بهترین رویدادهای روز ولنتاین که در بریزبن اتفاق می افتد

سلام مرغ عشق ، ما شما را می بینیم!

خواه عاشقانه ای ناامید باشید و هم شیرین خود را با هر آنچه می خواهند معاشرت کنید ، یا فقط عاشق گذراندن وقت با فرد مهم خود باشید ، در تقویم هیچ روزی وجود ندارد که بتواند به کسی نشان دهد که چقدر دوستش دارید نسبت به روز ولنتاین.

هیلتون

در یک کمان بزرگ قرمز پیچیده شده ، این رویداد V-Day مطمئناً شما و شما را قلقلک می دهد و به وجد می آورد. عصر را قبل از روز بزرگ (که برای شما پسران 14 فوریه است) بگذرانید ، و در انحطاط خود به سر ببرید Vintaged Bar and Grill، هیلتون برای مراسم شام روز ولنتاین خود. از ساعت 6 بعد از ظهر عاشقانه شروع خواهد شد زیرا پیانیست هر دو شما را سرناد می کند در حالی که از آن طرف میز به چشمان یکدیگر عمیق نگاه می کنید (خیلی زیاد؟) و جرقه می زنید. این منو – یک جشن سه وعده – مزه کیک است ، جایی که غذاهایی از جمله شکم خوک ، نیم صدف صدف خوراکی (یک ماده قارچی طبیعی) و غذاهای خوراکی روی کارت ها است. برای شبکه های اصلی ، باراموندی تابه ، 200 گرم استیک فیله چشم Beef City Black ، گوش ماهی های شور و بیشتر را انتخاب کنید ، اما جای شیرینی را بگذارید ، زیرا چیزی شیرین تر از به اشتراک گذاشتن غذای شیرین مورد علاقه خود با عزیزتان نیست.

بلیط های این شب تاریخ نهایی برای هر نفر 95 دلار است و می توانید آنها را خریداری کنید اینجا.

سوفیتل

فرانسوی ها استاد هنر عاشقانه هستند ، پس چرا پاریسی درونی خود را برای یک شب شور و شوق خالص آزاد نکنید؟ از جمعه 12 تا 14 فوریه ، جشن بگیرید ، لذت ببرید و با یک شام برای دو نفر در Sofitel Brisbane Central’s به والنتاین خود بگویید “je t’aime” آویشن 2 رستوران از ساعت 17.30 بعد از ظهر با یک بطری شامپاین فرانسوی Louis Roederer یک شام سه دوره ای الهام گرفته از فرانسه را بپیمایید. رزروها از 184 دلار برای هر نفر شروع می شود و با یک هدیه عاشقانه همراه است – c’est bon! اگر این مورد علاقه شما را قلقلک نمی دهد ، شاید یک چای عالی با الهام از فرانسه در Sofitel Brisbane Central’s باشد نوار استراحت Cuvee سرعت شما بیشتر است شامپاین را نوش جان کنید و مانند یک پاریسی واقعی در شیرینی ها ، کلوچه ها ، ساندویچ های انگشتی و شیرینی ها غذا بخورید. تنها در روزهای شنبه و یکشنبه ، بلیط های Cuvee Lounge Bar برای هر نفر 69 دلار است. تجربه شب خاطره انگیز خود را با Sofitel رزرو کنید ، اینجا.

رگاتا

عشق اشکال گوناگونی دارد و Regatta دارای سه نوع است. خواه به دنبال مقصدی شبانه برای قرار ملاقات صمیمی ، یک تجربه ناهار خوری مجلل یا محلی برای خندیدن باشید ، مرغ عشق ها آنچه را که دقیقاً به دنبال این V-Day در ‘Gatta’ هستند می یابد.

با یک شخص خاص خود یک وعده ناهار یا شام را در ایوان توری سطح 2 ، جایی که ریزوتو خرچنگ دریایی ، ماهی قزل آلای اقیانوس تند و تیز و مخلوط مخمل قرمز در منو دارند ، پذیرایی کنید. با ارائه بهترین صندلی در خانه برای نوشیدن شامپاین و تماشای مناظر رودخانه (عاشقانه ، خیلی ؟!) ، بسته Iconic Veranda مطمئناً یک جشن شاد است! بلیط های هر قطعه 95 دلار است و می توان آنها را خریداری کرد اینجا.

کمی صمیمی تر ، قایقرانی ناهار یا شام سه دوره ای ولنتاین انتخابی برای کسانی است که راهی برای رسیدن به قلب یک مرد از طریق شکم او می دانند. این رویداد انحرافی شامل یک لیوان شامپاین در بدو ورود ، به علاوه ظروف آب دهان از جمله استیک و بشقاب خرچنگ کوهی است که شامل گچ برنده برنده Beef Off 2020 با کره ، خرچنگ WA غلاف ، چیپس روستیک و سس خامه است. هنوز آب می زنی؟ وعده غذایی خود را برای دو نفر رزرو کنید اینجا.

آخرین (اما مطمئناً کمترین!) ، عشق را با کوکتل و بشقاب های مشترک در حیاط Regatta از ساعت 3 بعد از ظهر روز ولنتاین جشن بگیرید ، جایی که موسیقی زنده باسن های شما را متحرک و لرزان می کند. خیلی اهل برنامه ریزی نیستید؟ جای نگرانی نیست! تفریح ​​نیازی به رزرو ندارد!

باشگاه والروس ، هتل رگاتا

سرخ کردن قبل از بچه ها ، امیریت ؟! خانمها ، BFF های خود را بگیرید و روز کریسمس را با کوکتلهای گونه ای متشکرانه و سیب زمینی سرخ کرده در Walrus Club جشن بگیرید. عظمت مجرد بودن را با بهترین دوستان خود جشن بگیرید ، بخندید و کوکتل های ضد V Day مانند Love on the Rocks یا Slap in the Face را ببلعید. هر کدام از کوکتل ها چیز فانتزی شما را قلقلک می دهد ، ما می دانیم که عاشق آن خواهید شد! ورود به رویداد پر از سرگرمی رایگان است و در ساعت 4 در آروو آغاز می شود. بچه ها ، شما هم خوشحال می شوید که به سرگرمی ضد عاشقانه هم بپردازید (همانطور که در زوج ها ، والسرو تبعیض قائل نیست). تمام جزئیات کثیف را بدست آورید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>