یکی از بهترین گزینه های موجود است.

موجود در: فروشگاه پوست و فروشگاه پوست

مربوط: هر آنچه می خواستید در مورد چای سبز در مراقبت از پوست بدانید

بهترین ضد آفتاب ضد آفتاب برای فعالیت در فضای باز: MD SolarSciences Mineral Creme SPF 50 (30.00 دلار)

MDSolarSciences Mineral Creme SPF 50 ضد آفتاب معدنی با بافت فوق العاده سبک (تقریباً شبیه آب!) است که به سرعت جذب می شود و هرگز گچی نیست (phew!). این حس سیلیکونی دارد ، اما من این را دوست دارم. این باعث می شود پوست من خیلی لمس شود. فقط ، آن را لمس نکنید! از این طریق می توانید ضد آفتاب را پاک کنید! تا زمانی که آن را دست نخورده بگذارید ، باعث محافظت در برابر آفتاب بالا ، با طیف گسترده ، ضد آب (تا 80 دقیقه) می شود. بعلاوه ، دارای یک آنتی اکسیدان است – از جمله ویتامین C و چای سبز – برای تقویت ضد آفتاب.

موجود در: درمستور

مربوط: 6 موردی که باید هنگام خرید ضد آفتاب جستجو کنید

بهترین کرم ضد آفتاب آنتی اکسیدانی برای پوست خشک: کرم ضد آفتاب صورت E All Sport Performance SPF 30 (13.95 دلار)

کرم ضد آفتاب صورت E All Sport Performance Face SPF 30 برای پوست های چرب بسیار ضخیم است. پوست خشک؟ این توانایی مرطوب کنندگی خود را بسیار حفاری می کند ، حتی ممکن است بتوانید از مرطوب کننده صبحگاهی خود چشم پوشی کنید. بر روی پوست شما ، ضد آفتاب دارای بافتی سبک است که احساس لوکس بودن می کند ، تا پایان آن مات خشک می شود و یک ظرف سفید و چرب را پشت سر نمی گذارد. فقط ضد آفتاب با طیف گسترده ، ضد آب (تا 80 دقیقه) غنی شده با چای سبز و سایر آنتی اکسیدان ها برای کمک بیشتر در مبارزه با رادیکال های آزاد.

موجود در: اولتا

مربوط: بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>