بزرگ LOL! جشنواره کمدی بریزبن برای سال 2021 بازگشت

به ROFL ، LMAO ، LOL و: D تنظیم شوید زیرا جشنواره کمدی بریزبن بازگشته است تا لذت بخشی ترین تمرین Ab را که تجربه کرده اید به شما ارائه دهد!

انتظار می رود از 16 ژوئیه تا 8 آگوست ، نیروگاه های بریزبن ، تیوولی و تالار موسیقی فورثیتی را در اختیار داشته باشید ، داستان های جداگانه و قصه های القا کننده اشک از انتخاب دست خنده دارترین افراد در کشور انتظار می رود. ترکیب کاملاً بنکران شامل Christian Hull، Cal Wilson، Jimeoin، Aboriginal Comedy Allstars، Dilruk Jayasinha، Melanie Bracewell، Ross Noble، Peter Helliar، Akmal، Karen From Finance و … می باشد. با ترکیبی لذت بخش از استعدادهای تثبیت شده و ظهور یافته ، همه سلیقه های تیتر پوشانده شده است.

رودخانه ما با بریزبورن بر روی صندلی داغ قرار می گیرد – یک نمایش طنز طنز برای همه کسانی که رابطه عشق / نفرت با بریزبانیت دارند. یا ، اگر یک شب خندیدن برای حقوق زنان بیشتر برنامه شماست ، Frocking Hilarious برای یک هدف خوب ، ملکه های کمدی استرالیا را به صحنه می آورد.

در مشارکت جمعیت؟ This Is Your Trial یک دادگاه کمدی بداهه است که به شما امکان می دهد انگشت خود را به سمت عزیزانی که مرتکب جنایات کوچک ناگوار علیه شما شده اند (یا خودتان را متهم کنید) کنید. یا ، وقتی دو تیم از علاقه مندان به جشنواره در یک بحث به مصاف یکدیگر می روند ، سیاسی شوید – برداشتی تازه از موضوعات دشوار در یک نبرد سریع فکر. بعلاوه ، تمام فاجعه های شما در طول جشنواره نمایش های ایستاده خود را به نمایش می گذارند.

بلیط های جشنواره کمدی بریزبن از در خارج می شوند ، بنابراین اینجا را بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>