بله اکنون می توانید محصولات زیبایی را در دیوید جونز بازیافت کنید

اگرچه ممکن است یک ماسک ملحفه ای احساس زمین بودن و عشق به خود را در طبیعت ایجاد کند ، اما بسته بندی یکبار مصرف شما برای رسیدن به آنجا زمین را خسته کرده است.

صنعت زیبایی با داشتن بیش از 120 میلیارد واحد بسته بندی در جهان در جهان ، به داشتن کاربران خوب در هزینه های زمین مشهور است. تنها. سال چشم بزرگ! اما با ابتکار اخیر دیوید جونز ، چمن ها از هر طرف سبزتر هستند.

با همکاری شرکت جهانی بازیافت نوآورانه ، TerraCycle ، دیوید جونز BeautyCycle را راه اندازی کرده است – یک راه حل بازیافت برای بسته بندی زیبایی که در روز معمولی شما قابل بازیافت نیست. با راه اندازی ملی در روز زمین (با سلام ، امروز!) جعبه های مخصوص رها کردن در فروشگاه پیدا خواهید کرد که می توانید بسته بندی زیبایی خالی خود را خنک کنید و بدانید که در ایجاد ردپای پایدارتر نقش دارید. برو تو

موادی که می توانند بازیافت شوند شامل پلاستیک نرم ، پلاستیک سخت و پمپ ، بطری های شیشه ای ، شیشه و گلدان ، ماسک و بسته بندی هستند. از نظر محصولات ، در بطری های پایه ، رژ لب ، سایه چشم ، کامپکت ، ریمل مژه و غیره چاک کنید. از آنجا زباله ها طبقه بندی ، خرد ، ذوب شده و به گلوله های پلاستیکی تبدیل می شوند كه می توانند مجدداً به داخل چرخه فرستاده شوند تا اقلام جدید تولید شود.

ریچل دافی-پکر ، مدیر کل زیبایی گفت: “ما به عنوان یک جامعه کاملاً از شکنندگی سیاره خود آگاه هستیم و این به طور فزاینده ای در تأثیرگذاری بر عادات خرید و آنچه از مارک هایی که برای پشتیبانی انتخاب می کنیم ، نقش دارد.” در دیوید جونز “همکاری ما با TerraCycle برای برنامه BeautyCycle ما در نهایت کمک خواهد کرد تا چرخه زباله در صنعت زیبایی شکسته شود زیرا ما با هم تلاش می کنیم تا به آینده ای آگاه تر از محیط زیست کمک کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>