بنیانگذار خانم آمارا روندهای فرش و نکاتی را در زمینه فرم دهی 2021 نشان می دهد

فرش که در یک خانه بدون کفش پرورش داده می شود ، یک چیز واقعاً ارزشمند است. این فقط برای پنهان کردن خراش مشکوک بر روی چوب استفاده نمی شود – این ساده ترین راه برای تغییر کل دینامیک یک اتاق است.

هیچ کس بیش از الکساندرا تانیا بنیانگذار خانم آمارا این را نمی داند. او بعد از اینکه فهمید تجربه خرید فرش در وب چقدر خراب است ، به تحریک بوتیک آنلاین کمک کرد و انقلابی در روند طراحی داخلی ایجاد کرد. با یک آرایشگر مجازی و مشاوره رایگان همیشه در دسترس ، فرش رویای شما فقط یک کلیک فاصله دارد. اما قبل از اینکه فرش قرمز قدیمی را انتخاب کنید ، او فرشهای گرایش 2021 و همچنین نکات و ترفندهایی را بیرون می کشد.

به نظر شما ، چه چیزی یک فرش کامل ایجاد می کند؟

من فکر می کنم این پاسخ برای هر شخص متفاوت است! این به سبک زندگی و فضای شما بستگی دارد. اما من می گویم فرش عالی فضای شما را بزرگتر و لوکس تر نشان می دهد و در واقع باعث می شود در فضای خود سکنی گزینید و پناه بگیرید. از اینكه مشتریان به ما می گویند چقدر فرش باعث شده است از یك فضای استفاده نشده استفاده كنند ، بسیار لذت می بریم.

در سال 2021 چه روند فرشهایی را مشاهده می کنید؟

افراد بیشتری به فضای بیرون خود به عنوان یک اتاق نگاه می کنند و از این فضاها یک ظاهر طراحی می کنند ، که من نمی توانم از آن خوشحال باشم! به همین دلیل علاقه بیشتری به فرش های فضای باز مشاهده می کنیم.

مثل همیشه ، مواد خنثی مانند همیشه محبوب هستند ، افراد بیشتری در انتخاب رنگ روشن تر مانند بژ یا کرم ها به عنوان یک فرش شجاع هستند ، اگر فهمیدند که الیاف سخت تر هستند. از نظر روند دکوراسیون ، من می بینم که آزتک در حال بازگشت و همچنین سبک ساحلی با مقدار زیادی بلوز و کرم جوت است.

اولین قدم در مورد خرید فرش چیست؟

فضای موجود و نحوه استفاده از اتاق را در نظر بگیرید. اگر فضا یک منطقه خنک کننده است ، مانند پناهگاه اتاق خواب شما یا اتاق نشیمن خانوادگی ، نکته من این است که با یک چیز دلپذیر و سرسبز همراه شوم. احساس و بافت فرش از نظر من بسیار کم توجه است.

با این حال ، اگر به دنبال فرشی برای فضایی هستید که فعالیت زیادی مانند راهرو یا آشپزخانه را ببینید ، با یک الیاف موج مسطح بچسبید. به یاد داشته باشید که گرچه این فرش ها می توانند ضرب و شتمی داشته باشند ، اما در این ساخت و ساز یک تن از طرح های زیبا وجود دارد ، به این معنی که برای کارکرد نیازی به سازش در سبک ندارید!

چگونه فرش را با زیبایی اتاق مطابقت می دهید؟

نکن فرش به دلیل اندازه و مقیاس بسیار زیاد ، اغلب می تواند کل زیبایی اتاق را به هر آنچه می خواهید تغییر دهد! بنابراین سعی نکنید فرش خود را با اتاق خود مطابقت دهید – بلکه آرزو کنید آنچه در قلب شماست می خواهید اتاق شما باشد و از یک فرش برای رسیدن به این ظاهر استفاده کنید. من قول می دهم از اینکه چقدر سریع می توانید کل سبک را فقط با یک فرش جدید متحول کنید شگفت زده خواهید شد.

در مورد فرایند طراحی پشت فرش های خود به ما بگویید

من الهام خود را از فرش می گیرم وقتی که هر کاری و همه کار می کنم. این می تواند از یک قطعه کاغذ دیواری پرنعمت ، یک لباس تابستانی یا یک عکس باشد. من به طور مداوم در حال خلق هستم اما فکر می کنم که طراحی های زیبا بی انتها هستند ، بنابراین سعی می کنم روند رو به جلو نداشته باشم. این فرآیند از زمانی که من الهام می گیرم شروع می شود – من طراحان شگفت انگیز خود را در مورد یک مفهوم معرفی می کنم و طرحی را می سازیم ، سپس بحث می کنیم که فیبرها به چه سبکی بهترین قهرمان هستند! از آنجا قطب مقاومت دیدن نمونه در یک اتاق واقعی و نحوه زنده شدن بافت و طرح در یک فضا است. وقتی کارهای من را در خانه مشتری هایمان می بینم بسیار پاداش آور و بسیار سورئال است.

بهترین توصیه شما در مورد جدید نگه داشتن یک فرش با نام تجاری جدید چیست؟

این یک سوال معمول است و واقعاً چیزهای زیادی برای آن وجود ندارد! فقط دو قانون برای شگفت انگیز نگه داشتن فرش شما وجود دارد:

  1. از زیرانداز استفاده کنید: زیر لایه از آلودگی و گرد و غبار در زیر سطح جلوگیری می کند – چیزی که می تواند واقعاً به فرش شما آسیب برساند. این جمله را شنیده اید ‘آن را زیر فرش جارو کنید’ و متأسفانه خاک و گرد و غبار زیادی در زیر آن جمع می شود.
  2. فرش خود را به آرامی (با تأکید کمی بر روی آن) 2 – 3 بار در هفته با ضربات سریع در سطح وکیوم کنید. جاروبرقی منظم باعث می شود هرگونه آلودگی یا گرد و غبار ته نشین نشود و عمر سرمایه گذاری جالبی را افزایش دهد.

درباره خدمات یک ظاهر طراحی رایگان خود بیشتر بگویید

کاملاً می فهمم که اندازه و ارزش یک فرش آن را به یک خرید ترسناک تبدیل می کند – برای بسیاری از مردم ممکن است اولین بار باشد که یک فرش خریداری می کنند و در مورد الیاف و سبک های مختلفی که فضای شما را تکمیل می کنند ، چیزهای زیادی برای دانستن وجود دارد. به همین دلیل فکر کردیم که هیچ راهی بهتر از اینکه آنها با متخصصان داخلی واقعی صحبت کنند ، برای کمک به آنها نیست. شما در مورد خرید یک دسته گل زرق و برق دار به جز یک گل فروشی با کسی صحبت نخواهید کرد ، پس چرا با یک طراح داخلی در مورد خرید فرش صحبت نمی کنید؟

آرایشگران ما به همان اندازه که هستید (و شاید حتی بیشتر!) در یافتن فرش مناسب برای فضای شما وسواس زیادی دارند و ما به همه تغییرات اتاق که تا به امروز انجام داده ایم بسیار افتخار می کنیم. ما شروع به اشتراک گذاری همه اطلاعات مشتری خود کردیم زیرا همه آنها در آخر عکس برای ما ارسال می کنند ، و به نوبه خود آنها از یک گروه بیشتر الهام گرفته اند – بسیار شگفت آور و کاملاً ارزشمند است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>