بلیط های رزرو کنید برای پیک نیک بزرگ در Roma Street Parkland آوریل امسال

پتوی پیک نیک گینگهام ، سبد چوب خیزران و یک خنده از BFF های خود را بگیرید – وقت مهمانی است!

Roma Street Parkland ماه آینده 2-0 بزرگ را تغییر می دهد ، و برای جشن گرفتن ، آنها یک بید آخر هفته طولانی را پرتاب می کنند ، و همه شما دعوت شده اید!

Big Picnic قرار است توده ها را برای دو روز سرگرمی به فضای سبز پرشور درون شهر برساند – آیا می توانیم “فریاد بزنیم!” علاقه مندان به مهمانی می توانند از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر روزانه با صدای موسیقی زنده استعدادهای جاز استرالیا سر و صدا کنند ، زیرا آنها از لذت کامیون های مواد غذایی مجاور واقع در چمن جشن لذت می برند ، در باغ های آفتابگردان پرسه می زنند و یک لیوان جشن را به اتاق قدیمی می رسانند برای آوردن زندگی ، رنگ و شادی به شهر بزرگ!

عشق گسترش؟ اگر ترجیح می دهید BYO مانع ایجاد شود ، شما می توانید چنین کاری انجام دهید ، اما ما توصیه می کنیم بدون دردسر صرفه جویی کنید و قبل از رزرو یک مانع عالی لذیذ از کافه باغ اتاق در محل ، قبل از آن رزرو کنید. در اینجا از هشت گزینه آنها انتخاب کنید.

بنابراین اگر بدنبال کمی غذا ، سرگرمی و راحتی هستید ، با ثبت نام در اینجا به این مهمانی مبتذل در شهر بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>