برنامه موسیقی زنده رایگان موسیقی FNE این تابستان بازگشت

خورشید می درخشد ، پرندگان جیک جیک می زنند و صدای شیرینی در هوا می آید. به عقب برگردید ، از مراقبت های زندگی فرار کنید و روح خود را به میزان احساس ضربه های خوب تسکین دهید انجمن صدا – برنامه موسیقی زنده رایگان مورد علاقه بریزبن.

The Sound Society که در دو مکان دیدنی و جذاب پارک رودخانه رودخانه ، South Bank و Roma واقع شده است ، کاهش سرعت ، آهنگ های عالی ، همراهی خوب و آب و هوای بسیار زیبا بریزبن را جشن می گیرد. همه اجراها در میان درختان برجسته و پربرگ تنظیم شده اند و لرزشی از لرزیدن دارند – عالی برای رسیدن به جای دوستان یا به عنوان یک گردش انفرادی تازه.

البته هیچ چیز بهتر از غذا نیست که با شیار خود بروید. میان وعده های غذایی مورد علاقه خود را برای پیک نیک به همراه داشته باشید یا در بسیاری از غذاخوری های نزدیک بانک جنوبی لقمه ای میل کنید. اگر در Roma Street Parkland هستید ، می توانید The Garden Room را بزنید و یک مانع پر از محصولات محلی را برای تهیه پیش سفارش دهید.

انجمن صدا در South Bank تا پایان ژانویه هر جمعه ساعت 4-6 عصر در River Quay و هر شنبه 2-5 عصر در Rainforest Green برگزار می شود.

در Roma Street Parkland ، انجمن صدا در اولین یکشنبه هر ماه از ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر برگزار می شود. تاریخ های آینده 7 فوریه ، 7 مارس ، 4 آوریل ، 2 مه و 6 ژوئن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>