بزرگترین نمایش نور به بریزبن می آید و این یک نمایشگاه است

معروف به دلیل وقایع منحصر به فرد و مهیج آن ، اگر چیزی وجود دارد که بریزبن می داند چگونه انجام دهد ، این یک نمایش است. همانطور که از تماشای بی نظیر The Greatest Showman بارها و بارها می دانیم ، چیزی شبیه نمایش نور جادویی و اجرای سیرک با آهنگ های حماسی برای جلا بخشیدن به یک فصل زمستان سرد و خنک وجود ندارد.

لطفا درام رول کنید! Circus Of Light در ماه ژوئیه به تالار موسیقی Fortitude Valley می آید ، بنابراین تاریخ را ذخیره کنید و آماده شوکه شدن و حیرت شوید!

The Circus Of Light که توسط Psycho Circus ارائه شده و به عنوان بزرگترین نمایش نور در استرالیا شناخته می شود ، ترکیبی همه جانبه از پویایی دید و صدا را در خود جای داده است. ما در حال صحبت کردن با مجریان سیرک برای بیدار کردن شما هستیم ، آکروبات هایی که شما را گیج می کنند ، توپهایی پر از شیرینی ، نمایشگرهای لیزری و دیداری ، یک قطره بادکنک و موارد دیگر!

کامل با یک خانه ، باس و موسیقی D&B ، و البته ، غرفه های رنگ صورت زرق و برق دار (شما هرگز خیلی پیر نیستید!) این رویداد قطعاً یک نمایشگر خواهد بود!

لباس های فانتزی برای شرکت کنندگان بسیار تشویق می شود (فقط بیش از 18 سال ، متاسفم بچه ها!) بنابراین جذاب ترین لباس های کمد خود را بیرون بیاورید! افکار ما؟ با چاپ بیانیه ، آستین و چکمه جسورانه بروید ، یا آن را با یک بلیزر مشکی ، رژ لب قرمز روشن و پاشنه های بند دار درجه یک نگه دارید (Psst! انتخاب های ما را اینجا بخوانید).

بلیط های خود را اینجا بگیرید. بیا یکی ، بیا همه!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>