بهترین روش های درمان ابرو برای بریزبن برای آرک شما: 2021 ویرایش

در روز گذشته ، تنها ابزاری که در زرادخانه خود به آن احتیاج داشتید ، یک جفت انبر موبر برای چیدن ، کندن ، چیدن ، تا زمانی که NSYNC در ردیف اول متوجه شما شود ، اما (خوشبختانه) ما راه طولانی را طی کرده ایم از آن به بعد.

امروزه راه رسیدن به گوشت پر از لمینیت پرزدار ، مجسمه سازی با وضوح بالا و میکروبلیدینگ به سبک نور لمس پر شده است. به عبارت دیگر ، این یک کار DIY نیست ، بنابراین بهترین گزینه های ابرو زدن بریزبن را برای بررسی ابرو خود بررسی کنید!

زیبایی در کتانی | پدینگتون

چه به دنبال یک مرتب و یا آرایش کامل باشید ، انواع خدمات ابرو مجلل در Beauty on Latrobe مطمئناً نتیجه خوبی خواهد گرفت! تکنسین های آموزش داده شده ابرو برای شناختن شما ، روال ابرو و اهداف زیبایی شما وقت می گذارند ، قبل از اینکه از شکل و تراز مناسب خود ترسیم کرده و آن را زنده کنید. نتیجه؟ بلند کردن ظاهر کلی صورت ، باز کردن ناحیه چشم و حتی پاک کردن سالها در کمتر از 20 دقیقه. اگر هنوز هم به دلیل پر کاری که در سال ’04 انجام داده اید ، تعقیب می کنید ، توانبخشی ابرو را ارائه می دهند! بعلاوه ، در حالی که در کلینیک مراقبت از پوست لوکس در جهان هستید ، با انواع مختلفی از درمان های زیبایی درمانی لذت ببرید. انتخاب ما؟ HydraFacial!

بابی چارلز | Lutwyche و West Village (به زودی)

تیم بابی چارلز از مجسمه سازی ابرو ، ورقه ورقه شدن و خال کوبی پیشرفته ، استاد تجارت خود هستند و حتی می توانند بی ادبی ترین کرم ها را نیز به کارهای هنری تبدیل کنند. وارد کلینیک زیبا و جذاب آنها شوید و کاملاً راحت باشید زیرا می دانید در دست متخصصانی هستید که به جزئیات توجه زیادی دارند. این تجربه چیزی فراتر از قرار ملاقات با ابرو است – زمان آن است که شما از تنش خارج شده و به درون بروید. متخصص ابرو شما یک مشاوره کامل انجام می دهد ، سپس ابروهای جدید خود را ترسیم می کند و یک شکل کاملاً شخصی ایجاد می کند ، بنابراین می توانید از طرح جدید ابرو خود پیش نمایش کنید. پس از مجسمه سازی ، قبل از کرم و ژل ابرو آرامش بخش ، رنگ سفارشی اعمال می شود تا شکل ابرو جدید شما ثابت شود. Southsiders ، مراقب کلینیک دوم خود باشید ، اواخر امسال قرار است در West Village افتتاح شود!

نوار زیبایی بروکلین | دره مصنوعی

به عنوان یکی از معدود سالن های خارج از آنجا که مهارت ترکیب نخ و مجسمه سازی را فرا گرفته اند ، واقعاً با تجربه برتر ابرو در نوار زیبایی بروکلین رفتار خواهید کرد. آنها با کار با آنچه شما به طور طبیعی دارید ، شکلی را انتخاب می کنند که نه تنها صورت شما ، بلکه فرم چشم شما را نیز کامل کند. آنها همه ترفندهای تجارت را می دانند تا واقع بینانه به آرزوی شما برسند ، از جمله اینکه چگونه می توانید با رشد یک ردیف زیر و بالاتر همزمان ، ظاهر کامل تری پیدا کنید. چه بخواهید خدمات پیکرتراشی آنها را با نخ یا اپیلاسیون ، رنگ آمیزی یا روشن کنید ، هر ثانیه از لگد زدن در فضای زیبا و مجلل آنها را با نوک چسب در دست دوست خواهید داشت!

توسط راکسی | ویندزور

نشسته در محل زیبای Colwill Place ، By Roxy خانه ابروهای رویایی و برس کشیده است. با مشتریانی با کالیبر بالا که او را از خیابان جیمز دنبال می کردند ، اهداف ابرو شما تحت مهارت ماهر راکسی و تیم درخشان او زنده می شوند. از میکروبلیدینگ کرکی گرفته تا رنگهای کاملاً روشن و لمینیت قابل توجهی که هرگز به شما احساس نمی دهد که در حال از بین بردن ابروهای اکیدنا هستید ، نمونه کارها و عکسهای جالب اینستاگرام آنها خود گویای این موضوع است. سر به بالا: ما تنها کسانی نیستیم که عاشق ابروهای Roxy هستیم ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که برای اطمینان از یک مکان بسیار مورد جستجو ، از قبل رزرو کرده اید!

Browskii | Newstead

Perfect arches نام بازی در Browskii است ، جایی که آنها با تبدیل رویاهای ابرو به واقعیت تبدیل می شوند. این که آیا شما دنبال مجموعه ای از ابروهای پرزدار هستید یا شکل دائمی تری را ترجیح می دهید ، این تیم با استعداد از هنرمندان نتیجه می گیرند. در Browskii ، آنها می دانند که هر فرد منحصر به فرد است – به همین دلیل سبک های ابرو سفارشی آنها با دقت ساخته می شود تا ویژگی های شما را تکمیل کند. هدایت و تمیز کردن روند ، کاری است که این تیم به بهترین وجه انجام می دهد! از نظر این متخصصان ، ابروها یک اعتیاد و علاقه است و این اعتقاد راسخ آنها است که ابروهای آراسته و متناسب صورت شما را قاب می کنند ، ویژگی های شما را تقویت می کنند و اعتماد به نفس شما را تقویت می کنند. خواه موم ، رنگ ، لمینیت یا خال کوبی باشید ، احساس شما بهتر از همیشه خواهد شد! اما حرف ما را قبول نکنید – کتاب را ثبت کنید و نتایج را برای خود کشف کنید!

کامل پوست و زیبایی | مکان های مختلف

برای ابروهای نرم ، هیچ کس بهتر از Complete Skin and Beauty این کار را نمی کند. ارائه طیف گسترده ای از خدمات ابرو از جمله مجسمه سازی ، رنگ ، حنا ، لمینیت و خال کوبی ، و همچنین ابروهای لمسی پر و ابروهای ابرو ، شکل کامل ابرو شما فقط یک قرار ملاقات است! با اعتقاد قوی که تعریف و شکل می تواند توهم یک ابرو کامل را ایجاد کند ، بهترین مجموعه قوس های شما در اینجا منتظر شما هستند. تمام درمان ها با مشاوره شروع می شوند و با مشاوره پس از درمان ، به علاوه یک لیوان زیبایی قابل هضم از Bestow Beauty یا The Beauty Chef – درمان سلطنتی ، به پایان می رسند! هر یک از اعضای تیم با آموزش به روز در ارتقا contin مداوم مهارت ها و دانش خود سرمایه گذاری می کند و نه تنها تمرین گسترده ای دارد بلکه علاقه ای به ایجاد ابروهایی واقعاً چشم نواز دارد.

کارتل الیزیان | گریسویل

این سالن مشهور ، که در آن ابروهای بیانیه روزمره است ، در خط مقدم روندهای زیبایی قرار دارد. مالک و استاد ارشد سبک Elysian Cartel ، ماریانا ، توسط آرایشگر واقعی کارداشیان آموزش دیده است ، یعنی ابروها در اینجا به معنای واقعی کلمه دارای صفحه نقره ای هستند. در حال حاضر ، سالن ورزشی قبیله ای از متخصصان پر جنب و جوش و با استعداد ابرو را پوشش می دهد که می تواند تمام نیازهای شما را به لایه برداری ابرو ، مجسمه سازی و نگهداری بپوشاند. در حقیقت ، آنها بسیار محبوب هستند و مجبور شده اند مکان دوم را باز کنند – به زودی به تماشای سالن Greenslopes بروید!

Finish Beauty | پدینگتون

با بینش متخصص در مورد ابروهای بی انتها که سالها از آن پشیمان نخواهید شد ، هیچ داستان بدی در اینجا وجود ندارد. تیم دوستانه تمام تلاش خود را برای رشد طبیعی مو می کنند تا با نگهداری آسان بهترین ابروها را به شما بدهند. از فرم دادن ابرو با رنگ ، رنگ یا حنا و همچنین ابروهای چند لایه کرکی ، انتخاب با شماست! Finish Beauty به شما اطمینان می دهد که در قرار ملاقات ها عاشق ظاهر خود هستید و توصیه هایی برای مراقبت از سبک و مراقبت ارائه می دهد و شما را ترغیب می کند که هرگونه تنظیم را درخواست کنید – آنها متخصص هستند اما به هر حال چهره شماست. در حالی که قوس های شما با کمال دقت کامل ساخته شده اند ، در یک استراحت مراقبت از خود که با یک ماساژ ابرو آرام در یک محیط بوتیک سرسبز انجام می شود ، لذت می برید و فقط از بهترین محصولات استفاده می کنید تا شما را به سعادت کامل برساند!

اتاق زیبایی هاوتورن | زالزالک

ابرو با ظاهری طبیعی یا ابروی چشمگیر با عمق و تعریف طولانی مدت می خواهید ، صورت شما فقط بوم آنها نیست – آنها به شما گوش می دهند تا مطمئن شوید که ابروهایی که ایجاد می کنند دقیقاً به سبک مورد نظر شماست. با طیف وسیعی از گزینه ها از جمله مجسمه سازی ابرو ، شکل دهی و رنگ آمیزی با استفاده از انواع مختلف بیش از ده سایه ، شما همیشه با یک قوس در شکل ، رنگ و پایان مورد نظر خود ، مکمل صورت خود خواهید بود. با استفاده از موم موثر و ملایم ، و مویی که واقعاً آرامش بخش است ، قبل از اینکه از اتاق زیبایی هاوتورن خارج شوید ، با ماساژ رویایی ابرو و آرایش معدنی جین ایریدیل درمان خواهید شد ، هر گونه قرمزی را از بین می برید و از شما در برابر آفتاب محافظت می کنید!

خانم لوکس | مزرعه جدید

ابروهایی که نفس می کشند تنها درمانی در این استودیوی زیبا و صمیمی هستند. با Bespoke Brow service آنها با رویکردی سفارشی برای شکل ، رنگ و یک ظاهر طراحی ، شامل لایه برداری ابرو ، موم و موچ سفارشی متناسب با پوست شما و با استفاده از رنگ ابرو یا رنگ به پایان می رسد. همه آنها در مورد استقبال از زیبایی طبیعی شما هستند ، با بنیانگذار Fairlie Exintaris متخصص در ابروهای لمسی پر که کاملا متعادل و با مهارت ساخته شده اند. آنها همچنین از نظر زیست محیطی آگاه هستند ، به عنوان یک شریک افتخار در Sustainable Salons Australia ، به این معنی که تمام زباله های آنها بازیافت می شوند ، دوباره استفاده می شوند یا کاملاً زیست تخریب پذیر می شوند. برای یک تحول کامل ، Bespoke Brows را با لیفت مژه ترکیب کنید که شامل یک درمان تقویت کننده و آبرسانی است ، و هرگز نمی خواهید از آینه نگاه کنید!

Niki P Brows | گومدیل

همیشه با حفظ تعادل کامل ، این متخصص ابرو می داند که زیباترین ابروها همکاری بین ظاهر مورد نظر شما و دانش و مهارت او است. با استفاده از دستگاه دیجیتال برای حفظ یکپارچگی پوست خود ، خالکوبی های آرایش خود را به دو روش خال کوبی آرایشی ، ترکیبی یا ضربه نانو ، مجسمه سازی ابرو ، رنگ آمیزی و لمینیت انجام دهید. حتی آدمها می توانند عشق ابرو را تجربه کنند! رنگ رنگدانه شما متناسب با شما خواهد بود و هرچه مدت طول بکشد ابروهای شما با دقت ترسیم می شود تا اطمینان حاصل شود که ظاهر رویایی خود را دریافت می کنید. نیکی به آموزش مداوم خود افتخار می کند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که در دست بهترین هنرمند با بهترین خدمات ممکن هستید!

تاتو آرایشی Preah Love | بولیمبا

شما آن ابروهای کاملاً طبیعی و آهسته کرکی را می شناسید که آرواره های شما در خیابان آکسفورد افتاده است؟ ما شرط می بندیم که آنها توسط تیم درخشان در Preto Love Cosmetic Tattoo ساخته شده اند. با لمس نور پر که باعث می شود شما در مورد اینکه آیا شما به تازگی خال کوبی لوازم آرایشی انجام داده اید یا به زیبایی از این طریق متولد شده اید ، س browsال کنید ، ترکیبی از ابروها و لمینیت ابرو در واقع بازگرداندن اعتماد به نفس و دادن دوز سالم به خود عشق است. هیچ دو چهره ای یکسان نیستند و هر هنرمند اینجا متمرکز بر افزایش زیبایی طبیعی شما با شکلی متناسب با شماست. هشدار داده شود: قرار ملاقات در اینجا املاک داغ است ، بنابراین به زودی کتاب را رزرو کنید ، قبل از این به یک حرکت خیره کننده بروید و تمام گرام خود را پس بگیرید!

به سادگی لیزر | شهر بریزبن

برای آرایش زیبایی صورت توسط کارشناسان کلاس جهانی ، بیش از این کلینیک CBD نگاه نکنید. حتی پراکنده ترین قوس ها نیز در زیر دستان ماهر آنها شکل کامل پیدا می کند ، در حالی که طیف وسیعی از خدمات ستاره ای آنها ابروهای سرسبز و راحت ترین نگهداری را ارائه می دهند. این کار را با استفاده از یک مجسمه ، موم و رنگ ساده انجام دهید یا آن را از طریق ابروهای منحصر به فرد هفت مرحله ای با وضوح بالا یا روش درمانی جدید Quintessential Brows ، با ابروهایی که دارای تاییدیه فرش قرمز است بردارید. اگر هنوز هم عواقب شفاف سازی را می پوشید ، برنامه Regrowth آنها نام شما را در همه جای خود دارد! قبل از اینکه شما را با بهترین مشاوره برای اطمینان از دوام ابرو ، به خانه با دقت و کمال برخورد کنید ، دوباره روی صندلی های تختخواب یا تخت های گرم شوید.

باشگاه مدیریت پوست | ایتونز هیل

ابروهایی که همیشه برای خود متصور بوده اید با راهنمایی از مهارت مهارت درمانگران بسیار آموزش دیده در مدیریت پوست مدیریت به ثمر می رسند. با انواع خدمات ابرو متناسب با همه ، از جمله فرم دادن به ابرو ، رنگ آمیزی ، لمینیت ، ابروهای میکروبلیدینگ ، ombre و خال کوبی آرایشی ترکیبی ، قبل از اینکه با یک درمان سفارشی که طول می کشد ، دلپذیر شوید ، با یک چای به گرمی از شما استقبال می شود. تکنیک نقشه برداری ابرو سه مرحله ای آنها بهترین ابرو را برای صورت شما ایجاد می کند و موم با کیفیت و ملایم آنها دقت را تضمین می کند در حالی که تحریک پوست را به حداقل می رساند. در پایان با کانسیلر معدنی و صابون ابرو ، احساس اعتماد به نفس شما همیشه ده برابر بیشتر می شود!

تاتو لوازم آرایشی Brow | کوه گراوات

با قیمت مناسب و با یک سرویس فوق العاده ، صرف نظر از اینکه شما درمان ابرو با کیفیتی را انتخاب کنید ، با یک طراحی سفارشی روبرو خواهید شد که در Tattoo Cosmetic The Brow شما را تکمیل می کند. ارائه میکروبلیدینگ ، پودر و ابروهای ترکیبی در میان ترکیبات زیبایی لوازم آرایشی ، آنها به خواسته های شما گوش می دهند و نیازهای شما را برآورده می کنند در حالی که ظاهری متناسب با ویژگی های طبیعی شما می سازند. با اعلامیه های لمسی منظم که به موقع ارسال می شوند و قیمت لمسی پایین برای حفظ خال کوبی آرایشی زیبا ، هرگز جلوی ظاهر ناهموار و بین انتصاب را نخواهید گرفت. اگر بدون تعمیر و نگهداری بدنبال زرق و برق کامل هستید ، خط چشم و خال کوبی لب آنها همیشه مهم است. آنها حتی Afterpay را ارائه می دهند ، بنابراین شما دلایل بیشتری برای لذت بردن از ناز و نعمت کمال دارید!

اعتبار تصویر:zendaya ،chloelloyd ،christinanadin

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>