بررسی Ellora Sun Protector Cream SPF 50+ – زیبا با مغزها

بررسی Ellora Sun Protector Cream SPF 50+

این زمان در سال گذشته ، من اولین درمان بیوپتیک کانتور چشم خود را برای درمان سیاهی تیرگی و جوان سازی ناحیه چشم در Ellora Skincare ، یک کلینیک کوچک و جذاب در تونبریج ولز انجام می دادم.

امسال ، ما کاملا در قفل هستیم و کلینیک های زیبایی تعطیل هستند. 🙁 بنابراین ، من بهترین کار بعدی را انجام می دهم: آزمایش محدوده جدید مراقبت از پوست Ellora.

ابتدا کرم محافظ ضد آفتاب Ellora SPF 50+:

کرم محافظ ضد آفتاب Ellora SPF 50+ چیست؟

فیلترهای اشعه ماورا بنفش برای تأمین محافظت از طیف نان

Ellora Sun Protector Cream SPF 50+ از ترکیبی از فیلترهای شیمیایی نسل جدید و قدیمی برای ایجاد محافظت در برابر آفتاب بدون رنگ سفید یا احساس چربی استفاده می کند:

  • Octocrylene: یک فیلتر UV که از ALL UVB محافظت می کند اما فقط از اشعه کوتاه UVA محافظت می کند. همچنین ضدآفتاب ها را در برابر آب مقاوم می کند و باعث افزایش اثربخشی سایر فیلترهای UV (مانند آووبنزون) می شود.
  • اتیل هکسیل متوکسی سینامات: آکا اتیل متوکسی سینامات. از پوست در برابر اشعه UVB محافظت می کند و به ماندگاری بیشتر فیلترهای UV نیز کمک می کند.
  • اتیل هگزیل سالیسیلات: آکا اتیل سالیسیلات ، فیلتر UVB با قوام کمی روغنی و رایحه گل ملایم.
  • اتیلکسیل تریازون: فیلتر UVB دیگر (چند عدد وجود دارد ؟!).
  • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate: یک فیلتر شیمیایی نسل جدید که از حفاظت بالای UVA برخوردار است. همچنین در برابر آفتاب بسیار پایدار است (یعنی بعد از 2 ساعت مانند Avobenzone دیگر کار نمی کند). این مورد در سراسر جهان به جز کانادا و ایالات متحده استفاده می شود (FDA دوست دارد چندین دهه طول بکشد تا فیلترهای جدید UV را تصویب کند …)

مربوط: 6 نکته ای که هنگام خرید ضد آفتاب باید به آنها توجه کنید

آنتی اکسیدان ها برای تقویت محافظت در برابر آفتاب

آنتی اکسیدان ها خود نمی توانند از پوست شما در برابر اشعه UV محافظت کنند. اما ، آنها بهترین کار بعدی را انجام می دهند …

اگر برخی از اشعه های UV به پوست شما برخورد کنند ، آنتی اکسیدان ها زنجیره رادیکال های آزاد پیری را که ایجاد می کنند متوقف می کنند و به جوان تر شدن پوست برای مدت طولانی کمک می کنند.

آنتی اکسیدان های اصلی در اینجا عبارتند از:

  • عصاره گل رستاخیز (Haberlea Rhodopensis): به تقویت کلاژن و الاستین کمک می کند ، پروتئین هایی که پوست شما را محکم و ارتجاع نگه می دارند.
  • توکوفریل استات: نوعی ویتامین E است که با رادیکال های آزاد مقابله کرده و پوست را آبرسانی می کند.
  • Ubiquinone: Aka Coenzyme Q10 ، یک آنتی اکسیدان محلول در چربی در تمام سلولهای انسانی وجود دارد. این ماده به مبارزه با رادیکال های آزاد ، تحریک تولید کلاژن و کاهش آسیب UV کمک می کند.

مربوط: آنتی اکسیدان های متداول مورد استفاده در مراقبت از پوست: کدام یک برای شما بهترین است؟


آیا ضد آفتاب شما مطابق کار است؟ “ممیزی ضدآفتاب” رایگان خود را بارگیری کنید تا مطمئن شوید ضد آفتاب شما ایمن و م effectiveثر است:


بافت

سبک وزن. جذب سریع. کمی درخشش را پشت سر می گذارد که باعث درخشندگی پوست می شود.

عطر

بوی ضد آفتاب می دهد.

نحوه استفاده از آن

1/3 قاشق غذاخوری را روی صورت خود بمالید (اگر می خواهید آن را در قسمت دیگر استفاده کنید بیشتر) و مرتباً در طول روز دوباره آن را استفاده کنید. پت ، مالش نده!

عملکرد و نظر شخصی

من عاشق بافت کرم محافظ Ellora Sun SPF 50+ هستم. زرد رنگ ، بافت سبک آن بلافاصله در پوست من فرو می رود و درخشش کمی را پشت سر می گذارد.

من این را دوست دارم. به گونه های خشکم می دهد که گویی از درون روشن می شوند. اما اگر پوست شما بسیار چرب است ، ممکن است فقط براق به نظر برسد.

بهترین چیز در مورد بافت؟ جمع شدن ضدآفتاب برای حداکثر محافظت بدون تبدیل شدن به یک ظرف سفید و چرب را آسان می کند.

مسلماً اینجا در لندن اواسط زمستان است ، بنابراین من در معرض آفتاب سوختگی نیستم. بنابراین ، چرا من روی ضد آفتاب شمع می زنم؟

اشعه ماورا بنفش در تمام طول سال وجود دارد ، از لحظه طلوع خورشید تا زمان غروب خورشید. آنها از ابرها و پنجره های تاریک عبور می کنند و حتی روی برف منعکس می شوند. فقط به این دلیل که نمی توانید آنها را ببینید ، به این معنی نیست که شما را پیر نمی کنند.

من برای جلوگیری از چین و چروک ، لکه های تیره و حتی خشکی در زمستان هر روز ضد آفتاب می زنم. من می دانم که این ضد آفتاب تمام پایه ها را می پوشاند زیرا از محافظت بالایی برخوردار است ، سهم آنتی اکسیدان مناسبی برای خنثی سازی رادیکال های آزاد دارد و از بافتی دوست داشتنی استفاده می کند – اغلب اوقات.

محافظ خورشید ellora spf 50+

این برای کیست؟

اکثر افراد می توانند از آن استفاده کنند ، اما بیشتر برای پوست های طبیعی و خشک مناسب است.

این برای چه کسی نیست؟

  • پوست چرب: ممکن است از براقیتی که روی پوست می گذارد متنفر باشید.
  • پوست حساس: این عطر ممکن است پوست شما را تحریک کند.

بسته بندی

یک بطری زرد با اپلیکاتور پمپ. براق و کاربردی ، هرگز محصول زیادی را آزاد نمی کند.

آیا Ellora Sun Protector Cream SPF 50+ مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
Sun Protector SPF 50 + فرمولی نامرئی و نامرئی است که محافظت بسیار بالایی در برابر اثرات مخرب اشعه UVA / UVB را ایجاد می کند. درست است، واقعی.
این ماده با محافظت از پوست در برابر آفتاب سوختگی ، ظهور مجدد لکه های قهوه ای ، آسیب سلول ، خشکی و زبری از سطح سالم پوست محافظت می کند. درست است، واقعی.
بافت آن به راحتی و به طور کامل با پوست ترکیب می شود بدون اینکه باقی مانده سفید برای حداکثر ضدآفتاب نامرئی باقی بگذارد. درست است، واقعی.

قیمت و در دسترس بودن

19.00 پوند در مراقبت از پوست Ellora

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر به دنبال کرم ضد آفتابی هستید که از محافظت در برابر آفتاب بدون رنگ سفید یا بافت چرب آن استفاده کند ، این یک گزینه عالی است که باید در نظر بگیرید.

موارد تقلبی و جایگزین

Aqua ، Octocrylene ، Ethylhexyl Methoxycinnamate ، Ethylhexyl Salicylate ، Ethylhexyl Triazone ، Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate ، DI-C12-13 Alkyl Malate ، Diisopropyl Adipate ، گلیسیرین ، استیل الکلو استیل ، الکلاس ، الکلس ، الکلس ، الکلاس ، سدیم استات ، رتینیل پالمیتات ، یوبی کوئینون ، دی اتیل هگزیل سیرینگیلیدنمالونات ، تری گلیسیرید کاپریلیک / کپریک ، BHT ، دی سدیم EDTA ، فنوکسی اتانول ، اتیل هگزیگل گلیسیرین ، پرفیوم ، هیدروکسی ایزو هکسیل 3-سیکلوهگزن ماتبوکسلون ، کربوآلدئون ، کربوآلدوژن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>