بهترین سرم های ویتامین C با ویتامین E و فرولیک اسید کدامند؟

بهترین سرم های ویتامین C با ویتامین E و اسید فرولیک

بهترین سرم های ویتامین C کدامند؟

ویتامین C یک فوق ستاره ضد پیری است که با چروک ها مقابله می کند ، کلاژن را تقویت می کند و رنگ پوست را روشن می کند – در صورت استفاده صحیح.

مانند همه دیوها ، ویتامین C نیز AF بسیار ریز است. اگر PH خیلی زیاد باشد ، کار نمی کند. اگر PH خیلی کم باشد باعث تحریک پوست می شود. اگر به تنهایی استفاده شود یا در بسته بندی های شفاف قرار بگیرد ، به سرعت خراب می شود …

جای تعجب نیست که اکثر مارک ها از استفاده از آن اذیت نمی شوند – یا بدتر از آن ، فقط یک قطره ویتامین C در لوسیون ها و معجون های خود قرار دهید تا شما را فریب دهد و فکر کنید از سرم ضد پیری استفاده می کنید … و سپس تعجب می کنید که چرا م workثر نیست!

بنابراین چه چیزی باعث ایجاد یک سرم خوب ویتامین C می شود؟

معیارهای من:

در عوض ، من به قیمت اهمیت نمی دهم. مطمئناً ، من عاشق یک معامله خوب مثل بقیه هستم ، اما ویتامین C یکی از معدود محصولات مراقبت از پوست است که مایلم هزینه بیشتری بپردازم.

در کتاب من ، اگر کار کند و ویتامین C هم جواب بدهد ، چیزی ارزشش را دارد ، می دانید منظور من چیست؟ اما اگر بودجه دارید ، اذیت نشوید. سرم های ویتامین C خوبی وجود دارد که بانک ها را از بین نمی برد. پیو

بنابراین ، بهترین سرم های ویتامین C کدامند؟ در اینجا انتخاب های معروف من وجود دارد:

بهترین سرم ویتامین C لوکس: Skinceuticals CE Ferulic (166.00 دلار)

Skinceuticals CE Ferulic یکی از فریب خورده ترین محصولات مراقبت از پوست در تمام دوران ها است. شما کاملاً نیازی به دریافت نسخه اصلی ندارید. من گزینه های زیر را به اشتراک می گذارم که با کمتر از نیمی از قیمت ، مزایای مشابه را ارائه می دهند. اما اولین سرمی بود که ویتامین C (اسید اسکوربیک) را با BFFs ویتامین E و فرولیک اسید ترکیب کرد و می خواهم اعتبار آن را به آن بدهم. بافت سبک آن برای انواع پوست مناسب است ، ممکن است حساس باشد (دوزهای بالای ویتامین C می تواند پوست شما را تحریک کند).

موجود در: Dermstore و Skinstore

مربوط: هر آنچه می خواستید در مورد اسید فرولیک بدانید


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری مبارزه می کنید که باعث کاهش چین و چروک ، روشن شدن چهره و ظاهر جوانتر می شود؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بهترین سرم ویتامین C برای پوست خشک: Paula’s Choice C15 Super Booster (49.00 دلار)

Paula’s Choice C15 Super Booster دارای همان ترکیب برنده Skinceuticals CE Ferulic است – یعنی 15٪ اسید اسکوربیک ، 1٪ ویتامین E و 0.5٪ اسید فرولیک – با PH مشابه و کسری از هزینه. به علاوه ، این ماده با مواد مرطوب کننده ای همراه است که آب را جذب و به پوست متصل می کند تا بافت آن نرم شود و رنگ چهره روشن شود. این همچنین بازی محبوب من برای Skinceuticals CE Ferulic است. اکنون زمستان است ، پوست خشک من واقعا از افزایش کمی رطوبت قدردانی می کند.

موجود در: احساس منحصر به فرد ، انتخاب نوردستروم و پائولا کنید

مربوط: Skinceuticals CE Ferulic VS Paula’s Choice C15 Super Booster: کدام یک بهتر است؟

بهترین سرم ویتامین C: سرم روز c-firma فیل مست

بهترین سرم ویتامین C برای ضد پیری: سرم روز مایع فیل C-Firma (80.00 دلار)

سرم روز Drunk Elephant C-Firma دارای بافتی کمی چسبناک است که می تواند روی پوست چرب احساس سنگینی کند. اما اگر می توانید آن را تحمل کنید ، کاملاً ارزشش را دارد. مانند سایر ماسکهای Skinceuticals Ce Ferulic ، این ترکیب ترکیبی مناسب از اسید اسکوربیک ، ویتامین E و اسید فرولیک با pH موثر است که می تواند ویتامین C را به پوست برساند ، با رادیکال های آزاد مبارزه کند و لکه های تاریک را از بین ببرد. اما همچنین با آنتی اکسیدان هایی مانند چای سبز و عصاره شیرین بیان برای جلوگیری از چین و چروک همراه است. به علاوه ، اسید هیالورونیک برای آبرسانی و روغن مارولا برای مرطوب سازی. PS رنگ طلایی به دلیل داروهای ضد تحریک موجود در فرمول است. این نشانه ای نیست که ویتامین C از قبل بد شده است!

موجود در: Cult Beauty ، Sephora و SpaceNK

مربوط: بررسی کامل سرم روز دی ال فیل C-Firma

بهترین سرم ویتامین C برای پوست حساس: سرم غلیظ آنتی اکسیدان Paula’s Resist (38.00 دلار)

اسید اسکوربیک (ویتامین C خالص) موثرترین شکل ویتامین C است ، اما همچنین تحریک کننده ترین است. اگر پوست حساس دارید ، بهتر است با یک مشتق ویتامین C روبرو شوید Paula’s Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum دارای دو ماده: اسیدکوربیل فسفات منیزیم و آسکوربات تتراهکسی الدسیل ، یک مشتق محلول در روغن است که بهتر از سایر ویتامین C به پوست نفوذ می کند ( بله ، از جمله اسید اسکوربیک!). بعلاوه ، این ماده با هر آنتی اکسیدانی که فکر می کنید برای کمک به شما در مقابله با چین و چروک های زودرس روبرو است ، وجود دارد.

موجود در: انتخاب درمستور و پائولا

مربوط: Skinceuticals CE Ferulic VS Paula’s Resist Super Super Antioxidant Concentrate Serum: کدام یک بهتر است؟

سرم ویتامین C Mad Hippie

بهترین سرم ویتامین C برای پوست چرب: سرم ویتامین C Mad Hippie (33.99 دلار)

سرم ویتامین C Mad Hippie نیز از مشتقات ویتامین C استفاده می کند. به طور دقیق اسید اسکوربیل فسفات. این یک فرم پایدار از ویتامین C است که به دلیل توانایی آن در درمان آکنه مشهور است. اما هنوز با چروک ها مبارزه می کند ، رنگ چهره را روشن می کند و تمام کارهایی که ویتامین C انجام می دهد. این ویتامین هنوز ویتامین E و اسید فرولیک دارد تا ویتامین C را حتی بیشتر کارآمد کند. و سهم مناسبی از آنتی اکسیدان ها را دارد تا از چین و چروک بیشتر جلوگیری کند. برای انواع پوست مناسب است اما پوست چرب آن را بیشتر دوست دارد.

موجود در: iHerb و Ulta

مربوط: آیا اسید اسکوربیل فسفات بهترین مشتق ویتامین C است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>