بهترین استودیوهای یوگا و پیلاتس بریزبن: 2021 ویرایش

نه فقط برای مادران فوتبال که یک آب سبز همیشه در دست دارند ، پیلاتس و یوگا دو روش موثر برای داشتن بهترین فرد در دسترس هستند. ممکن است در بیشتر مواقع افقی باشید اما مطمئناً هنگام خم شدن ، کشش و تبدیل بدن به یک چوب بری انسان احساس سوختگی خواهید کرد.

شروع به تمرین “om” خود کنید و آن شلوار چسبان را از کاناپه دور کنید ، زیرا ما بهترین استودیوهای Pilates و یوگای بریزبن را پیدا کرده ایم تا ذهن ، جسم و روح شما را به شکل عالی درآورند!

فیزیولوژی فیزیکی و ورزشی پیلاتس و ورزش BODY | میلتون

به عنوان یک بهداشت در هر استودیوی بزرگ ، هر استودیو BODY با هدف حمایت از اعضای خود از همه اقشار برای یافتن حرکتی مناسب با نیازهای خاص آنها است. هر کسی توسط فیزیولوژیست های معتبر ورزشی اداره می شود. BODY کلاس های پویایی را برای کمک به شما در تسلط بر فرم ، روش واقعی و یافتن نفس ارائه می دهد. با انواع کلاسهای اصلاحی گروهی برای همه سطوح تناسب اندام ، انتخاب کنید که قلب خود را با یک کلاس Jumpboard پمپاژ کنید یا اگر بیشتر از یک تمرین ذن را ترجیح می دهید ، کلاس های رویایی کشش و اصلاح جریان به شما کمک می کنند تا آرامش خود را پیدا کنید. با یک ارزیابی اولیه شروع کنید و فقط با 59 دلار ، هفت روز کلاس گروهی نامحدود را امتحان کنید! درک اینکه چرا شما می خواهید به این جامعه فراگیر که همه نام شما را می دانند بپیوندید آسان است.

پالایشگاه بدن | مزرعه جدید

هنگامی که به این استودیوی واجد شرایط می پیوندید ، راهی را برای سهولت کار در زندگی خود هموار می کنید! پالایشگاه بدن مشهور است زیرا مشتریان خود را از درد به نتیجه می رساند و به آنها کمک می کند تا اهداف زندگی خود را از ماراتن های دوومیدانی گرفته تا حتی کاهش سرعت پیشرفت بیماری پارکینسون از بین ببرند. با ارائه طیف گسترده ای از کلاس ها ، انتخاب شما با کلاس های متمرکز بر توانبخشی با فیزیوتراپیست ها ، کلاس های مستقر در استودیو با یک معلم پیلاتس و کلاس های مبتنی بر تناسب اندام شامل اصلاح کننده ، باره ، TRX ، یوگا و پیلاتس مبتنی بر حصیر است. تازه وارد استودیو شدید؟ از معاملات 5 در ازای 50 دلاری آنها در کلاسهای تناسب اندام بهره مند شوید یا گزینه نامحدود یک ماهه را که شامل کلاسهای استودیویی و همچنین استفاده از سونای مادون قرمز آنها است را انتخاب کنید!

روش بوتیک پیلاتس | ویندزور

شما توانایی دارید شما شایسته هستند. شما کافی هستید این شعار در این فضای زیبا است که همه چیز شما را به سمت ذهن ، جسم و روح شاد رهنمون می کند. با شروع هر یک از کلاسهای آنها در حرکت و موسیقی ، احساس سوزش و بلندتر شدن خواهید کرد تا در نهایت از هر کلاس بهتر و بیشتر از زمانی که وارد کلاس می شوید خارج شوید. BPM کلاسهای Pilates، barre، Mumma + Mini را ارائه می دهد ، اصلاح کننده ، تجهیزات Pilates ، کلاسهای خصوصی و حتی آنلاین ، بنابراین شما می توانید شیار خود را پیدا کنید. با Perky Peach Pack خود که شامل یک کار حصیر ، یک نفر اصلاح کننده و یک کلاس تجهیزات است فقط با 75 دلار با بدن و جامعه خود ارتباط برقرار کنید یا پرکی هلو پاس را امتحان کنید که اولین کلاس کار تشک شما را فقط با 20 دلار ارائه می دهد!

کانتور اصلی | ویلستون

Core Contour با لرزش های بسیار خوبی که مشتری ها اغلب زود می آیند و می توانند از پس یکدیگر برآیند ، تمام تجربه مشتری است. طیف گسترده ای از اصلاح طلبان Pilates با شدت متناسب با شما ، خواه یک ورزشکار حرفه ای باشید و یا تازه وارد ، تأثیر کمی دارند. محل نگهبانی در محل کار آنها به والدین استراحت خوبی برای کار می دهد ، و آنها حتی Mums & Bubs را نیز ارائه می دهند ، به مادران جدید اجازه می دهد با بچه های خود کار کنند و قدرت اصلی خود را بدست آورند. عضویت کلاسهای نامحدود فقط یکی از دلایل زیادی است که مردم همیشه به دلیل بیشتر به آنها برمی گردند ، و اگر می خواهید اندازه لباس خود را بیاندازید ، Five to Thrive Challenge آنها با راهنماهای تغذیه و جوایز عالی – ترفندهای قلبی آنها را برآورده می کند تمام نیازهای ورزشی شما.

One Body Studio | فاصله

تعادل کامل بدن و ذهن را در این استودیوی تلفیقی فراگیر پیدا کنید ، که با دقت طراحی شده است تا بهترین خود را احساس کنید. با داشتن اتاق یین برای انعطاف پذیری ، تهویه مطبوع و هوشیاری و اتاق یانگ برای قدرت و کاردیو ، انواع کلاس های یوگا ، باره ، آموزش عملکردی گروهی ، HIIT و بوکس را انتخاب کنید. همه در اینجا با یک تیم هستند ، هم تغییرات جسمی و هم تغییرات ذهنی که با تشویق جامعه حاصل شده است. در کنار بسته مقدماتی پنج کلاس ویژه آنها ، آنها در حال حاضر یک دوره چهار هفته ای مبتدی اصلاح طلب را ارائه می دهند که شامل چهار جلسه 30 دقیقه ای با قیمت 75 دلار است! به عنوان فروشگاه سلامتی یک مرحله ای شما ، آنها همچنین کارگاه های مختلف سلامتی مانند کار تنفس ، حمام یخ و بهبود صدا ، به علاوه یک متخصص تغذیه داخلی ، مربی شخصی ، یک متخصص طب طبیعی و یک متخصص حرکت را ارائه می دهند.

پیلاتس 26 | شرق بریزبن

Pilates 26 از زمان اولین جلب توجه ما در سال 2019 برای کلاس های اصلاحات ، قدرت خود را به قدرت دیگری رسانده است. در این سال ، آنها دومین فضای استودیویی را در ساختمان 105 ساله خود که در فهرست میراث و بازسازی شده افتتاح کردند ، باران و تشک پیلاتس را به پیشنهاد خود اضافه کردند و در واقع ظرفیت خود را دو برابر کردند! اکنون با ارائه 75 کلاس در هر هفته ، مواردی برای همه وجود دارد ، از جمله کلاس های خاص قبل و بعد از زایمان و سبک های کلاس از شدت بالا تا کشش و جریان متفاوت است. تیم مجرب و متشکل از بیش از 10 مربی ، انگیزه شما را با تمرینات همیشه در حال تغییر حفظ می کند ، در حالی که توجه شخصی شما را فراهم می کند – توانایی حرکتی شما هر چه باشد. خودتان با 5 کلاس فقط 49 دلار امتحان کنید. و بهترین قسمت؟ 26 عضویت در پیلاتس کلاسهای نامحدود فقط با 39 دلار در هفته ارائه می دهند!

Pilates Emporium | باردون و سامفورد

استودیوی معمولی شما نیست ، Pilates Emporium فضایی شیک و آرام با پیشرفته ترین دستگاه های اصلاح کننده مبتنی بر مقاومت است. این مقصد نهایی برای تن دادن و شکل دادن به بدن شماست ، هر توانایی جسمی شما باشد. با داشتن بیش از 50 برنامه سفارشی که ذهن و بدن شما را به چالش می کشد ، هر کلاس به طور هوشمندانه توالی را بر روی حرکت کامل بدن متمرکز می کند که باعث تعادل ، تصفیه و تقویت می شود. برای اطمینان از مراقبت و راهنمایی با کیفیت ، کلاس ها با ده کلاس محدود می شود ، به مربیان دوستانه و در عین حال با تجربه شما اجازه می دهد تمرین خود را شخصی کنند ، برای جراحات برطرف شوند و شما را به چالش بکشند. آنها تضمین می کنند که شما سوختگی را احساس خواهید کرد (اگر می لرزید ، آن را درست انجام می دهید!). یک پیشنهاد مقدماتی عالی 5 کلاسه با 50 دلار (با انقضا یک ماهه) سرمایه گذاری کم خطر برای کشف استودیویی را که در آن احساس حمایت ، چالش و الهام می کنید ، فراهم می کند.

SoBa | پایان غرب

یک ساعت ساده در اینجا تمام چیزی است که برای پر شدن از احساس توانمندی لازم است که در طول روز با خود خواهید داشت. قدرت تحول پذیر SoBa’s barre ، Pilates ، یوگا ، کشش ، مراقبه و HIIT فراتر از جسمی است ، چه آن را در استودیو ، آنلاین و یا در کلاس های مجازی زنده تجربه کنید. آنها به منظور ایجاد احساس خوب در هر جنبه از اصطلاحات طراحی شده اند – افزایش قدرت ، کاهش استرس ، بهبود تعادل و ایجاد ارتباط ذهن و بدن. با گزینه های اصلاح شده ارائه شده با هر حرکت ، بنابراین همه سطوح تناسب اندام می توانند تغییر پایدار داشته باشند ، آن را با دو هفته نامحدود با 44 دلار امتحان کنید. یا ، با یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ، از پیشنهاد انحصاری ژوئن آنها استفاده کنید!

Studio Pilates International | مکان های مختلف

آماده کشف وسواس تناسب اندام جدید خود هستید؟ Studio Pilates با پشتوانه جدیدترین علم ورزش مبتنی بر نتایج ، یک تمرین در کلاس جهانی ارائه می دهد ، و به شما اطمینان می دهد آنچه را که برای آن خواسته اید به سرعت دریافت کنید. ترکیب آنها از تحویل دیجیتال نوآور و مربیان متخصص به این معنی است که شما تمرکز فردی یک جلسه آموزش شخصی را دریافت می کنید ، در حالی که در یک کلاس خوب به سر می برید – به علاوه فرصتی که در چالش های منظم آنها درجه یک است. فضاهای تمرینی مجلل آنها در سراسر بریزبن ، و سواحل طلا و آفتاب است. با یک جدول زمانی کامل از صبح تا عصر ، هیچ بهانه ای در اینجا وجود ندارد! بنابراین ، اگر در یک جلسه دوستانه و اصلاح طلب پیلاتس در بین جامعه دوستانه و خوشامدگویی قرار دارید ، با پیشنهاد مقدماتی شگفت انگیز 6 کلاسه با قیمت 60 دلار شروع کنید.

TriBalance | پارک گوردون

حتی خودخوانترین عرق کننده های عرق نیز در حمایت و راهنمایی موجود در اینجا آرامش خواهند یافت. TriBalance با توجه به کلاسهای Physiolates (تلفیقی از یوگا ، پیلاتس ، هوشیاری و ورزش بالینی) مشهور است و شما را با اهداف خاص حرکتی سازگار می کند. آنها همچنین مبانی Yoga Basics ، Yoga Align & Flow ، Yoga Deep Stretch و Pilates Basics را ارائه می دهند ، که برای مبتدیان و کسانی که به دلیل کمبود ورزش یا آسیب دیدگی از حالت عادی خارج شده اند بسیار مناسب است. همه آنها در مورد تقویت ارتباط ذهن و بدن شما هستند و ریشه در آگاهی از بدن دارند ، به شما این امکان را می دهد که با دستیابی به بالاترین پتانسیل ، بدن خود را با سهولت بیشتری حرکت دهید. با یک پیشنهاد مقدماتی دو هفته کلاسهای نامحدود با قیمت 35 دلار ، آن را برای خود تجربه کنید یا با اجرای “Yoga For Absolute Beginners” چهار بار در سال بر اصول آن تسلط پیدا کنید!

ویکالات | تنریف

برای تمرینی که باعث به چالش کشیدن ، پالایش و تحریک آن می شود ، به دنبال این استودیوی سبک رفت و آمد مکرر نباشید! کلاسهای ویکالاتس با ارائه اصلاحات پیلاتس ، پیلاتس خصوصی ، تشک و تجهیزات کوچک ، بر اساس اصول کلاسیک و با ترفندهای ورزشی معاصر تاسیس می شوند. این کار سخت و دقیق هنوز هم کم تأثیر است ، به شما این امکان را می دهد تا یکپارچه در برنامه روزانه شما قرار بگیرد تا در نهایت همه کارهایی که انجام می دهید ، از کار گرفته تا بازی را بهبود بخشد. آنها حتی مجموعه ای از مراقبت از پوست و مراقبت از مو را برای کمک به شما در بازگشت به روز خود دارند! در این جامعه گره خورده که می توانید با بسته Teaser پنج کلاسه آنها با قیمت 55 دلار امتحان کنید ، از همه استقبال می شود. مطمئن نیستید برای شما مناسب است؟ ارزیابی خصوصی آنها برای همه سطوح باعث می شود که قبل از اینکه حتی وارد کلاس شوید ، اطمینان داشته باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>