بریزبن این آخر هفته انبوهی در جریان است ، انتخاب خود را انتخاب کنید!

صحنه اجتماعی بریسی این آخر هفته ظاهر می شود! چیزهای زیادی برای دیدن ، انجام ، خوردن ، نوشیدن و گوش دادن وجود دارد. خوراک Insta خود را همین حالا برنامه ریزی کنید ، یا فقط با سرعت پیش بروید و ببینید آخر هفته شما را به کجا می برد! برای آخر هفته قاتل آماده هستید؟ بهترین رویدادهای ارائه شده را بررسی کنید!

بازار سیاه | جمعه

کامیون های غذا؟ یام آبجو ، شراب و کوکتل درست کنید؟ ثبت نام کنید موزیک زنده؟ هک بله! سگی دوستانه؟ ما آنجا خواهیم بود! جمعه شب ها ، The Black Market Albion تمام مواد لازم را برای شروع آخر هفته شما درست دارد. Parma Street Food و The Dapper And Chic از پیتزا ، گنوکی و غذای خیابانی کاجون پذیرایی می کنند. با لیلی و لوگان که از ساعت 6 بعد از ظهر آهنگ ها را در اتاق پشتی تنظیم می کنند ، احساسات قاتل خواهد بود بروید و از ساعت 5 عصر به بازار سیاه بروید و تا اواخر آویزان شوید.

بامبا و حباب ها | شنبه

دوستانه های خود را برای یک بعد از ظهر کوکتل ، نیش زدن جالب و رقص عجیب و غریب در این شنبه ، در یک مراسم خیریه کارناوال با الهام از برزیل جمع کنید این جشن جشن برای یک میزبانی به میزبانی زیبایی برزیل برگزار می شود ، در حالی که آنها برای پایان دادن به خشونت علیه زنان در جامعه ما مبارزه می کنند ، در حمایت از خدمات حقوقی زنان در کوئینزلند از ساعت 3 بعد از ظهر در خانه هادی حورث آغاز می شود. شانس خود را با قرعه کشی های جذاب امتحان کنید ، حرکات رقص را انجام دهید ، یا وارد این قرعه کشی شوید تا یک سفر فوق العاده لوکس از زندگی را برای شش نفر به جزیره هایمن کسب کنید. شما حتی با یک کیف غذای خوب به ارزش 400 دلار می روید! بلیط های خود را در اینجا رزرو کنید.

بازارهای دره Laneway | شنبه

از آبدارن گرفته تا ادویه جات ، بگونیا تا نان ، ترکیبی انتخاب شده برای کشف در بازارهای دره Laneway وجود دارد. بازارهای صنعتگران و تهیه کنندگان بسیار محبوب بوده اند ، روزهای اضافی در ماه اضافه شده اند تا بهترین های Bakery Lane ، California Lane ، Winn Lane و Valley Valley را برای شما به ارمغان بیاورند (خوش آمدید!) بازار متشکل از کسب و کار متنوع ، یکپارچه و الهام بخش که خطوط دره فورتوتیتی است ، همه چیز در مورد کیفیت و نوآوری است. چند نمونه طراحی تازه و همچنین فرصت گشت و گذار در لباسها ، کالاها ، وسایل خانه و کالاهای انبار که قبلا دوست داشته اید ، تهیه کنید.

اسنک Siffredi’s Sesh | یکشنبه

نوار اسپاگتی معروف شما با Alba Bar و Deli جفت می شود تا یک ضرب و شتم خوردن ، نوشیدن و نوشیدن یکشنبه را به شما تحویل دهد. مهمانی خانه را به تنریف برگزار می کند ، یک دی جی در همه روز ضرب و شتم برگزار می کند ، پیشنهادات میان وعده ای منحصر به فرد از جمله فلفل پوییلو پر شده و تاکوهای خرچنگ سرخ شده کره ای ، و همچنین یک شیرینی دوست داشتنی کودک از بستنی نرم و سیفردی همراه با تولد ویژه آلبا سرویس شتر نرم چربی Jamon (آه ، بله ، ما داریم droolin هستیم). از ساعت 12 عصر وارد شوید و با ماکارونی تا 6 بعد از ظهر مهمانی کنید!

جشنواره فیلم ساحل طلا | تمام آخر هفته

پاپ کورن ها را بگیرید و در بزرگراه رانندگی کنید ، زیرا جشنواره GC این هفته آغاز می شود و این جشن شکوفایی صحنه سینمای کوئینزلند است! این برنامه 12 روزه دارای یک خط شرور همراه با نمایش های محلی ، استرالیایی و حتی جهانی و همچنین نمایش های پیش نمایش منحصر به فرد در سراسر Gold Coast است. قرار است سینماهای پاپ آپ ، شب های فیلم در فضای باز ، ناهار ، شام و فرش های قرمز برگزار شود. برنامه را اینجا ببینید ، چیزی برای همه وجود دارد!

مهمانی های چای بلند Mad Hatter | تمام آخر هفته

آیا کنجکاو و کنجکاو هستید که از سوراخ خرگوش پایین بروید؟ در یک مهمانی چای مجلل Mad Hatter در استمفورد پلازا برای یک چای بلند با مضمون Mad Hatter که در سالن مجلل مجلل و مجلل Plaza نشسته است ، سلیقه خود را درمان کنید. با دو ساعت دویدن ، هر جلسه شما را به انتخاب شیرینی های کاملاً ماهرانه و دلچسب خوش طعم ، که همه توسط آشپزهای قنادی استامفورد تهیه می شود ، سر می دهد. دیوانه خواهید شد تا دهان خود را به کوکی های حیوانات Cheshire Cat ، ماکارون Tick Tock Pocket Watch ، کلوچه های دودی بوقلمون و قره قاط دهان بزاق و کیک تولد من را بخورید! سریع وارد شوید و در این تاریخ بسیار مهم دیر نکنید. اینجا رزرو کنید!

Boho Luxe Market | تمام آخر هفته

تاج گل خود را برای بازار Boho Luxe که یک بازار عادی نیست پاک کنید. نمایش مارک های پایدار و دارای اخلاق اخلاقی ، محرک ها ، شیکرها ، سازندگان و سازندگان همه بخشی از قبیله Boho Luxe هستند. شما قادر خواهید بود غذای محلی ، قهوه و صنایع دستی خود را به دست آورید و همچنین بتوانید در کارگاه های خلاقانه رایگان سرگرم شوید و یا از موسیقی زنده لذت ببرید. با یک بلیط می توانید به نمایشگاه مد Boho Luxe و بازارها و همچنین مراسم خواهر ، Boho Luxe Bride که در کنار بازار برگزار می شود دسترسی پیدا کنید. این آخر هفته با موزه قدیمی همراه شوید ، اما اطمینان حاصل کنید که مکان خود را در اینجا امن کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>